Toronto – Tampa 1:3 (kon.) | Florida – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – Montreal 2:1 (kon.)
Carolina – New Jersey 3:1 (kon.) | Buffalo – Ottawa 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 4:1 (kon.)
St. Louis – Philadelphia 7:3 (kon.) | Nashville – Vancouver 3:2 (kon.) | Minnesota – Boston 0:3 (kon.)
Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Edmonton – San Jose 2:3 (kon.) | Vegas – Arizona 1:4 (kon.)

Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:45

Domácí celek se v tomto zápase sice prosadil jako první, ale pak inkasoval čtyři branky, a tak výhru a dva body bere hostující Arizona. Ta ovšem nemá co slavit, neboť se do play-off nedostala. Tam postoupilo Colorado.

59:45
    Colin Miller zakončoval, brankář Coyotes byl připravený.

59:17
    Brad Richardson vyhazuje přes všechny čáry.

59:00
    V závěru zápasu si přesilovku zahraje domácí celek, který rozehrává od své branky.

58:47

58:14
    Sledujeme hru čtyři na čtyři.

58:02
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Alex Galchenyuk – 2 min., vysoká hůl).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.

57:25
    Vinnie Hinostroza dostal kotouč před prázdnou branku, výborně zasáhl domácí Marc-Andre Fleury. Betone vyrazil puk.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:46
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., nedovolené bránění).

56:03
    S největší pravděpodobností tento zápas vyhraje hostující celek. Domácí dnes nehráli špatně, ale nedokázali proměnit své šance.

55:50
    Reilly Smith vedl akci svého celku, dostal se do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Darcy Kuemper.

55:44
    Hraje se spíše ve středním pásmu.

53:56
    Tomáš Nosek zakončoval z dobré pozice, jeho projektil nebyl špatný. Následně kotouč kryje brankář hostů Komerční přestávka.
    52:09 Conor GARLAND - 1:4

52:09
    Arizona právě vstřelila branku!
    Delší dobu nedokázal domácí tým vyhodit kotouč ze svého obranného pásma, toho využil CONOR GARLAND. Jeho dobře umístěná střela propadla brankáři pod rukou a nad betonem.

51:56
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Nick Cousins byl před brankou Vegas.

51:00
    Shea Theodore pálil z dobré pozice, jeho projektil byl obranou Coyotes zblokovaný mimo hrací plochu.

50:42
    Komerční přestávka.

48:41
    Vegas to zkoušelo individuálně, Ryan Carpenter, se však do výraznější šance dostat nedokázal.

48:07
    Vegas se musí bránit tlaku soupeře, v tomto zápase o postup do play-off nejde. Vegas má postup jistý a hosté ani přes bodový zisk nebudou slavit.

47:19
    Marc-Andre Fleury skvěle zasáhl, a tak je hra přerušená.

47:01
    Marc-Andre Fleury vykopl kotouč betonem, následně akce hostů pokračovala dál. Rána z mezikruží, kterou vyslal Oliver Ekman-Larsson, končí na tyčce.

46:48
    Kotouč kryje hostující brankář, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

46:11
    Ryan Carpenter zakončoval, jeho ránu kryje brankář Coyotes. Komerční přestávka.

45:41
    Vegas se pokoušelo něco vymyslet v útočném pásmu, Derek Stepan rychle otáčí směr hry.

44:57
    Oba vyloučení hráči se vrací do hry.

44:30
    Nick Holden nahazoval od modré čáry, Darcy Kuemper kryje jeho projektil.

44:00
    Hraje se rychlý hokej, hosté rozehrávají od své branky, zatím na výraznější šance ve třetí třetině čekáme.

43:47
    Další domácí rána končí mimo branku.

43:20
    Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři, domácí celek se dostal do útočného pásma, Darcy Kuemper musel zasahovat proti střele z mezikruží.

42:57
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Niklas Hjalmarsson – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Carpenter – 2 min., krosček).

42:57
    Coyotes se dostali do postavení mimo hru, následně se strhla potyčka.

42:31
    Hraje se spíše ve středním pásmu, což vyhovuje více hostujícímu celku

42:00
    Conor Garland byl úplně volný před brankou, ale přihrávka se k němu nedostala. Následně dobře zapracovala obrana Vegas, která akci zastavila.

41:25
    Marc-Andre Fleury musel zasahovat proti střele soupeře pravým betonem.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:00
    V poklidném tempu pokračuje zápas třetí třetinou, hosté vedou o dvě branky.

40:01

Vzhledem k tomu, že zápas Jest a Colorada dospěl do prodloužení, tak se s jistotou Arizona nedostane do play-off, i když získá dva body.

Derek Stepan dal ve druhé třetině dva góly, a tak jeho celek vede o dvě branky. Vegas se do výraznější šance ve druhé třetině nedostalo.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:45
    Reilly Smith znovu zakončoval, ale ani on netrefil branku.

39:32
    Brandon Pirri pálil z dobré pozice před brankou, jeho rána končí mimo.

39:00
    Michael Grabner rychle přenesl směr hry, a tak se musí domácí celek bránit tlaku soupeře.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, dvakrát se prosadili hosté, kteří tak vedou.

37:43
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
    36:55 Derek STEPAN - 1:3

36:55
    Domácí celek si vyžádal trenérskou výzvu, předpokládalo se, že šlo o nedovolené bránění brankáře. Gól však platí, a tak se podruhé v zápase prosazuje DEREK STEPAN. Asistence: Lawson Crouse a Jason Demers.

36:50
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Komerční přestávka.

36:43

36:13
    Marc-Andre Fleury znovu připravený, má na svém kontě další zásah.

35:50
    Vegas má kotouč pod kontrolou, drží puk daleko od své branky.

35:16
    Dva dobré zákroky hned z kraje početní nevýhody musel předvést domácí brankář.

35:02
    Vinnie Hinostroza minul branku z dobré pozice.

34:45
    Ozývají se domácí fanoušci, kteří podporují své oblíbence. Ti se nyní musí bránit v oslabení.

34:43
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).

34:07
    Nick Cousins zakončoval bekhendovou stranou hole, puk končí mimo. Následně domácí vyhodili jen na icing.

33:43
    Arizona hraje nyní aktivněji, Vegas se nemůže stabilněji dostat ze svého obranného pásma.

33:12
    Nick Cousins se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, do zakončení se nedostal. Alex Galchenyuk už ano.

33:00
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

32:14
    Colin Miller pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, následně po rychlé akci Coyotes musel zasahovat domácí brankář.

31:47
    Domácí hokejisté se zatím nedokáží vrátit k aktivní hře, kterou se prezentovali v první třetině.

31:25
    Ryan Carpenter pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil hostující brankář.

30:23
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí inkasovali po dvou velkých chybách, a tak nyní vede Arizona.

29:50
    Pirry zakončoval z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.
    28:24 Derek STEPAN - 1:2

28:24
    Arizona se dostává po chybě domácí obrany do vedení, špatná rozehrávka za brankou, toho využili hosté a následně elegantně překonal brankáře Vegas DEREK STEPAN. Asistence: Lawson Crouse.

27:51
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Michael Grabner se z ničeho nic dostal do šance, jeho projektil výborně zastavil Marc-Andre Fleury.

27:11

27:00
    Sedm minut hry je pryč, hraje se spíše ve středním pásmu, gólmani ve druhé třetině výraznější situaci řešit nemuseli.

26:17
    Stav zápasu je nyní vyrovnaný, sledujeme aktivní hru ze strany Vegas, Brandon Pirri vedl útočnou akci, ale vypálit na branku nedokázal.

25:29
    Hra je přerušená pro zásah vysokou holí.

25:00
    Čtyři minuty hry jsou pryč ze druhé třetiny, nyní se icignu dopustil domácí celek.

24:18
    William Karlsson hledal spoluhráče před brankou, jenže přihrávka byla nepřesná.

23:54
    Zakázané uvolnění, špatná rozehrávka Coyotes vrací hru před jejich branku.

23:16
    Vegas hraje aktivně v útočném pásmu, sledujeme rychlý hokej sledují fanoušci v T-Mobile Areně.

22:27
    Jon Merrill se výborně vrátil do obrany a zastavil akci soupeře. Následně kotouč kryje brankář Marc-Andre Fleury.

21:40
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí v úvodu třetiny k vidění není. Buly před brankou Arizony.

20:20
    Shea Theodore zakončoval z dobré pozice, jeho ránu kryje brankář.

20:01

Stav zápasu je po první třetině vyrovnaný. Za domácí se prosadil Mark Stone, následně za hosty srovnal Richard Pánik. Střelecky jsou aktivnější domácí, ale do kabin se jde za stavu nerozhodného.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30
    Už se pravděpodobně nic nestane.

19:00
    Oznámena poslední minuta hry v první třetině.
    17:23 Richard PÁNIK - 1:1

17:23
    Tentokrát chybovala domácí obrana a po dlouhém čekání na gól se prosazuje ránou do protipohybu brankáře RICHARD PÁNIK. Marc-Andre Fleury se snažil, ale nedosáhl na kotouč. Špatná komunikace v obraně Vegas. Asistence: Clayton Keller a Christian Dvorak.

17:10
    Arizona se nyní pokouší odpovědět, domácí celek hraje ve své třetině.
    16:26 Mark STONE - 1:0

16:26
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Že by to byla nějaká krásná branka, to ne, ale platí, a tak vede Veas. Domácí aktivně napadali rozehrávku Coyotes. Stastny posunul kotouč na MARKA STONEA, která dokázal ránou po ledě prostřelit brankáře soupeře. Asistence: Paul Stastny .

15:56
    Nyní vybojoval domácí celek buly v útočném pásmu.

15:30
    Vinnie Hinostroza se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, jeho zakončení končí mimo branku, Marc-Andre Fleury možná lehce tečoval kotouč.

15:15
    Prakticky pět minut hostující celek nevypálil na branku. Na druhé straně pálil Nosek, jehož projektil vyrazil brankář do ochranné sítě. Komerční přestávka.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

14:32
    Hosté se pokoušeli něco vymyslet před brankou soupeře, ke střele se ale vinou dobré obrany nedostali.

14:12
    Brandon Pirri zkoušel oslovit spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.
    Fanoušci Arizony tento duel sledují ve svém městě.

13:48
    Vegas se dostalo do postavení mimo hru.

13:15
    Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

12:47
    Domácí nyní přišli o útočné pásmu, Marc-Andre Fleury kryje střelu soupeře. Následně domácí dostali hru do střední třetiny.

12:30
    Zakázané uvolnění se nepíská, Niklas Hjalmarsson musí rozehrávat od své branky.

11:50
    Brayden McNabb pálil od modré čáry, Darcy Kuemper vyklepal kotouč z rukavice.

11:23
    Marc-Andre Fleury musí být pozorný, vhazovalo se před jeho brankou. Obrana si dokázala poradit, a tak se otáčí směr hry.

11:10
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:50
    Pierre-Édouard Bellemare to zkoušel individuálně, jeho projektil z ostré pozice byl nepřesný.

10:21
    Vegas pokračuje v aktivní hře, hosté se musí bránit.

10:13
    Další TV přestávka.

09:26
    Darcy Kuemper má na svém kontě další zákrok.

09:11
    7:5, tak vypadá statistika střel na branku, domácí začali hrát výrazně aktivněji.

09:09
    Alex Tuch autorem další rány, brankář Arizony vyrazil do ochranné sítě. Komerčka.

08:48
    Alex Tuch a jeho individuální akce. Zakončení poněkud chybělo.

08:05
    Max Pacioretty hledal Stastného před brankou, ten nataženou holí nedokázal kotouč pořádně usměrnit.

07:18
    Jonathan Marchessault neuspěl, následně skvěle z brejku zakončoval Brad Richardson. Jeho ránu kryje Marc-Andre Fleury a fanoušky skandují jeho jména. "Flower" se vrací do sestavy.

06:47
    Vegas rozehrává od své branky, domácí se dostávají do provozní teploty.

06:21
    Tomáš Nosek dobře z rohu přihrával kotouč před branku, kde viděl spoluhráče. Darcy Kuemper byl připravený.

05:44
    Brandon Pirri hledal Tucha, ten byl obsazený, a proto také vypálit nedokázal.

05:23
    Po klidném úvodu se zápas začíná rozjíždět.

05:00
    Max Pacioretty pálil z dobré pozice, brankář byl připravený, následně neuspěl ani jeho spoluhráč.

04:39
    William Karlsson to zkoušel elegantně, z předbrankového prostoru ale vypálit nedokázal. Puk netrefil.

04:20
    Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry.

04:00
    Christian Dvorak a Oliver Ekman-Larsson dostali kotouč do útočného pásma, ale na branku se jim vypálit nepodařilo.

03:14
    Pierre-Édouard Bellemare dobře vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně pálil jeho spoluhráč. MInul branku.

02:51
    Kotouč vypadl z hrací plochy, Vegas na střelu zatím čeká, Marc-Andre Fleury má už čtyři zásahy.

02:22
    Nate Schmidt má puk za svou brankou, Nate Schmidt to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

02:05
    Nate Schmidt rozehrává od své branky, Cody Eakin nahodil do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.

01:27
    Christian Dvorak byl před brankou, ke střele se však nedostal, hosté začali pořádně aktivně, další práce pro obranu Vegas.

00:55
    Dvakrát musel nyní zasahovat domácí brankář, Marc-Andre Fleury si dokázal poradit na výbornou.

00:18
    Nick Holden zastavil domácí akci před brankou, následně jeho spoluhráči rozehrávají.

00:01
    William Karlsson vyhrál úvodní vhazování.

00:01
    Utkání právě začalo, poslední domácí bitva Vegas v základní části se rozbíhá.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Holden, Theodore, C. Miller, Merrill – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Pirri, Eakin, Tuch – Bellemare, Reaves, Carrier.

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Hjalmarsson, Connauton, Oesterle – Pánik, Stepan, Keller – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Dvorak, J. Archibald – Galchenyuk, Cousins, Garland..

Hokejisté Vegas mají jistý postup do play-off, dlouho o něj na dálku bojovali právě s Arizonou. Arizona po posledním zápase povolala z farmy brankáře Adina Hilla. Pohyb v brankovišti zaznamenali také ve Vegas, ti poslali Maxime Legaceho na farmu do Chicaga Wolves. Zdá se, že by v tomto utkání za domácí mohl nastoupit Marc-André Fleury, který se nechal slyšet, že by rád nastoupil do zápasu před prvním kolem play-off. Na Vegas pak čeká San Jose, tedy totožný scénář z minulé sezóny.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Arizona Coyotes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 17. Mark Stone (Stastny) – 18. Pánik (Keller, Dvorak), 29. Stepan (Crouse), 37. Stepan (Crouse, Demers), 53. Garland

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Holden, Theodore, C. Miller, Merrill – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Pirri, Eakin, Tuch – Bellemare, Nosek, Carpenter.

Rozhodčí: Walsh, O'Rourke – Cormier, Rody

Diváci: 18.485