Skalica – Lok. Košice 2:1 (kon.)
MFK Skalica
2:1 (0:0)
FC Lokomotíva Košice
sk Pátek 22.03.2019, 18:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga • 20. kolo

Dlho sa čakalo na gól, v záverečnej štvrťhodine prišli rovno tri. O všetky sa postarali domáci.

Načal to Haša, o minútu neskôr si vlastný gól strelil Mášik. Po rohovom kope z 88. minúty sa Skalica predsa len teší z troch bodov, presadil sa Hlavatovič.

Košice hrali od 50. minúty bez vylúčeného Ivanka Maceja, čo Lokomotívu v konečnom zúčtovaní asi aj stálo remízu, ak nie aj lepší výsledok.

Skalica sa minimálne do zajtra poobede dostáva na druhú pozíciu o bod pred Poprad a Liptovský Mikuláš. Košičania zostávajú na štrnástom mieste a je dosť možné, že po víkende sa ich strata na záchranu o čosi prehĺbi. (19:56:08)

90+4
    Tak predsa len sa ešte bude hrať pár sekúnd, lopta je ale ďaleko od domácej brány.

90+3
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Filip Tomovič, prichádza Goran Matić.

90+3
    Avšak zdá sa, že je po všetkom. Košice prepásli túto možnosť na vyrovnanie, smerom dozadu sa previnili faulom v stredovom kruhu.

90+2
    Východniari sa nevzdávajú a opäť sú vpredu. Výsledkom je dôležitý zákrok Junasa, po ktorom príde ďalší roh.

90+1
    Žltú kartu dostáva Martin Kovaľ za zdržovanie hry odkopnutím lopty v prerušenej hre (MFK Skalica).

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty, Košiciam roh nevyšiel.

90
    Ešte len druhá štandardka spoza rohovej zástavky pre Loky.

88
    Skalica dala gól!
    Až táto štandardka priniesla gól, domáci sú blízko trom cenným bodom! Hrdinom sa najskôr stane LUKÁŠ HLAVATOVIČ.

88
    Šiesty roh pre Skalicu.

87
    Hlásime nepresné zakončenia na oboch stranách, začína sa schyľovať do tuhého.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 518 divákov.

86
    Taktické zastavenie faulu po neúspešnom rohu, Košice zbierajú dôležité sekundy na deliacej čiare.

85
    Žltú kartu dostáva Filip Blažek za držanie súpera v sľubnej gólovej príležitosti (MFK Skalica).