Ath. Bilbao – Alavés 1:1 (kon.) | Atlético – Valladolid 1:0 (kon.) | Leganés – Celta Vigo 0:0 (kon.)
Barcelona – Levante 1:0 (kon.)
Athletic Bilbao
1:1 (1:1)
Deportivo Alavés
Sobota 27.04.2019, 13:00Španělská LaLiga • 35. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:55:51)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:17.

Je dobojováno! O osudu dnešního utkání rozhodl první poločase, především jeho závěr, kdy jsme viděli po brance na obou stranách. Druhá půle byla hodně opatrná a větší počet šancí nám nenabídla. Bod je spravedlivý pro oba, zatímco Bilbao prodloužilo domácí neporazitelnost v lize, tak Alavés v domácí soutěži natáhl šňůru bez vítězství!

90+4

90+4
    Domácí celek bude rozehrávat z vlastní poloviny. Čtvrtá nastavená minuta spěje ke svému konci, víc už se nejspíše nestane.

90+3
    Aduriz fauloval Garcíu, hosté rychle rozehrávali, o malou chvíli vybojovali rohový kop na pravé straně hřiště. Jedna z posledních příležitostí na skórování!

90+2
    Balón na levé straně zastihl Berchiche, ovšem z těžké pozice už nedokázal zakončit přesně. Odkopávat bude Pacheco.

90+1
    Sudí Jesús Gil přidal čtyři minuty nad rámec prvního poločasu. Střídající Aduriz si v té první při zpracování pomohl rukou.

90
    Hodně zbytečný faul Wakasa u postranní lajny. Domácí celek bude rozehrávat standardní situaci poblíž rohového praporku.

89
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Aritz Aduriz.

88
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Martín, přichází Darko Brašanac.

87
    Bilbao šlo na druhé straně do přečíslení. Celou akci ale zpomalil Kodro, který chtěl dělat kličku. Hostující defenziva však jeho úmysl přečetla.
    86. Domácí defenzivní záložník San José zablokoval možná gólovou střelu Wakasa.

86
    Hosté se v závěru tohoto utkání mohli dostat do vedení! Martín poslal výborný přízemní centr z pravé strany a k balónu se těsně před malým vápnem dostal nikým nehlídaný Wakaso. Jeho dva střelecké pokusy zablokovala defenziva soupeře. Pochvalu si zaslouží především San José, který se vrhl proti střele hostujícího fotbalisty!

84
    Nadějná situace pro Bilbao! Williams se skvěle uvolnil u koncové lajny, poté přihrával před branku. Tam ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů.

83
    Obránce Duarte dostal dobrou přihrávku proti noze. Jeho zakončení z nějakých osmnácti metrů ale přesné nebylo!

82
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Jony, přichází Takaši Inuj.

81
    Alavés po delší době nastěhovaný na útočné polovině, čárový rozhodčí signalizoval faul u postranní lajny, standardka pro hosty!