Most "B" – Nordics Most 1:2 (po pr.) | Teplice – Berani 2:7 (kon.) | Děčín – Dukla 2:10 (kon.)
Dandy Malé Březno – Ještěři 4:3 (2:0 po s.s.)
HBC Most "B"
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1) Stav série: 0:3
HC Nordics Most
Sobota 04.05.2019, 10:00 • A.N.S. Most • Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Čtvrtfinále

Celé utkání vedli Nordics díky trefě Nováka ze 3. minuty. Hráči Mostu "B" se dlouho hledali, ale nakonec dokázali se soupeřem srovnat krok a ve 44. minutě vyrovnal Singer. Poté přežili Nordics oslabení, které bylo rozdělené mezi konec třetí třetiny a začátek prodloužení. Půl minutky na to se trefil Kunc a rozhodl dnešní utkání a celou sérii. To je ode mě vše, louší se Lukáš. Sýkora. (11:41:19)

46:23
    Nordics Most právě vstřelil branku!
    Přeci jen to dotáhli do vítězného konce. Šulc našel u mantinelu volného TOMÁŠE KUNCE, který našel tu nejmenší skulinku pod Brémovým betonem a posílá svůj tým do semifinále! Asistence: Marek Šulc.

45:57

45:01

Domácím se v závěru po Singerově střele podařilo vyrovnat a rozhodne prodloužení, které začnou v. početní převaze.

45:00

44:58
    Obrovskou šanci na rozhodnutí zahodil Beránek, který měl prázdnou branku, ale trefil pouze tyč!

43:59
    Další faul Nordics. Menší trest dostává Nechala (NOR).

43:16
    Rondo Most "B" právě vstřelil branku!
    Tak přece jen se to domácím povedlo. Na konci velice nepovedené přesilové hry napřáhl JIŘÍ SINGER a jeho střela zapadla k levé tyči! Asistence: Filip Pánov.

43:08
    Šafařík dostal míček mimo ohrožení branky, vhazování ve středním pásmu.