Buffalo – Detroit 4:5 (po pr.) | Carolina – Washington 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 6:2 (kon.)
Ottawa – Florida 2:5 (kon.) | Winnipeg – NY Islanders 4:5 (kon.) | Edmonton – Dallas 2:3 (1:2 po s.n.)
Vancouver – Los Angeles 3:2 (1:0 po s.n.) | San Jose – Chicago 4:5 (kon.)
Winnipeg Jets
4:5 (2:1, 1:1, 1:3)
New York Islanders
Pátek 29.03.2019, 01:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (03:46:04)

1. Jordan Eberle (NY Islanders) 2+1
    2. Ryan Pulock (NY Islanders) 0+3
    3. Adam Lowry (Winnipeg) 2+1

A je tu konec! Ve třetí třetině jsme viděli hned 4 branky a parádní obrat v podání Islanders! Za domácí nejprve zvýšil Scheifele,ale o minutu později, tedy v 48. minutě přispěchal s odpověd Eberle a Isladers ztráceli znovu jen gól. Hellebuyck předváděl neuvěřitelné zákroky a vypadalo to, že Jets budou brát 2 body,ale v 59. minutě nejprve vyrovnal Cizikas a o pár vteřin později vstřelil rozhodující gól Eberle a rozhodl o výhře Islanders!
    Střely po 3. třetině: Domácí – 37, Hosté – 44.

59:57
    Kotouč za brankou Lehnera, tohle hosté zvládnou!

Islanders právě vstřelili branku!
    Tak to je obrat jako hrom! Barzal zavezl kotouč do třetiny a krásnou zadovkou našel před brankou volného JORDANA EBERLEHO, který se neukvapil a poslal kotouč do sítě. Asistence: Mathew Barzal.
    58:14 Casey CIZIKAS - 4:4

58:14
    A je srovnáno! Islanders se zaslouženě vrátili do zápasu, když kotouč, který propadl Hellebuyckovi doklepl CASEY CIZIKAS do branky!.
    Asistence: Anthony Beauvillier a Ryan Pulock.

57:50
    Islanders se snaží vyrovnat a střílí ze všech pozic, Hellebuyck se rozhodně nenudí.

57:05
    Jordan Eberle dostal skvělou nahrávku na druhou tyč a mohl střílet do prázdné, ale Connor Hellebuyck předvedl neuvěřitelný zákrok a našel kotouč v lapačce!

56:40
    Adam Lowry znovu tečoval kotouč letící od modré,ale touš zamířil těsně vedle odkryté klece!

56:10
    Bryan Little se snaži zbavit protihráče,ale Eberle stále dotírá na domácího hráče.

55:59
    Bryan Little mohl pravděpodobně rozhodnout, ale nedokázal překonat ležícího Lehnera!

55:19
    Islanders znovu vyhazují a přesilová hra se krátí.

54:40
    Wheeler hledal krásnou zadovkou před brankou volného Laineho,ale ten s kotoučem nepočítal a touš opustil třetinu.

54:05
    Islanders vyhráli buly a vyhazují kotouč přes všechny čáry.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 1. Lowry (B. Tanev, Beaulieu), 7. Lowry (Trouba, B. Tanev), 24. B. Tanev (Beaulieu, Lowry), 47. Scheifele (Trouba, Wheeler) – 11. Barzal (Eberle), 27. Lee (Pulock, Jo. Bailey), 48. Eberle (Pulock, Pelech), 59. Cizikas (Beauvillier, Pulock), 59. Eberle (Barzal)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Trouba, Beaulieu, T. Myers, D. Kulikov, Niku, Chiarot – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Laine, K. Hayes, Connor – Little, Lowry, B. Tanev – Perreault, Copp, Hendricks.
    New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Jo. Bailey, B. Nelson, Dal Colle – Beauvillier, Kühnhackl, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: Nicholson, Charron – Daisy, Knorr

Diváci: 15 321