Karviná – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Zlín – Dukla Praha | 2:1 (kon.) |
Opava – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 4:0 (kon.) | | | Prostějov – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Vítkovice – Hr. Králové | 0:0 (kon.) |
Crystal Palace – Brighton | 1:2 (kon.) | | | Cardiff – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Huddersfield Town – Bournemouth | 0:2 (kon.) |
Leicester – Fulham | 3:1 (kon.) | | | Newcastle – Everton | 3:2 (kon.) | | | Southampton – Tottenham | 2:1 (kon.) |
Manchester City – Watford | 3:1 (kon.) |
Alavés – Eibar | 1:1 (kon.) | | | Atlético – Leganés | 1:0 (kon.) | | | Barcelona – Rayo Vallecano | 3:1 (kon.) |
Getafe – Huesca | 2:1 (kon.) |
Bayern – Wolfsburg | 6:0 (kon.) | | | Dortmund – Stuttgart | 3:1 (kon.) | | | Freiburg – Hertha | 2:1 (kon.) |
RB Lipsko – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Mohuč – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) |
Parma – Janov | 1:0 (kon.) | | | Chievo – AC Milán | 1:2 (kon.) |
Štrasburk – Lyon | 2:2 (kon.) | | | Amiens – Nîmes | 2:1 (kon.) | | | Dijon – Remeš | 1:1 (kon.) |
Monaco – Bordeaux | 1:1 (kon.) |
Nitra – Ružomberok | 0:0 (kon.) | | | Sereď – Trnava | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 4:2 (kon.) |
Podbrezová – Žilina | 0:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) | | | Senica – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) |
Písek – Králův Dvůr | 1:3 (kon.) | | | Vyšehrad – Domažlice | 1:0 (kon.) | | | Převýšov – Dobrovice | 2:1 (kon.) |
Litoměřicko – Zápy | 1:0 (kon.) | | | Živanice – Vltavín | 0:2 (kon.) | | | Ústí n/O – Olympia Radotín | 0:0 (odl.) |
Slovácko – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 3:2 (kon.) | | | Plzeň – Zlín | 2:2 (4:3 po pen.) |
Sparta – Pardubice | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Brno – Příbram | 2:3 (kon.) |
Slovácko – Olomouc | 6:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Zlín | 2:1 (kon.) |
Sparta – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Brno – Příbram | 4:2 (kon.) |
West Brom – Ipswich Town | 1:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnem – Bielefeld | 5:1 (kon.) | | | Regensburg – Duisburg | 1:1 (kon.) | | | Darmstadt – Kiel | 3:2 (kon.) |
Aue – Paderborn | 2:1 (kon.) |
Lipany – Skalica | 0:0 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 1:3 (kon.) | | | B. Bystrica – Lok. Košice | 0:0 (odl.) |
Bardejov – Šamorín | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Inter Bratislava | 2:1 (kon.) |
Venlo – Excelsior | 1:0 (kon.) | | | Den Haag – Heerenveen | 2:3 (kon.) | | | Eindhoven – Breda | 2:0 (kon.) |
Willem II – Graafschap | 3:2 (kon.) |
Marítimo – Moreirense | 3:2 (kon.) | | | Braga – Guimarães | 1:0 (kon.) | | | Boavista – Sporting | 1:2 (kon.) |
Samara – Jenisej | 4:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Cracovia – Zagłębie S. | 2:1 (kon.) | | | Korona – Wisla Krakov | 2:6 (kon.) | | | Arka – Legia | 1:2 (kon.) |
Central Coast – Wellington Phoenix | 2:8 (kon.) |
konec
Amiens SC
2:1
(0:0)
Nîmes Olympique
90+3
|
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Cheick Timite, přichází Juan Ferney Otero.
|
|
82
|
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Sámán Ghoddos, přichází John Stiven Mendoza.
|
|
80
|
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Baptiste Guillaume.
|
|
77
|
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sofiane Alakouch, přichází Umut Bozok.
|
|
61
|
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Denis Bouanga.
|
Branky:
49. Guirassy, 64. Pieters (Mou. Konaté) – 53. Alioui (Ripart)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.
Rozhodčí: Willy Delajod – Laurent Stien, Philippe Jeanne
Diváci:
Karty: 55. Mou. Konaté (AMI), 71. Lefort (AMI) – 76. Landre (NOQ) 90. Guirassy (AMI)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.
Amiens SC:
Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C), Lefort, Pieters – Timite (90+3. Otero), Monconduit, Blin, Ghoddos (82. Mendoza) – Guirassy, Mou. Konaté.
Náhradníci: Dreyer – Dibassy, Bodmer, Gnahoré, El Hajjam, Otero, Mendoza.
Trenér:
Nîmes Olympique: Bernardoni – Alakouch (77. Bozok), Briancon (C), Landre, Maouassa – Savanier – Ripart, Thioub (61. De. Bouanga), Ferri (80. Guillaume), Bobichon – Alioui.
Náhradníci: Valette – De. Bouanga, Bozok, Lybohy, Guillaume, Valls, Paquiez.
Trenér:
Náhradníci: Dreyer – Dibassy, Bodmer, Gnahoré, El Hajjam, Otero, Mendoza.
Trenér:
Nîmes Olympique: Bernardoni – Alakouch (77. Bozok), Briancon (C), Landre, Maouassa – Savanier – Ripart, Thioub (61. De. Bouanga), Ferri (80. Guillaume), Bobichon – Alioui.
Náhradníci: Valette – De. Bouanga, Bozok, Lybohy, Guillaume, Valls, Paquiez.
Trenér:
Rozhodčí: Willy Delajod – Laurent Stien, Philippe Jeanne
Diváci:
Michal Raška