Písek – Olomouc 33:24 (kon.) | DHC Plzeň – Zlín 19:24 (kon.)
DHC Plzeň
19:24 (13:15)
Handball PSG Zlín
Středa 08.05.2019, 16:00 • Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň • MOL liga žen • O 5. - 8. místo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (17:27:48)

Klíčový souboj o záchranu se odehraje v neděli, do Plzně zavítá Písek, který je v tuto chvíli o bod před Západočeškami. Utkání odstartuje v 16:00 a také vám přineseme on-line přenos.

Plzeň sice nejprve srovnala stav utkání na 16:16, dlouho se poté hrálo bez branek, ale Zlín se rozstřílel jako první a dokázal zvítězit 24:19. Andrea Vařechová se rozchytala ke skvělému výkonu, pokryla ve druhém poločase tři sedmičky a dovolila Západočeškám skórovat pouze šestkrát. HC Zlín tak slaví udržení v MOL lize!

DHC Plzeň – HC Zlín 19:24 (13:15)
    Nejvíce branek: L. Galušková 5/3, Šmrhová 4, Oravcová 4 – Hradilová 6/3, Hubová 5, Kříčková 4. Rozhodčí: Hájek, Zych. Sedmimetrové hody: 7/4 – 3/3. Vyloučení: 4:3.

Konec zápasu. (19:24)

60
    Oravcová na Vařechovou nevyzrála a utkání končí. (19:24)

60
    Mizerová z levého křídla branku netrefila. (19:24)

59
    Vařechová ve druhém poločase chytá všechny tři sedmičky! Opět si poradila se střelou Dominiky Galuškové o zem. (19:24)

59
    Linda Galušková vybojovala pro domácí sedmičku. (19:24)
    58
    Na ránu Kolářové si Mácalová sáhla, ale míč přesto zapadl do sítě. Už je definitivně rozhodnuto! (19:24)

58
    Mizerová z levého křídla neuspěla, odražený míč ovšem vybojovaly Moravanky. Tohle Zlínu stačí. (19:23)
    57
    Anna Šmrhová střelou ze spojky překvapila Vařechovou. (19:23)

57
    Vařechová nehodlá za svá záda pustit jediný míč, vyráží i další ránu Oravcové. Ovšem odražený míč získávají Západočešky. (18:23)
    56
    Vendula Hubová zamířila k pravé tyči a už je zřejmě rozhodnuto! (18:23)

56
    Ani Oravcová nepropálila Vařechovou, každou sekundou se Zlín přibližuje k záchraně! (18:22)

55
    Střelu Kepkové vyráží Vařechová do strany, DHC pokračuje v ofenzivě, ale čas se Plzni krátí. (18:22)

54
    Mizerová z levého křídla Mácalovou neprostřelila. (18:22)

54
    Oravcová vypálila jen vysoko nad břevno. (18:22)

53
    Křičková volná na pivotu, ale trefuje jen tyč! Naděje pro Západočešky ještě žije, domácí v útoku znovu v sedmi. (18:22)