Boca Juniors Krupka – Rapid Ústí n/L "B" 3:6 (kon.)
Boca Juniors Krupka
3:6 (1:4)
FC Rapid Ústí nad Labem "B"
Čtvrtek 04.04.2019, 20:30 • Sportovní hala Krupka, U Stadionu 626, 417 41 Krupka • Play-off okresního poháru Ústí nad Labem • Finále

Rapid si náskok ve druhém poločase pohlídal a stává se vítězem okresního poháru Ústí nad Labem.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 3:3.

Z Krupky je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:45:51)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Vasil Knor (Boca Juniors Ústí nad Labem):
    "Prohráli jsme zaslouženě, ponaučíme se do příštího roku. Příští rok zvítězíme. Blahopřejeme vítězi."

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem "B"): "Po dvou prohraných finálových utkáních jsme se výrazně připravili na třetí. Zodpovědným výkonem především v prvním poločase, kdy jsme si vytvořili náskok tří branek, jsme ve druhé půli hru dohrávali, přestože jsme polevili. Nic nemění na tom, že výsledek jsme již udrželi. Gratuluji soupeři k vítězství v krajském přeboru Ústeckého kraje."

Z rukou předsedy krajské komise futsalu Ústeckého kraje Jiřího Hanzlíka přebírají oba kapitáni poháry.

49:35
    Tým Boca Juniors si vytvořil tlak.

48:40
    Dominik Dvořák (RUB) obdržel žlutou kartu od sudího Jiřího Šmida žlutou kartu.

46:58
    Tým Boca Juniors ÚL právě vstřelil branku!
    Domácí ožili, ale není pozdě? Adrian Memeti nalezl nikým nehlídaného MARKA ŠVÁBA, který snižuje náskok hostů. Asistence: Adrian Memeti.

45:44
    MICHAL FERENC se z nenápadné akce ze středu prosazuje a snižuje. Bez asistence.

Dnešní utkání sledují 154 diváci.

44:00
    Dominik Dvořák nastřelil levou tyč!

41:58
    Michal Cibrik nadvakrát nepřekonal Tomáše Votavu.

40:34
    Rapid právě vstřelil branku!
    MATĚJ ČAPEK trestá power-play domácích z obranné části hrací plochy. Bez asistence.

39:59
    Martin Macháček z obranné poloviny minul prázdnou bránu při power-play domácích.

39:24
    Marek Šváb nahradí brankáře domácích do power-play.

38:41
    Ránu Karla Jelena zleva Tomáš Votava zneškodnil.

34:10
    Nyní menší vyhrocená situace končí rázným jednáním Jiřího Šmida. Žlutou kartou vyfasovali Adrian Memeti, Vasil Knor (oba BJU) a Matěj Čapek (RUB).

31:35
    Martin Dlouhý z ostrého úhlu přihrál DOMINIKU DVOŘÁKOVI, který prostřelil domácího gólmana. Asistence: Martin Dlouhý.

30:55
    Oddechový čas pro domácí.

29:03
    Václav Sloup se svou střelou neuspěl přes Karla Jelena.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 11. Čisár (Kulhánek), 46. Ferenc, 47. Šváb (Memeti) – 7. Dvořák (Čapek), 16. Gajdoš (Dvořák), 17. Tichý (Dlouhý), 19. Čapek (Tichý), 32. Dvořák (Dlouhý), 41. Čapek

Karty:   21. Šváb (BJU), 35. Memeti (BJU), 35. Knor (BJU) – 35. Čapek (RUB), 49. Dvořák (RUB)

Boca Juniors Krupka: Čihal (26. Kunak) – Cibrik, Kulhánek, Šváb, Jelen – Knor, Čisár – Ferenc, Harlik – od 26. Memeti. Trenér: Stanislav Beran.
    FC Rapid Ústí nad Labem "B": Votava (Džudža) – M. Macháček, Sloup, Gajdoš, M. Čapek – M. Dlouhý, D. Dvořák – Tichý. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

Rozhodčí: Šmid, Mollinger