Neděle 07.04.2019, 17:00 • Wembley Stadium, Londýn • FA Cup • Semifinále
    105. Gerard DEULOFEU - 3:2

105
    Watford právě vstřelil branku!
    Watford se dostává v závěru prvního prodloužení do vedení! Střídající Adam Masina vhazoval zpoza postranní lajny. Následně se hnal do útoku Deeney společně s GERARDEM DEULOFEEM. Právě druhý jmenovaný lehkou ránou ke vzdálenější tyči překonal Ruddyho a rázem je Watford blíže vysněnému finále.
    90+5. Troy DEENEY - 2:2

90+5
    Watford v páté nastavené minutě srovnává dnešní semifinále! Balon si postavil na značku penalty TROY DEENEY. Kapitán Watfordu nic nevymýšlel, napálil míč vší silou do středu branky a překonal Ruddyho.
    81. Gerard DEULOFEU - 1:2

81
    Watford dramatizuje závěr druhého poločasu! O dlouhý hod do pokutového území se postaral José Holebas. První dotek sice patřil obránci Wolves, ale poté se míč odrazil přesně k nohám GERARDA GEULOFEUA, který neskutečnou ránou ze stoje překonal Ruddyho.
    64. Raúl JIMÉNEZ - 0:2

64
    Wolves právě vstřelili branku!
    Wolves vedou v semifinále FA Cupu již o dva góly! Po faulu Holebase se hra přesunula před branku Gomese. Po centru do pokutového území si míč zpracoval RAÚL JIMÉNEZ, které po vynikajícím sklepnutím zakončil do odkryté branky.
    38. Matt DOHERTY - 0:1

38
    Wolves pokračovali po zákroku Gomese od rohového praporku. Po centru ke vzdálenější tyči se ocitl zcela sám a nebráněn MATT DOHERTY, který z blízkosti již dopravil balon až do sítě. Heurelho Gomes byl zcela bez šance na zákrok.

Vít Schück

Branky: 81. Deulofeu, 90+5. Deeney (pen.), 105. Deulofeu – 38. Doherty, 64. Jiménez

Karty:   57. Carhcart (WAT), 63. Holebas (WAT), 103. Capoue (WAT) – 12. Saïss (WOS), 26. Neves (WOS)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:11.
    Watford FC: Gomes – Femenía (108. Janmaat), Mariappa, Cathcart, Holebas (101. Masina) – Hughes (67. Deulofeu, 113. Sema), Doucouré, Capoue, Pereyra – Deeney, Gray
    Náhradníci: Foster – Janmaat, Deulofeu, Masina, Sema, Quina, Kabasele

Wolverhampton Wanderers: Ruddy – Saïss, Coady, Boly – Doherthy, Dendoncker, Moutinho (104. Traoré), Neves (88. Bennett), Castro (106. Vinagre) – Jiménez, Jota (90. Cavaleiro)
    Náhradníci: Norris – Bennett, Cavaleiro, Costa, Vinagre, Traoré, Gibss-White

Rozhodčí: Oliver – Bennett, Betts