Real Madrid – Tottenham 0:1 (kon.) | Bayern – Fenerbahce 6:1 (kon.)
Úterý 30.07.2019, 18:00 • Allianz Arena, Mnichov • Audi Cup • Semifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:52:59)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 7:1. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:13.

Je konec. Tottenham Hotspur v prvním semifinále poráží Real Madrid 1:0.
    Začátek utkání se hrál v hodně pozvolném tempu, ale ve 20. minutě si hosté vypracovali dvě velké šance, ovšem Navas skvěle zasáhl. O dvě minuty později se ale Marcelo dopustil obrovské chyby, kterou využil Kane a otevřel brankový účet. Po půl hodině hry předvedl Navas opět skvělý postřeh.
    Druhá půle se hrála v podobném tempu a kohouti si vytvořili několik šancí, ovšem Navas už branku nepustil. V 74. minutě jsme se dokonce dočkali srovnání, ale gól Rodryga byl z ofsajdu a nemohl tak být uznán. Čtyři minuty před koncem ještě napálil tyč sedmnáctiletý Parrott.
    Tottenham Hotspur porazil Real Madrid 1:0.

90

89
    Sánchez si bez problémů poradil s Marianem a následuje tak jen další odkop od hostující svatyně, o který se postará Lloris.

87
    Nyní se hra přerušila, protože Kubova střela složila domácího hráče, jelikož ho míč trefil do obličeje.
    86. Parrott orazítkoval brankovou konstrukci madridské svatyně.

86
    A málem bylo rozhodnuto, ovšem zakončení domácího hráče Parrotta skončilo pouze na levé tyči!

85
    A znovu to byl Kubo, který se dostal k odraženému míči a pravačkou vypálil vedle pravé tyče.

84
    Velice dobrá střela osmnáctiletého japonce Kuba, který si udělal místo a z dvaceti metrů vypálil k levé tyči, kde byl včas Lloris.

83
    N'Koudou se nedostal přes Kuba na levé straně a do protiútoku může jít Real Madrid.

81
    Real se pokouší něco vymyslet po pravé straně, ale zatím se mu to moc nedaří.

80
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází De La Fuente.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Modrič, přichází Seoane.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Hazard, přichází Isco.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mariano, přichází Benzema.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Carvajal, přichází Odriozola.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Kubo.

79
    Real se momentálně nemůže dostat k míči a kohouti naprosto v pohodě kombinují na polovině soupeře.