konec
4. etapa: Reims - Nancy
Vítěz: E. Viviani (Quick-Step)
Filip Ardon
Výsledky 4. etapy
1. Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step) 05:09:20
2. Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) + 00:00:00
3. Caleb Ewan (Lotto Soudal) + 00:00:00
4. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) + 00:00:00
5. Dylan Groenewegen (Team Jumbo-Visma) + 00:00:00
6. Mike Teunissen (Team Jumbo-Visma) + 00:00:00
7. Giacomo Nizzolo (Team Dimension Data) + 00:00:00
8. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) + 00:00:00
9. Michael Matthews (Team Sunweb) + 00:00:00
10. Christophe Laporte (Cofidis, Solutions Credits) + 00:00:00
Sprinterská prémie
Lérouville – 66,4 km
1. Frederik Backaert (WGG) 20 bodů
2. Michael Schär (CCC) 17 bodů
3. Yoann Offredo (WGG) 15 bodů
4. Elia Viviani (DQT) 13 bodů
5. Sonny Colbrelli (TBM) 11 bodů
6. Peter Sagan (BOH) 10 bodů
7. Matteo Trentin (MTS) 9 bodů
8. Michael Matthews (SUN) 8 bodů
9. Michael Morkov (DQT) 7 bodů
10. Andrea Pasqualon (WGG) 6 bodů
11. Greg van Avermaet (CCC) 5 bodů
12. Ivan Garcia Cortina (TBM) 4 body
13. André Greipel (PCB) 3 body
14. Cees Bol (SUN) 2 body
15. William Bonnet (GFC) 1 bod
Vrchařské prémie
Cote de Rosiéres - 92,4 km
1. Michael Schär (CCC) 1 bod
Cote de Maron - 14,9 km
1. Wilco Kelderman (SUN) 1 bod
1. Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step) 05:09:20
2. Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) + 00:00:00
3. Caleb Ewan (Lotto Soudal) + 00:00:00
4. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) + 00:00:00
5. Dylan Groenewegen (Team Jumbo-Visma) + 00:00:00
6. Mike Teunissen (Team Jumbo-Visma) + 00:00:00
7. Giacomo Nizzolo (Team Dimension Data) + 00:00:00
8. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) + 00:00:00
9. Michael Matthews (Team Sunweb) + 00:00:00
10. Christophe Laporte (Cofidis, Solutions Credits) + 00:00:00
Sprinterská prémie
Lérouville – 66,4 km
1. Frederik Backaert (WGG) 20 bodů
2. Michael Schär (CCC) 17 bodů
3. Yoann Offredo (WGG) 15 bodů
4. Elia Viviani (DQT) 13 bodů
5. Sonny Colbrelli (TBM) 11 bodů
6. Peter Sagan (BOH) 10 bodů
7. Matteo Trentin (MTS) 9 bodů
8. Michael Matthews (SUN) 8 bodů
9. Michael Morkov (DQT) 7 bodů
10. Andrea Pasqualon (WGG) 6 bodů
11. Greg van Avermaet (CCC) 5 bodů
12. Ivan Garcia Cortina (TBM) 4 body
13. André Greipel (PCB) 3 body
14. Cees Bol (SUN) 2 body
15. William Bonnet (GFC) 1 bod
Vrchařské prémie
Cote de Rosiéres - 92,4 km
1. Michael Schär (CCC) 1 bod
Cote de Maron - 14,9 km
1. Wilco Kelderman (SUN) 1 bod
Největším bojovníkem etapy byl vyhlášen Michael Schär (CCC), který vyrazil do úniku hned na startu a dopaden byl až přibližně 16 kilometrů před cílem. (17:55:44)
Žlutý trikot
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) 14:41:39
2. Wout van Aert (Team Jumbo-Visma) + 00:00:20
3. Steven Kruijswijk (Team Jumbo-Visma) + 00:00:25
4. George Bennett (Team Jumbo-Visma) + 00:00:25
5. Michael Matthews (Team Sunweb) + 00:00:40
6. Egan Bernal (Team Ineos) + 00:00:40
7. Geraint Thomas (Team Ineos) + 00:00:45
8. Enric Mas (Deceuninck-Quick-Step) + 00:00:46
9. Greg van Avermaet (CCC Team) + 00:00:51
10. Michael Woods (EF Education First) + 00:00:51
Zelený trikot
1. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 104 bodů
2. Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step) 81 bodů
3. Michael Matthews (Team Sunweb) 75 bodů
Puntíkovaný trikot
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) 7 bodů
2. Xandro Meurisse (Wanty-Gobert Cycling Team) 3 body
3. Greg van Avermaet (CCC Team) 2 body
Bílý trikot
1. Wout van Aert (Team Jumbo-Visma) 14:41:59
2. Egan Bernal (Team Ineos) + 00:00:20
3. Enric Mas (Deceuninck-Quick-Step) + 00:00:26
Týmová soutěž
1. Team Jumbo-Visma 44:35:04
2. Team Sunweb + 00:01:44
3. EF Education First + 00:01:57
1. Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step) 05:09:20
2. Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) + 00:00:00
3. Caleb Ewan (Lotto Soudal) + 00:00:00
4. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) + 00:00:00
5. Dylan Groenewegen (Team Jumbo-Visma) + 00:00:00
6. Mike Teunissen (Team Jumbo-Visma) + 00:00:00
7. Giacomo Nizzolo (Team Dimension Data) + 00:00:00
8. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) + 00:00:00
9. Michael Matthews (Team Sunweb) + 00:00:00
10. Christophe Laporte (Cofidis, Solutions Credits) + 00:00:00
Cote de Maron – 14,9 km
1. Wilco Kelderman (SUN) 1 bod