Boca Juniors Krupka – Rapid Ústí n/L "B" 3:6 (kon.)
Boca Juniors Krupka
3:6 (1:4)
FC Rapid Ústí nad Labem "B"
Čtvrtek 04.04.2019, 20:30 • Sportovní hala Krupka, U Stadionu 626, 417 41 Krupka • Play-off okresního poháru Ústí nad Labem • Finále

Vítáme Vás u on-line přenosu z Krupky, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná ve 20:30 hod.

Stadion: Sportovní hala Krupka, U Stadionu 626, 417 41 Krupka;
    souřadnice: 50° 40' 39.252″ s. š.; 13° 51' 56.92″ v. d.;
    kapacita: 250 diváků.

Příjemný čtvrteční večer z Krupky, kde zanedlouho vypukne finálové utkání play-off okresního poháru Ústí nad Labem. Boca Juniors Ústí nad Labem hostí FC Rapid Ústí nad Labem "B".

2012/2013:
    Italové Ústí nad Labem – FC Tiradores Ústí nad Labem 6:1 (3:1)

2013/2014:
    Combix Ústí nad Labem "B" – FC Tiradores Ústí nad Labem 7:3 (4:2)

2014/2015:
    Combix Ústí nad Labem "B" – FC Sokol Ústí nad Labem "B" 9:1 (7:1)

2015/2016:
    Combix Ústí nad Labem "B" – FC Rapid Ústí nad Labem 3:2 po pokutových kopech (1:0, 2:2 – 2:2)

2016/2017:
    GOLD COMBIX Ústí nad Labem "B" – FC NY Tiradores Ústí nad Labem 5:3 (1:0)

2017/2018:
    FC VITO Proboštov – FC Rapid Ústí nad Labem "B" 9:2 (4:0)

Letošní bilance obou týmů v základní části pohárové soutěže:

Boca Juniors Ústí nad Labem (Pohár A):

5 zápasů: 5 výher, 0 remíz, 0 porážek; skóre 41:19, 15 bodů, 1. místo.

FC Rapid Ústí nad Labem "B" (Pohár B):
    5 zápasů: 4 výhry, 0 remíz, 1 porážka; skóre 45:13, 12 bodů, 1. místo.

Cesta obou týmů play-off okresního poháru Ústí nad Labem:
    ČTVRTFINÁLE:

2. 3. 2019, 17:00, SH Krupka
    A1 Boca Juniors ÚL – B2 Boca Juniors ÚL "B" 10:7 (4:1)
    Branky: Šváb 3, Knor, Formánek a Cibrik po 2, Sidor – P. Svoboda 3, Voros 2, J. Husák, J. Svoboda.
    Rozhodčí: J. Macháček, Lutka.

5. 3. 2019, 20:00 h, SH Spartak Krásné Březno, Ústí nad Labem
    B1 FC Rapid ÚL "B" – C1 Klimax Bar ÚL 5:2 (1:1)
    Branky: D. Dvořák a Chmelan po 2, M. Čapek – Jaroš, Michel.
    Rozhodčí: Košťál, Nový.

SEMIFINÁLE:

14. 3. 2019, 20:30 h, SH Krupka
    A1 Boca Juniors ÚL – C1 Klimax Bar ÚL 4:1 (1:0)
    Branky: Knor 2, Barák, Memeti – Máček.
    Rozhodčí: Lutka, Hanzlík.

19. 3. 2019, 20:30 h, SH Spartak Krásné Březno, Ústí nad Labem
    B1 FC Rapid ÚL "B" – D1 FC NY Tiradores ÚL 8:3 (1:2)
    Branky: D. Dvořák, Virt po 2, M. Macháček, M. Dlouhý, Votava, Gajdoš – L. Mach 2, Guth.
    Rozhodčí: Mollinger, Faigl.

Hrát se bude 2x 25 minut hrubého času, v případě nerozhodného výsledku bude následovat prodloužení 2x 5 minut a následně tři penalty.

Domácí nastupují v dresech bíločerných, hosté volí dresy žlutočerné. Rozhodčí budou soudcovat v dresech modrých.

Právě probíhá slavnostní nástup obou týmů.

00:01

00:46
    První střelu vyslal Václav Sloup k levé tyči, brankář domácích jeho úmysly přečetl.

01:12
    Jan Čisár svou dělovkou prověřil Tomáše Votavu.

03:18
    Václav Sloup si došel na obranné polovině pro první faul domácích.

04:49
    Martin Gajdoš na brankáře domácích nevyzrál.

06:08
    Rapid právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení! Matěj Čapek si na levé straně vyměnil míč s DOMINIKEM DVOŘÁKEM, který s trochou štěstí střelou o břevno otevírá skóre. Asistence: Matěj Čapek.

08:10
    Cibrik ze středové čáry jen těsně přestřelil.

08:28
    Matěj Čapek faulován před střídačkou soupeře, druhý akumulovaný faul domácích.

08:52
    Ránu Martina Macháčka vytěsnil Daniel Čihal na roh.

10:07
    Tým Boca Juniors ÚL právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají! Martin Kulhánek z rohového kopu nalezl nikým nehlídaného JANA ČISÁRA, který nedal hájci svatyně Rapidu šanci. Asistence: Martin Kulhánek.

12:29
    Rapid riskuje power-play s Tomášem Votavou na útočné polovině.

15:06
    Dominik Dvořák si z bezprostřední blízkosti vylámal zuby na domácím gólmanovi.

15:29
    Souhra Dominika Dvořáka a MARTINA GAJDOŠE slaví úspěch. Po rohovém kopu vrací vedení rezervě druholigového Rapidu druhý jmenovaný. Asistence: Dominik Dvořák.

16:21
    Jan Čisár vykopl z brankové čáry míč po střele Petra Tichého!

16:58
    Martin Dlouhý v brankovišti nespěchal se zakončením a předal balón PETRU TICHÉMU, který zakončoval do odkryté brány. Asistence: Martin Dlouhý.

18:19
    Na hostech jsou znát zkušenosti z druholigového futsalu. Petr Tichý po zřejmě nacvičené souhře zahlédl MATĚJE ČAPKA, který pojišťuje vedení svého celku. Asistence: Petr Tichý.

20:04
    Václav Sloup se zakončením nebyl přesný.

20:40
    Marek Šváb (BJU) inkasoval od sudího Jiřího Šmida žlutou kartu.

21:28
    Pozorný sudí Lukáš Mollinger zaregistroval dlouhé rozehrání autu Martina Gajdoše a přiřkl balón domácím.

24:37
    Rapid zkušeně kontroluje hru a kombinuje na ofenzivní části hrací plochy.

25:00

Po prvním poločase mohou být šťastnější futsalisté Rapidu, kteří vedou nad letošním vítězem krajského přeboru Ústeckého kraje o tři branky. Boca Juniors má na zvrat utkání dvacet pět minut.

Akumulované fauly: 4:1.
    Druhý poločas začne přibližně ve 21:06 hod.

25:01

25:28
    Michal Cibrik z dálky nemířil přesně.

27:36
    Pokus Dominika Dvořáka zblokoval Martin Kulhánek.

29:03
    Václav Sloup se svou střelou neuspěl přes Karla Jelena.

30:55
    Oddechový čas pro domácí.

31:35
    Martin Dlouhý z ostrého úhlu přihrál DOMINIKU DVOŘÁKOVI, který prostřelil domácího gólmana. Asistence: Martin Dlouhý.

34:10
    Nyní menší vyhrocená situace končí rázným jednáním Jiřího Šmida. Žlutou kartou vyfasovali Adrian Memeti, Vasil Knor (oba BJU) a Matěj Čapek (RUB).

38:41
    Ránu Karla Jelena zleva Tomáš Votava zneškodnil.

39:24
    Marek Šváb nahradí brankáře domácích do power-play.

39:59
    Martin Macháček z obranné poloviny minul prázdnou bránu při power-play domácích.

40:34
    MATĚJ ČAPEK trestá power-play domácích z obranné části hrací plochy. Bez asistence.

41:58
    Michal Cibrik nadvakrát nepřekonal Tomáše Votavu.

44:00
    Dominik Dvořák nastřelil levou tyč!

Dnešní utkání sledují 154 diváci.

45:44
    MICHAL FERENC se z nenápadné akce ze středu prosazuje a snižuje. Bez asistence.

46:58
    Domácí ožili, ale není pozdě? Adrian Memeti nalezl nikým nehlídaného MARKA ŠVÁBA, který snižuje náskok hostů. Asistence: Adrian Memeti.

48:40
    Dominik Dvořák (RUB) obdržel žlutou kartu od sudího Jiřího Šmida žlutou kartu.

49:35
    Tým Boca Juniors si vytvořil tlak.

Z rukou předsedy krajské komise futsalu Ústeckého kraje Jiřího Hanzlíka přebírají oba kapitáni poháry.

Pozápasové ohlasy trenérů:

Vasil Knor (Boca Juniors Ústí nad Labem):
    "Prohráli jsme zaslouženě, ponaučíme se do příštího roku. Příští rok zvítězíme. Blahopřejeme vítězi."

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem "B"): "Po dvou prohraných finálových utkáních jsme se výrazně připravili na třetí. Zodpovědným výkonem především v prvním poločase, kdy jsme si vytvořili náskok tří branek, jsme ve druhé půli hru dohrávali, přestože jsme polevili. Nic nemění na tom, že výsledek jsme již udrželi. Gratuluji soupeři k vítězství v krajském přeboru Ústeckého kraje."

Rapid si náskok ve druhém poločase pohlídal a stává se vítězem okresního poháru Ústí nad Labem.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 3:3.

Z Krupky je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:45:51)

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 11. Čisár (Kulhánek), 46. Ferenc, 47. Šváb (Memeti) – 7. Dvořák (Čapek), 16. Gajdoš (Dvořák), 17. Tichý (Dlouhý), 19. Čapek (Tichý), 32. Dvořák (Dlouhý), 41. Čapek

Karty:   21. Šváb (BJU), 35. Memeti (BJU), 35. Knor (BJU) – 35. Čapek (RUB), 49. Dvořák (RUB)

Boca Juniors Krupka: Čihal (26. Kunak) – Cibrik, Kulhánek, Šváb, Jelen – Knor, Čisár – Ferenc, Harlik – od 26. Memeti. Trenér: Stanislav Beran.
    FC Rapid Ústí nad Labem "B": Votava (Džudža) – M. Macháček, Sloup, Gajdoš, M. Čapek – M. Dlouhý, D. Dvořák – Tichý. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

Rozhodčí: Šmid, Mollinger