PSG – Dijon 3:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (2:0)
Dijon FCO
Úterý 26.02.2019, 21:10 • Parc des Princes, Paříž • Francouzský pohár • Čtvrtfinále

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. (23:03:32)

Fauly: 12:9.

PSG si opravdu velmi pohodlně došlo do semifinále Coupe de France, když v dnešním čtvrtfinále porazilo Dijon 3:0! V prvním poločase se trefil dvakrát Ángel Di María. Ve druhém poločase přidal pojistku Thomas Meunier.

90+2

90+1
    Nkunku je aktivní a v závěru mohl navýšit skóre. Trefil mezeru mezi nohami islandského brankáře, ale míč přeci jen po lehké teči hostujícího brankáře skončil vedle pravé tyče.

90
    Sudí Schneider nastaví utkání o dvě minuty.

89
    Kombinace domácích střídajících hráčů. Diaby našel na penaltě Nkunka, ale tomu míč uskočil od kopačky pod tlakem obránců.

87
    PSG dostalo možnost zahrávat rohový kop, nicméně Rúnarsson si našel centr odchovance domácích Nkunka.

85
    Střídající Keita se háčkoval přes Kimpembeho a chtěl si vynutit pokutový kop, ale opět pouze zakroutil hlavou hlavní sudí Schneider.

84
    Namlsaný Thomase Meunier se neprosadil u pravé lajny přes Haddadiho, vhazovat budou hosté.

82
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Di María, přichází Diaby.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Paredes, přichází Dagba.

81
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Draxler, přichází Nkunku.

79
    Dijon malinko odpadl a Juan Bernat si přichystal míč na střelu, trefil jen obránce, ale ještě signalizoval hraní rukou, to však hlavní sudí nepotvrdil.

78
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Keita, přichází Sliti.
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Tavares, přichází Said.
    77. Meunier (CHOUPO-MOTING) - 3:0

77
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Krásnou třetí branku přidává PSG! Miláček publika Choupo-Moting dostal přihrávku do šestnáctky, neukvapil se a předložil míč na THOMASE MEUNIERA, jenž se prezentoval ranou po zemi do protipohybu brankáře Rúnarssona – 3:0! Asistence: Choupo-Moting.

76
    Kombinace domácích na pětníku skončila přistrčením na Draxlera do ofsajdové pozice.

74
    Coulibaly (Dijon) trefil zezadu Di Maríu a uviděl žlutou kartu.

73
    Fanoušci PSG už nějakých pět minut vyvolávají chorálem jméno svého útočníka Choupo-Motinga, a s nimi si pobroukává tento chorál i na střídačce Kylian Mbappé.