Varnsdorf – Znojmo 7:1 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 1:0 (kon.)
Chrudim – Žižkov 1:2 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Vlašim – Prostějov 0:1 (kon.)
Jihlava – Brno 1:6 (kon.) | Sokolov – Ústí n. L. 1:5 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
0:1 (0:1)
1. SK Prostějov
Sobota 25.05.2019, 15:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 30. kolo

Je tu konec utkání a s ním i konec sezóny FNL! Mohli jsme být svědky zajímavého klání, i přesto že oběma týmům prakticky již o nic nešlo.

Jediný gól v tomto zápase padl v prvním poločasu ve 28. minutě, kdy se prosadil hráč Prostějova Jan Vošahlík. To bylo z gólového hlediska i přes velký počet střel a šancí vše.

Domácí Vlašim se po čtyřech prohrách v řadě umisťuje na konečném 12. místě, Prostějov se díky dnešnímu tříbodovému zisku vyšplhal na 9. příčku.

Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu na viděnou! (16:57:43)

90+4

90+3
    Hráč hostů dostává za nedovolený zákrok žlutou kartu.

90+3
    Ir Dao faulovaný. Domácí zahrávají volný kop z poloviny hřiště.

90+2
    Míč si na starost vzal kapitán Janíček a že to byla krásná střela! Bohužel pro něj a jeho tým míč o kousek minul levou tyč!

90+1
    Pro hosty se naskytá zajímavý přímák!

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec hrací doby!

90
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Vošahlík, přichází Martin Slaninka.

89
    Hezký průnik domácích! Hráč Vlašimi míč donesl na pravou stranu vápna, odkud přihrával před bránu. Míč však končí jen v náruči brankáře Muchy.

88
    Přízemní střela úspěch nepřinesla. Hosté můžou jít do protiútoku.

88
    Standartní situace pro hráče v modrém.

87
    Běží posledních pár minut před koncem. Změní se ještě skóre?

86
    Vlašim se po delší době ocitla ve vápně soupeře, ale ihned ztratila díky útočnému faulu míč.

85
    Koudelka se s balónem dostal znovu na hranici vápna a také vyzkoušel střelu. Opět míč končí nad bránou.

84
    Odkop od brány hostů.

83
    Lutonský obržel pas a namířil si to s míčem před šestnáctku odkud vyzkoušel vypálit. Střelu poslal centrimetry od pravé tyče.

81
    Další špatná střela hostů! Jeden z nich se dostal k volnému míči, ale ten šel znovu nad břevno!