Ufa – Tomsk 2:0 (kon.) | Nižnij Novgorod – Samara 1:3 (kon.)
FC Nižnij Novgorod
1:3 (1:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Čtvrtek 30.05.2019, 18:00 • Stadion Nižnij Novgorod • Ruská Premier Liga • Baráž

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:16. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:13. (19:53:05)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Samary, která svého soupeře porazila poměrem 3:1. Také druhý poločas nám přinesl velice zajímavou podívanou, přičemž jsme sledovali ofenzivní partii. Samara se nakonec dočkala kýženého vyrovnání, o které se zapříčinil domácí zadák Fedoriv, jenž si vsítil smolnou vlastní branku. Aby toho nebylo málo, tak si také hosté vyzkoušeli pokutový kop, který v první minutě nastaveného času dokázal proměnit Zinkovskij. Následně Samara vsítila ještě jednu branku.

90+5
    90+4. Roman ŠIŠKIN - 1:3

90+4
    Samara právě vstřelila branku!
    Nakonec tu máme ještě jednu branku v domácí svatyni! Domácí celek totiž zaváhal na hranici vlastního pokutového území, kde se k míči dostal ROMAN ŠIŠKIN, jehož nesmírně přesná rána pravou nohou směřovala přesně k tyči, na což byl domácí brankář Anisimov krátký.

90+3
    Nyní to bude pro domácí celek hodně složité, avšak stále je před námi druhý zápas. I tak by se Novgorodu hodila vyrovnávací branka.
    90+1. Anton ZINKOVSKIJ - 1:2

90+1
    Hosté se v nastaveném času dostávají do vedení! Rozehrávku pokutového kopu si totiž vzal na starost ANTON ZINKOVSKIJ, který zvolil razantní zakončení k levé tyči, kam se vydal také brankář Anisimov, avšak ten na míč nedosáhl.

90
    Žlutou kartu dostává Leo Gogličidze (FC Nižnij Novgorod).

90
    Je tu pokutový kop pro Samaru, jeden z domácích totiž zahrál rukou!

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Rozehrávky se nakonec chopil obránce Šiškin, jehož vysoký centr nebyl vůbec špatný, avšak jako první se k němu dostal brankář Anisimov. Následně se zrodil sympatický útok Samary, avšak Tkačuk ve skluzu minul branku.

87
    Na útočnou polovinu se vydal hostující Zinkovskij, který si nakonec došel pro zisk standardní situace. Bude to ale z velké vzdálenosti.

83
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Paul Anton, přichází Pavel Jakovlev.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, stav je i nadále nerozhodný. Domácí navíc opět chybovali v rozehrávce.

82
    Hlavní sudí se ještě poradil s videorozhodčím, který byl stejného názoru, jako jeho kolega. Druhý pokutový kop pro domácí to tedy nebude.

81
    Dělkin byl ještě malý moment ošetřován, což tak trochu znamená, že v šestnáctce došlo ke kontaktu, což potvrdil také opakovaný záběr.

80
    Dělkin se po kontaktu v pokutovém území poroučel k zemi, avšak v tomto případě se dle sudího o faul nejednalo. Počkáme si na opakovaný záběr.

David Suchý

Branky: 23. Da. Fomin (pen.) – 65. Fedoriv (vla.), 90+1. Zinkovskij (pen.), 90+4. Šiškin

Karty:   26. Fedoriv (NNO), 90. Gogličidze (NNO) – 22. Timofejev (KSS), 68. Rabiu (KSS), 71. Anton (KSS)

FC Nižnij Novgorod: Anisimov – Chripkov, Chajrullov, Golyšev (59. P. Ignatovič), Fedoriv – Gogličidze, Sapeta, Palijenko, Salugin (75. Dělkin) – Da. Fomin, Nosov (79. Skvorcov).
    Náhradníci: Sysujev – Abramov, Ajupov, Dělkin, P. Ignatovič, Simanov, Skvorcov, Vorobjov.

FK Křídla Sovětů Samara: Ryžikov – Šiškin, Samardžić, Rogel, Vitalij Denisov (76. Zotov) – Timofejev, Rabiu (77. Polujachtov) – Tkačuk, Anton (83. P. Jakovlev), Zinkovskij – Šejdajev.
    Náhradníci: Konjuchov, Ovsjannikov – Karpov, Kiseljov, Polujachtov, P. Jakovlev, Zotov, Burlak.

Rozhodčí: Lapochkin – Berezněv, Stipidi