Sparta – HC Plzeň 5:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:3 (po pr.)
HC Sparta Praha
5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 29.03.2019, 12:00 • Ostravar aréna • Mládežnické mistrovství České republiky - starší žáci

První gól zápasu dával plzeňský Hájek, ve druhé třetině Sparta zásluhou Odehnala vyrovnala, po něm se trefil Vašíček, který Spartu poslal do vedení – 2:1. Ale ještě ve druhé třetině Plzeň dokázala vyrovnat, prosadil se Křemen. Ve třetí třetině se dvakrát trefil Křišťan a do prázdné branky dával na 5:2 Žmola. Sparta si tak připisuje druhou výhru v turnaji, Plzeň nezískala ještě ani jednu. (14:01:01)

59:10
    Bílek se snažil dorážet do brány, ale Přikryl si bránu dobře pohlídal.

58:10
    Plzni se nedaří dostat se přes střední pásmo.