Řecko – Česko 0:2 (kon.)
Řecko
0:2 (0:0)
Česko
Čtvrtek 09.05.2019, 20:00 • Carlisle Grounds, Dublin • Mistrovství Evropy U17 • Skupina A

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Česka, které svého soupeře porazilo poměrem 2:0. Druhý poločas nám nabídl o dost zajímavější podívanou, hned v samotném úvodu se naše reprezentace dostala k první přesné trefě, o kterou se postaral Sejk. Česko bylo i posléze výrazně nebezpečnějším celkem, navíc druhou branku obstaral střídající Pech, který svůj celek uklidnil. Koncovka utkání nám už žádnou branku nepřinesla, Česko si tak zajistilo postup do vyřazovací části ME. (21:51:12)

90+3

90+2
    Do konce zápasu nezbývá už moc času, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Česko je hodně blízko k postupu.

90+1
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Tomáš Hájek, přichází Martin Šimek.

90+1
    Na řadu přišel ještě jeden rohový kop pro naší reprezentaci. Rozehrávka nakrátko nakonec přinesla centr, který pouze proletěl šestnáctkou.

90
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Václav Sejk, přichází Adam Toula.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, určitě ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Aslanidis dokázal vyvézt míč od svého pokutového území, avšak na druhé polovině hrací plochy si nedovoleným zákrokem pomohl Belevonis.

86
    K taktickému zákroku zasáhl domácí Panagiotou, který ve středu hrací plochy poslal k zemi protihráče, za což si vysloužil žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Vasileios Grosdis, přichází Ioannis Karakoutis.
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Angelos Tsavos, přichází Georgios Manisoglou.

84
    Tsavos si prostřednictvím autového vhazování vybral Arsenidise, který se ocitl na zemi. Hlavní sudí pískl do píšťalky, jednalo se totiž o faul.

83
    Do volného prostoru si pokoušel naběhnout Ritter, avšak kolmice od Hellebranda byla až příliš nepovedená. Tzolakis tak bude moci vykopávat.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, Česko stále vede o dvě branky. Naše reprezentace má navíc v posledních minutách více ze hry.

81
    Vzdušná nabídka se snášela k hranici malého vápna, kam si pro ní seběhl Sejk. Jeho zakončení z první trefilo jednoho z protihráčů před sebou.

80
    Na pravém křídle operoval s míčem Pech, který tak dlouho váhal, až k němu zezadu přispěchal jeden z protihráčů. Na řadu přijde rohový kop.

79
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Vasilios Sourlis, přichází Nektarios Kotopoulos.

78
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Christos Liatsos, přichází Antonis Siatounis.