Sandhausen – Kiel 3:2 (kon.) | St. Pauli – Regensburg 4:3 (kon.) | Magdeburg – Fürth 2:1 (kon.)
FC Sankt Pauli
4:3 (1:2)
SSV Jahn Regensburg
Sobota 27.04.2019, 13:002. německá Bundesliga • 31. kolo

Jestliže měl v prvním poločase mírně navrch Regensburg, tak v tom druhém už jednoznačně Sankt Pauli. Domácí fotbalisté na svého soupeře vlétli a dokázali si vytvářet šance, které nakonec proměnili. Nejvýraznější postavnou byl Marvin Knoll, který svými volnými kopy dnes výrazně ohrožoval Weise a nakonec i utkání rozhodl. (14:59:50)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:20.

90+5
    90+4. ADAMYAN - 4:3

90+4
    Regensburg právě vstřelil branku!
    Tak ještě na závěr mírná úprava skóre. Po centru do vápna se míč dostal na kopačku SARGISE ADAMYANA a ten poslal z první míč za záda Himmelmanna.

90+4
    Běží poslední minuta nastavení a domácí fotbalisté si vedení již v klidu hlídají.

90+3
    Do vápna domácích si naběhl na centr George a dostal se k hlavičce, jenže ta nakonec minula tři tyče branky Sankt Pauli.

90+2
    Al Ghaddioui měl ve vápně rychlost i míč na kopačce, jenže pouze do té doby, než k němu přiběhl Dudziak a o míč ho čistě připravil.

90
    Regensburg rozehrával na útočné polovině volný kop, ale bohužel pro ně se jeden z hostujících fotbalistů dopustil útočného faulu.

89
    Sankt Pauli je jednoznačně při chuti! Po narážečce ve vápně zakončoval Moller Daehli, ale Weis tentokrát nohou vykopl míč.
    86. MIYAICHI - 4:2

86
    St. Pauli právě vstřelilo branku!
    To co nedokázal RYO MIYAICHI proměnit před chvilkou, teď už se nemýlil. Zcela sám se hnal na Weise, kterého položil a pak jen uklidil míč do prázdné branky.

84
    Žlutou kartu dostává George (SSV Jahn Regensburg).
    84. Obrovská šance Miyachiho

84
    No a mohlo být definitivně hotovo! Krásný pas dostal do vápna Miyaichi, jenž měl před sebou už jen Weise, ale domácí fotbalista nedokázal usměrnit míč v jasné šanci do brány!

83
    Na Millerntor-Stadion teď vládne úžasná atmosféra, může za to především skvělý druhý poločas v podání domácích fotbalistů.

82
    Žlutou kartu dostává Miyaichi (FC Sankt Pauli).

81
    Na krátko rozehraný rohový kop udělal ve vápně Regensburgu pořádný vítr, protože přízemní centr Meiera byl poměrně nebezpečný. Obrana hostů ale dokázal odkopnout balon.

80
    Na malou chvilku se teď utkání přerušilo, neboť byl na hrací ploše ošetřován jeden z hostujících fotbalistů.

Ondřej Krásný

Branky: 35. Diamantakos, 53. Flum, 72. Knoll, 86. Miyaichi – 27. Al Ghaddioui, 40. Ghaddioui, 90+4. Adamyan

Karty:   40. Flum (SNP), 82. Miyaichi (SNP) – 9. Saller (REG), 40. Ghaddioui (REG), 71. Nachreiner (REG), 84. George (REG)

FC Sankt Pauli: Himmelmann – Park (46. Buballa), Carstens, Hoogma, Dudziak – Buchtmann, Flum (66. Zehir), Knoll, Miyaichi, Diamantakos (76. Meier), Moller Daehli
    Náhradníci: Brodersen, Buballa, Lankford, Zehir, Allagui, Meier, Schneider

SSV Jahn Regensburg: Weis – Saller (77. Nietfeld), Nachreiner, Correia, Fohrenbach – Goerge, Geipl (77. Stolze) Thalhammer (65. Fein), Adamya – Guttner, Al Ghaddiuoi
    Náhradníci: Pentke, Hein, Palionis, Fein, Derstroff, Nietfeld, Stolze