Slovácko – Karviná 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Opava 1:1 (kon.) | Příbram – Dukla Praha 3:2 (kon.)
FK Příbram
3:2 (1:1)
FK Dukla Praha
Sobota 25.05.2019, 17:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:LIGA - Skupina o záchranu • 5. kolo

Fotbalisté Příbrami budou prožívat obrovské zklamání, jelikož Bohemians vydřeli remízu proti Opavě v páté minutě nastavení. Tým z hornického města sice vyhrál, jenže Klokani nakonec nepadli a na úkor Příbrami se vyhnuli baráži. Konečný výsledek parádního utkání na stadionu Na Litavce. 1.FK Příbram 3 FK Dukla Praha 2. (18:53:28)

90+2

90+1
    Nad rámec dnešní utkání byly nastaveny 2 minuty.

90
    Fotbalisté Příbrami budou prožívat obrovské zklamání, protože Bohemians 1905 vyrovnali v páté minutě nastavení na 1:1! Neskutečné!

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Radek Voltr, přichází Petr Průcha.
    86. Djuranovičovu prudkou hlavičku vytáhl Kočí na břevno!

86
    Dukla mohla vyrovnat kuriózním gólem, a to přímo z rohového kopu, jenže Ondřej Kočí vytáhl míč na břevno, od kterého se odrazil zpět do hřiště! Dukla Praha už mohla klidně vést 5:3.

85
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází David Douděra, přichází Uroš Djuranović.
    83. Krunert vypálil dělovku ze střední vzdálenosti, ale Kočí ho vystihl

83
    Štěpán Krunert prudce vypálil na levé straně šestnáctky směrem na přední tyč, jenže brankář Ondřej Kočí vytasil další fantastický zákrok!

81
    Emmanuel Antwi se dostal na levém křídle k centru, jenže se mu vůbec nepovedl a skončil nad bránou.

80
    Do konce zápasu zbývá odehrát něco málo přes deset minut a Příbram s Opavou stále vedou. Velké drama!

76. Gonzálesova pumelice z dálky málem nachytala Kočího

76
    Fotbalisté Dukly mohli poslat Příbram do kolen nádhernou střelou zpoza šestnáctky, jenže Ondřej Kočí vytáhl zákrok sezóny a vyrazil míč na rohový kop! Příbram poté nebezpečí odvrátila.
    75. Matoušek z dobré pozice trefil Hrušku

75
    Jan Matoušek si naběhl uprostřed šestnáctky na diagonální přihrávku z pravého křídla a přízemní střelou mohl zkompletovat hattrick, jenže zamířil pouze doprostřed brány a Matúš Hruška snadno zakročil! Druhá půle je hodně zajímavá.

73
    Martin Nový rozehrál na levé straně hřiště rohový kop a jeho následný centr byl na přední tyči odvrácen.

Tomáš Reiner

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 35. Keita, 60. Matoušek (pen.), 65. Matoušek (pen.) – 14. Krunert (Podaný), 57. Hadaščok (P. González)

Karty:   16. Antwi (PRI) – 62. Ostojić (DUK), 64. M. Hruška (DUK)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:5.
    FK Příbram: Kočí – Nový, Kodr, Tregler, Antwi – Fantiš (C), Soldát, Květ (61. Jan Rezek), Matoušek, Voltr (88. Průcha) – Polidar (34. Keita).
    Náhradníci: Švenger – Průcha, Skácel, Jan Rezek, Keita, Hlúpik, Chaluš.

FK Dukla Praha: M. Hruška – Douděra (85. Djuranović), Bezpalec, Ostojić – Dancák, Krunert, Daniel Tetour (C), Podaný – Kovaľ (71. Milošević), P. González, Hadaščok (65. Palacios Palacios Vera).
    Náhradníci: F. Rada – Marek Hanousek, Lu. Holík, Holenda, Milošević, Djuranović, Palacios Palacios Vera.

Rozhodčí: Miroslav Zelinka. Asistenti: Miloš Vitner, Zdeněk Vaňkát. Čtvrtý rozhodčí: Jan Machálek