Gruzie – Gibraltar 3:0 (kon.) | Česko – Bulharsko 2:1 (kon.) | Černá Hora – Kosovo 1:1 (kon.)
Litva – Lucembursko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Srbsko 5:0 (kon.) | Dánsko – Irsko 1:1 (kon.)
Faerské ostrovy – Španělsko 1:4 (kon.) | Norsko – Rumunsko 2:2 (kon.) | Švédsko – Malta 3:0 (kon.)
Rakousko – Slovinsko 1:0 (kon.) | S. Makedonie – Polsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Izrael 0:3 (kon.)
Severní Makedonie
0:1 (0:0)
Polsko
Pátek 07.06.2019, 20:45Kvalifikace ME • Skupina G

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:46:44)

Takže 3 důležité body cestující do Polska za výhru 1:0. Jedinou branku vstřelil v 47. minutě Piatek, který minutu před tím na hřiště přišel. Jinak byl pro mě výkon polského týmu zklamání, protože Makedonci je dokázali přehrát a podle mého názoru byli i celkově v dnešním utkání lepší. V závěru domácím chyběl Musliu, který se nechal v 86. minutě vyloučit po druhé žluté kartě.
    Příští zápas Makedonie odehraje 10.6. na domácím hřišti proti Rakousku. Polsko příští kvalifikační duel hraje také 10.6. doma proti Izraeli.

90+4

90+3
    Makedonci se snaží dát vše vpřed, ale už je asi pozdě.

90+2
    Hostující záložník Zielinski se dopustil útočného faulu, takže Makedonci budou rozehrávat z vlastní poloviny.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Mateusz Klich, přichází Jacek Góralski.

88
    Domácí tým nyní kombinuje na polovině hřiště.

87
    Žlutou kartu dostává Ilja Nestorovski (Severní Makedonie).

86
    Musliu musel zastavit unikajícího Lewandowskiho, což znamená, že po druhé žluté kartě odchází do sprchy.

85
    Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Ferhan Hasani.

82
    Domácí měli k dispozici přímý kop z 35 metrů. Míč letěl do vápna, ale tam to ovládl Lewandowski a míč odhlavičkoval.

80
    Ve velké rychlosti do vápna naběhl Elmas a ještě dával míč do tandemu pro Alioskiho, ale nahrávka byla bohužel příliš dlouhá, takže míč skončil mimo hřiště.

79
    Po odraženém míči se o střílený centr pokusil Alioski, ale jeho pokus lapil Fabianski.

78
    Makedonci teď na útočné polovině a snaží se ještě Poláky zatlačit.

75
    Po pravé straně dopředu běžel domácí Nestorovski a následně zkusil vystřelit. Jeho střela levou nohou na zadní tyč Fabianskiho pěkně protáhla, ale polský brankář si s ní poradil.