Velká Británie – Kanada West 0:7 (kon.) | Kanada East – Slovensko 4:2 (kon.) | Česko U16 – Velká Británie 11:1 (kon.)
Kanada West – Česko U15 9:0 (kon.) | Slovensko – Česko U16 4:1 (kon.)
konec
Kanada West
9:0 (2:0, 5:0, 2:0)
Česko U15
Pátek 28.06.2019, 19:00 • Zimní stadion, Česká Třebová (kapacita: 1200 míst) • Světový pohár - junioři U16
  35:53 FONTAINE - 9:0
   
  35:53
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  Kanada pokračuje v ukázce vlastní síly. BEN FONTAINE se dostal ne levé straně ke střelbě z velké dálky a celkem překvapivě jeho pokus nakonec proskočil za záda Nistora, kterému nevyšel zákrok. Tohle byl pro něj velmi smolný moment. Bez asistence.
  34:19 PASTERNAK - 8:0
   
  34:19
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  A je tu další zásah! DAWSON PASTERNAK se prodral na levém kruhu ke střelbě v době, kdy se česká obrana soustředila na druhou stranu útočné třetiny. Nistor ani domácí beci se nestačili přesunout, míček vletěl do odkryté části brány. Asistence: Connor Roulette.
  26:51 ROULETTE - 7:0
   
  26:51
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  Excelentní individuální akce. Po české minele posledního hráče kombinační řady se dostal do samostatného úniku CONNOR ROULETTE, který svůj brejk proměnil naprosto dokonale. Jednoduché naznačení a blafák do bekhendu, míček vletěl přímo do šibenice. Bez asistence.
  24:09 WALDIE - 6:0
   
  24:09
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  Další proměněná přesilovka. Po dlouhém obléhání české brány se nakonec opřel do míčku Fontaine od modré čáry a jeho dělovku jen tak tak zvládl zbrzdit Nistor. Následná chladnokrevná dorážka EVANA WALDIEHO ovšem už do sítě proskákala. Asistence: Ben Fontaine.
  22:49 PASTERNAK - 5:0
   
  22:49
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  Kanada pokračuje v kanonádě! Connor Roulette se totiž zvládl dostat do rychlého brejku, když stačil přesprintovat i české beky. Jeho ránu ještě Nistor s velkým vypětím sil zastavil, dorážka DAWSONA PASTERNAKA už ale byla gólová. Míček trefil prostor u levé tyčky. Asistence: Connor Roulette, Rory Neill.
  17:23 PASTERNAK - 4:0
   
  17:23
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  Další kanadská trefa! Po rychlém brejku zůstal před brankou českého týmu úplně osamocený DAWSON PASTERNAK, kterému se podařilo krásnou technickou parádičkou oklamat i Nistora. Ten byl proti němu nakonec bezmocný. Asistence: Connor Roulette, Rory Neill.
  16:37 WEIHS - 3:0
   
  16:37
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  A je tu další kanadský úder! Po rychlém brejku se zjevil na ose hřiště OWE WEIHS, jemuž se podařilo parádně trefit pas letící ze strany. Nistor už nestačil betony sklapnout, balónek tak skončil přímo za jeho zády. Asistence: Nate Goobranson.
  14:23 PASTERNAK - 2:0
   
  14:23
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  Přesilovka je v blesku využita! DAWSON PASTERNAK se objevil přesně v místě, kam už český bek nestačil doběhnout. Parádní golfák po krásné nahrávce pak uštědřil českému výběru další ránu, zaplul totiž přímo do šibenice. Asistence: Brett Hyland.
  13:02 NEILL - 1:0
   
  13:02
  Tým Kanada West právě vstřelil branku!
  Zámořský výběr přerušil střelecké trápení. Po dlouhém obléhání české klece se postaral o propuknutí velké euforie RORY NEILL, který se zjevil v předbrankovém prostoru a silou vůle doklepal míček do odkryté části branky. Nistor už tentokrát nestačil svůj beton přesunout v dostetečném předstihu. Asistence: Robert McGowan.

  Johan Čáp

  Branky a nahrávky: 14. Neill (McGowan), 15. Pasternak (Hyland), 17. Weihs (Goodbranson), 18. Pasternak (Roulette, Neill), 23. Pasternak (Roulette, Neill), 25. Waldie (Fontaine), 27. Roulette, 35. Pasternak (Roulette), 36. Fontaine


  Kanada West: Plowman (Wilcott) – Neill, Teasdale, Louie, McGowan, Hancock, Ball, Westhaver, Valerio – Roulette (C), Pasternak (A), Hoekstra, Fontaine, Svarich, Waldie (A), Hyland, Sandboe, Bal, Pooni, Goodbrandson, Weihs
  Česko U15: Nistor (Keprt) – De Fin (A), Král, Krejčí, Popek, Dufek, Bolek, Randis, Neumaier, Korf, Ehrlich – Mendel, Nistor (C), Slezák, Wróbel, Černý, Petráš, Bláha, Šmíd, Myškovský, Malý

  Rozhodčí: Matej Pleško (CZE), Patrik Gondora (SVK)
  bahis siteleri