New England – Orlando City 4:1 (kon.) | New York RB – Columbus 2:3 (kon.) | Dallas – Real Salt Lake 0:0 (kon.)
Houston – Seattle 0:1 (kon.) | Montreal – Philadelphia 4:0 (kon.) | Chicago Fire – DC United 0:0 (kon.)
Minnesota – Vancouver 0:0 (kon.) | Toronto – Cincinnati 2:1 (kon.) | San Jose – Colorado Rapids 3:1 (kon.)
Portland – LA Galaxy 4:0 (kon.)
San Jose Earthquakes
3:1 (2:0)
Colorado Rapids
Neděle 28.07.2019, 04:00 • Avaya Stadium San Jose, CA • Americká MLS

San Jose Earthquakes zcela zaslouženě bere body z tohoto zápasu, svého soupeře jasně přehrálo, nicméně na střely na branku o jeden střelecký pokus zaostávalo. San Jose může mrzet jediná věc na tomto zápase, Vega neudržel čisté konto.

Ve druhé minutě si dal hostující Abubakar vlastní branku, do vedení 2:0 poslal domácí Vako. Salinas upravil na 3:0 a za hosty korigoval Rubio. (06:00:58)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:16.

90+4

90+4
    Sudí ještě nechává hrát hostující tým. Ten se ovšem k zakončení nemá.

90+3
    V poklidném tempu se tento zápas dohrává. Míč mají hosté pod kontrolou, ale nemohou se dostat do šancí.

90+1
    Celkem tři minuty ještě uvidíme.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude k tomuto zápasu nastavovat.

88
    Colorado Rapids právě vstřelilo branku!
    Brankář Vega čisté konto neudrží, protože jej prostřelil DIEGO RUBIO. Jeho rána si našla cestu za brankovou čáru, gólman zasáhnout proti této ráně nedokázal. Míč tečoval jeden z beků. Asistence: Jonathan Lewis.
    88. Diego RUBIO - 3:1

87
    V poklidném tempu se tento zápas dohrává, San Jose je týmem, který získá body do ligové tabulky z tohoto střetnutí.

85
    Nicolás Mezquida z hostujícího celku se dostal do zakončení. Ránu pravou nohou vyrazil brankář Vega.
    83. Shea SALINAS - 3:0

83
    Tým San Jose právě vstřelil branku!
    Eriksson vymyslel skvělou akci, kterou korunoval SHEA SALINAS. Prošel před branku, oklamal brankáře a poslal míč ke vzdálenější tyčce. Asistence: Magnus Eriksson.
    82. Espinoza trefil štangli

82
    Espinoza měl velmi dobrou příležitost, ale brankáře Colorada z bezprostřední pozice neprostřelil, trefil tyčku.

81
    San Jose Earthquakes bude rozehrával v jednaosmdesáté minutě rohový kop. Domácí si ale výraznější šanci vypracovat nedokázali.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, San Jose na svém stadionu míří za výhrou a ziskem bodů do tabulky.

79
    Střídání v týmu San Jose Earthquakes: ze hřiště odchází Valeri Qazaišvili, přichází Marcos López.

77
    Stejný hráč nyní hledal přihrávkou Sama Vinese, který byl ovšem v postavení mimo hru.

Jan Prošek

Branky: 2. Abubakar (vla.), 34. Qazaišvili (Lima), 83. Salinas (Eriksson) – 88. Rubio (Lewis)

Karty:   51. Lima (SAJ), 66. Judson (SAJ), 68. Thompson (SAJ) – 24. Kamara (COL), 59. Lewis (COL), 70. Wilson (COL)

San Jose Earthquakes: Vega – Thompson (71. Salinas), Cummings, Jungwirth, Lima – Judson – Espinoza, Eriksson, Yueill, Qazaišvili (79. Lopez)– Wondolowski (60. Hoesen)
    Náhradníci: Tarbell – Affolter, Fernandes, Hoesen, Lopez, Marie, Salanas

Colorado Rapids: Irwin – Rosenberry, Abubakar, Smith, Vines – Wilson (73. Price) – Nicholson (67. Mezquida), Rubio, Acosta, Lewis – Kamara (46. Shinyashiki)
    Náhradníci: Rawls – Bassett, Mazquida, Opare, Price, Serna, Shinyashiki

Rozhodčí: Toledo – Mariscal, Barwegen

Diváci: 17.762