Úterý 23.04.2019, 20:45 • Imtech Arena, Hamburg • Německý pohár • Semifinále

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Kampl, přichází Demme.

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Sabitzer, přichází Haidara.

Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Mangala, přichází Holtby.

73
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Janjičić, přichází Hunt.
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Forsberg, přichází Mukiele.

Ze hry jsou staženi oba střelci branek v druhém poločase, Janjičić ale skóroval do vlastní sítě.
    72. Emil FORSBERG - 1:3

72
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Teď už je ale Lipsko jednou nohou ve finále! Laimer pronikl po levé straně a připravil další velkou příležitost pro EMILA FORSBERGA, ten už dokázal svoji prudkou ránu vtěsnat k tyči a brankáři Pollersbeckovi nedal sebemenší šanci!

70
    Bude se historie z prvního poločasu opakovat? Lipsko za jednogólového vedení má výraznou převahu na trávníku a znovu hosté zakončují do brankové konstrukce! Po výborném průniku Klostermanna měl Forsberg tolik místa v pokutovém území, že si mohl míč i zpracovat a pak jej napálil do břevna!

Připomínám, že v prvním poločase za stavu 0:1 Lipsko svoji převahu zakončilo dvěma tyčemi a krátce poté inkasovalo.

68
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Vagnoman, přichází Hwang Hee-Chan.

58
    Felix Brych poprvé tasí ze své kapsy žlutou kartu po ostrém zákroku Orbána na Lassogu.
    53. Vasilije JANJIČIĆ - 1:2

53
    Obrovská smůla pro Hamburk! Kamplův nadýchaný oblouček Poulsen z voleje vrátil před branku, kde VASILIJE JANJIČIĆ nešťastně sklepl míč do vlastní sítě!
    42. Khaled Narey zahodil tutovku!

42
    Další tutovka pro Khaleda Nareyho! Toho perfektní kolmicí vysunul do pokutového území Douglas, Narey ale v koncovce selhal a tváří v tvář Gulácsimu branku minul!

32
    Další nebezpečná situace před brankou Lipska! Po centru Douglase totiž Narey předběhl příliš pasivního Laimera a zblízka nedokázal trefit branku.

27
    Timo Werner se rozběhl k velkému sólu po útočné polovině, na hranici pokutového území pak svoji přízemní střelu nasměroval vedle domácí branky.
    24. Bakery JATTA - 1:1

24
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Vyrovnáno! Kevin Kampl tak dlouho váhal u postranní čáry, až jej o míč připravil BAKERY JATTA a gambijský fotbalista pak z dálky parádně přehodil brankáře Gulácsiho! Ten si na míč sáhl, mimo branku už jej ale vytěsnit nedokázal a v ochozech padesátitisícové arény propukla obrovská euforie!
    17. Hamburk zachránila tyč hned dvakrát.

17
    A už to mohlo být o dvě branky! Yussuf Poulsen totiž střílel do pravé tyče, odraženého míče se pak ujal Timo Werner, proti jehož ráně sice dobře zasáhl Pollersbeck, ovšem vyrazil míč jen před Sabitzera a ten z úhlu trefil také pravou tyč zcela opuštěné branky Hamburku!
    12. Yussuf POULSEN - 0:1

12
    Hned z prvního rohu Lipsko udeřilo! V pokutovém území se objevil naprosto osamocený YUSSUF POULSEN a hlavou nezadržitelně skóroval!