Česko
5:3 (4:0, 0:3, 1:0)
Švýcarsko
Neděle 28.04.2019, 12:30 • Městská SH Chomutov • Přípravný zápas (dorostenci)

Je to tak! Česko poráží Švýcarsko i po druhé. Nyní to sice nebylo takovým rozdílem (předchozí duel dopadl 9:4), ale i tohle vítězství se určitě počítá. Češi měli dobrou první třetinu, kdy dali svému soupeři čtyři branky. Švýcarsko zase mělo dobrou druhou třetinu, když snížili jen na rozdíl jedné branky. Ve třetí třetině se Švýcaři snažili o vyrovnání, ale v závěru se prosadil Kawulok a pečetil pátou brankou vítězství pro svůj celek. (13:59:32)

44:47
    Ještě to zkouší i bez svého brankáře, ale nejspíše si Češi připíší další vítězství.

44:19
    Poslední minuta třetího dějství a Švýcaři se ujali kombinace, ale zatím bez účinné střelby.

43:58
    Na zápas si našlo cestu 189 diváků.

43:58
    Oddechový čas pro hosty.

43:58
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ KAWULOK, který rozjásal diváky a dává svému celku klid na čepele. Bez asistence.

43:02
    Češi se snaží držet míček a nedovolují soupeři nějaký závěrečný tlak. Nyní se střelou prezentoval Kuchyňa, ale míček do kuchyně nezavezl.

42:05
    Švýcarsku se krátí čas a každou chvíli to určitě budou zkoušet v šesti hráčích v poli.

40:25
    Švýcarsko bylo blízko k vyrovnání, ale svůj útok nedotáhli do úspěšného konce.

39:10
    Kombinace, ale zatím bez žádné střelby a Švýcaři se podruhé úspěšně osvobozují a vyváží míček na polovinu Česka.

38:46
    První vyloučení je tu a uvidíme, jak s ním naloží český celek.

38:25
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Frei – 2 min., Nedovolené vrážení).

38:13
    Punčochář se prosmýkl mezi obránce, ještě stačil přihrát, ale jeho přihrávku jeho spoluhráč nezpracoval.

37:00
    Táhlá střela z levé strany, brankář Švýcarska pozorný. Třetí část nám zatím branku nepřináší. Mírně aktivnější jsou domácí, kteří by si rádi vrátili pohodlnější náskok.

35:33
    Piskáček se provinil ztrátou míčku a nabídl soupeři chvilkové přečíslení dva na jednoho. Nakonec střela, která byla tečováno vysoko do vzduchu a následně si Pelech našel cestu k vysokému míčku a chytá.

35:02
    Další střelecký pokus Pěničky, který šel hodně mimo. Zatím mu není ve třetím zásahu dopřáno.

34:13
    Pěnička po rozehrávce ihned střílel, ale trefuje blok bránících hráčů.

33:36
    Steiner si šikovně naběhl na střed a vystřelil. Pelech vyběhnutím snížil střelecký úhel a míček dokázal vyrazit. Stejně reagoval i na dorážku.

32:00
    Wiener si u mantinelu šikovně pokryl míček a nakonec si vykoledoval faul.

31:31
    Až nyní už budou mít Švýcaři míček a to po nepřesné střele svého soka.

31:08
    Češi začali aktivně a zatím svému soupeři ještě nepůjčili míček.

30:25
    Pěnička se pokoušel o hattrick, ale střela mu příliš nesedla.

30:01

I prostřední část se nesla ve vyrovnaném a férovém duchu. Avšak nyní to byli Švýcaři, kteří se dokázali trefovat do černého. Uvidíme, co nám přinese závěrečná část a jestli se Švýcarům podaří oplatit nedávnou porážku.

30:00

29:45
    Švýcaři jsou aktivní, ale nejspíše už ve druhé třetině nedokáží dát další branku.

28:22
    Češi ubrali ze svého tempa, které měli v první třetině. Nyní už hájí jen jedno brankový náskok.

27:43
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Švýcaři snižují už jen na rozdíl jedné branky. Autorem branky je ROHIT CHIPLUNKAR. Asistence: Timo Von Arx.

27:16
    Zakončení i na druhé straně, ale střela ze střední vzdálenosti o hodně minula branku Švýcarska.

26:54
    Althaus a jeho střela, která míjí vzdálenější levou tyčku!

25:59
    Avšak nyní se už trefují do černého a tenčí náskok svého soupeře na rozdíl dvou branek. Autorem branky je BENJAMIN REIDY. Asistence: Silvester Owusu.

25:55
    Po dalším útoku je opět zradila přesnost.

25:21
    Švýcaři zlobí hlavně ze svých rychlý brejků, jako nyní. Nicméně tento nevedl k jejich další brance.

25:00
    Ani jeden celek nemá výrazně navrch a i nadále sledujeme vyrovnanou hru. Na zásah českého celku ve druhé třetině stále čekáme.

23:11
    Reidy dostlal naservírovaný míček k pravé tyčce a už jen stačilo zakončit do odkryté branky. Avšak minul!

22:36
    Ott se rozběhl do útoku, jeho pokus byl včas zablokován a Pelech nemusel zasahovat.

21:07
    Švýcarko provedlo rychlý protiútok po pravé straně a mohou se radovat ze své dnešní první branky! Autorem branky je ROHIT CHIPLUNKAR. Asistence: Severin Ott.

20:49
    Tak tohle zakončení Švýcarska by se asi nevešlo ani do fotbalové branky. Míček vyletěl hodně vysoko ke stropu haly.

20:08
    Hra přerušena, neboť jeden z hráčů se provinil zašlápnutím míčku.

19:20
    Standardní situace v těsné blízkosti branky Švýcarska. Češi si rozehráli na krátko a následovala střela, kterou blokuje vystavěná zeď Švýcarska.

19:08
    Střeleckých pokusů ve druhé třetině zatím vidíme poskrovnu. Oba celky svědomitě napadají.

17:47
    Ztráta míčku v rohu palubovky a následoval protiútok Švýcarska. Avšak ani oni se neprosadili.

17:05
    Češi jsou u míčku a čelí aktivnímu napadání svého soupeře. Nyní se jim nedaří dostat do zakončení.

16:14
    Další hladký postup Švýcarska do útoku, ale je to opět jen střela, která míří mimo branku Pelecha.

15:46
    Nahození z poloviny palubovky a brankář Švýcarska kryje míček na své hrudi.

15:05
    Ihned po rozehrávce se dostal ke střele Farron, Pelech jeho přízemní pokus vyráží.

15:01

První třetina přinesla vyrovnanou hru, kdy se oba celky snažily útočit. Šťastnější jsou Češi, kteří jsou produktivnější a zaslouženě vedou 4:0!

15:00

14:56
    Po delší době si připisuje těžší zákrok i Pelech a opět jej diváci povzbudili potleskem.

14:32
    Švýcarský brankář si pohlídal rozehrávku svého soupeře od mantinelu a vyrazil nahození.

13:26
    Domácí celek zatím dává svému soupeři pořádnou lekci z produktivity. Češi spíše kombinují a nestřílí. Nicméně, když se rozhodnou ke střele, tak je z toho většinou branka.

12:48
    Zatímco Češi mají přesnou mušku a čtvrtý zásah dává PETR MAJER. Asistence: Štěpán Kaleta.

12:24
    Švýcaři mají zatím nepřesné zakončení. Nyní Ott dobře vystřelil, ale minul pravou tyčku.

11:49
    A jejich počáteční tlak přináší třetí zásah v podání MATĚJE PĚNIČKY. Pro něj je to druhý zásah v dnešním zápase. Asistence: Jan Malič.

11:23
    Češi jsou nyní u míčku a snaží se kombinovat. Nyní mají dobrou pasáž hry, kdy se jim daří dostávat soupeře pod tlak.

10:25
    Klápa dal šikovně míček za sebe, avšak přihrávka na Kawuloka byla sražená.

09:36
    Farron vystřelil z levé strany, kde měl dostatek prostoru. Nakonec minul vzdálenější pravou tyčku!

08:32
    Dobrá střela v podání hostů, Pelech nakonec chytá míček u své levé tyče.

07:58
    Česko sice vede o dvě branky, ale hra je vyrovnaná od obou stran. Švýcaři zatím nemají potřebné štěstí v zakončení.

06:40
    Po další střele Švýcarska už musel zasahovat Pelech a vysloužil si za svůj zákrok potlesk tamních diváků.

06:06
    Rychlý útok Švýcarů, kdy Gerber přihrával z levé strany před branku, ale jeho spoluhráč nedokázal zakončit.

05:20
    Nigg se dostal do úniku po pravé straně, ale Kawulok se stihl vrátit a zablokoval jeho zakončení ze strany.

04:24
    Česko se z rychlého brejku prosazuje podruhé v dnešním zápase. Autorem branky je LUKÁŠ KUČERA. Asistence: Matěj Pěnička.

04:12
    Rohner se dostal po tlak, nakonec vše zvládl a vykoledoval si faul na svou osobu.

03:02
    Z jejich akce však nevyplynulo nic nebezpečného pro domácí branku.

02:33
    Švýcaři se nyní dostali do kombinace a pokouší se o přechod do útoku.

02:05
    Klápa dostal míček na střed hrací plochy, ale nedokázal trefit míček a minul dobrou příležitost.

00:05
    Tak to je hodně rychlá branka! Autorem branky je MATĚJ PĚNIČKA. Asistence: Lukáš Kučera.

00:01

Česko: Zavřel (Pelech) – Malič, Punčochář, Klápa, Stránský, Majer, Kawulok, Vavroušek, Dufek, Pěnička, Burian, Piskáček, Kuchyňa, Bachmaier, Čermák, Korych, Wiener, Kučera, Kaleta.

Švýcarsko: Fiechter (Schwarz) – Rohner, Reidy, Althaus, Owusu, Frei, Farron, Steiner, Nussle, Nigg, Ott, Gerber, Chiplunkar, G. Mühlermann, Wiedmer, Von Arx, Zenger, L. Mühlermann, Frankhauser.

Rozhodčí: Lukáš Kešner a Tomáš Šedivý.

Vítáme Vás u on-line přenosu, kdy mladí dorostenci sehrají přátelské utkání se Švýcarskem.

Česko už se se Švýcarskem střetlo v pátek, když dokázali zvítězit poměrem 9:4! V sobotu odehráli zápas s Finskem, který skončil remízou 6:6.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 1. Pěnička (Kučera), 5. Kučera (Pěnička), 12. Pěnička (Malič), 13. Majer (Kaleta), 44. Kawulok – 22. Chiplunkar (Ott), 26. Reidy (Owusu), 28. Chiplunkar (Arx)

Česko: Pelech (Zavřel) – Malič, Punčochář, Klápa, Stránský, Majer, Kawulok, Vavroušek, Dufek, Pěnička, Burian, Piskáček, Kuchyňa, Bachmaier, Čermák, Korych, Wiener, Kučera, Kaleta.
    Švýcarsko: Schwarz (Fiechter ) – Rohner, Reidy, Althaus, Owusu, Frei, Farron, Steiner, Nussle, Nigg, Ott, Gerber, Chiplunkar, G. Mühlermann, Wiedmer, Von Arx, Zenger, L. Mühlermann, Frankhauser.

Rozhodčí: Lukáš Kešner a Tomáš Šedivý