Spartak Moskva – Slovan 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:2 (kon.)
konec
Mountfield HK
4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Středa 07.08.2019, 18:00 • ČPP Aréna • Mountfield Cup
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:35
  Hradec právě vstřelil branku!
  A zdá se, že 25 vteřin před koncem třetí třetiny máme rozhodnuto. Mountfield totiž trefil prázdnou bránu a bere si zpět dvougólový náskok! Už to vypadalo, že přečíslení dokáže zlikvidovat vracející se pardubický bek, pak se ale k puku dostal ADAM KUBÍK, který kotouč dopravil na místo určení – 4:2. Asistence: Jordann Perret.
   
  51:49
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Rozhodčí signalizovali dvojnásobnou přesilovku Pardubic, ta se ale konat nebude. Dynamo totiž využilo už ponechanou výhodu! Puk se odrazil na hůl KARLA NEDBALA, jenž jej z první uklidil do horní části brány – 3:2. Asistence: Marek Škvrně.
   
  41:12
  Hradec právě vstřelil branku!
  Nenápadná akce, ale zakončená přesně mířenou trefou. Hradečtí odskakují na rozdíl tří gólů! Jan Berger předal touš MARISI BIČEVSKISOVI, který měl na pravém kruhu dostatek prostoru k tomu, aby s černou pryží zamíchal a poslal ji kolem tyče chladnokrevně do sítě. Asistence: Jan Berger, Patrik Miškář.
   
  18:36
  Hradec právě vstřelil branku!
  Do první sirény zbývá přesně 84 vteřin a Hradec se podruhé v duelu dostává do vedení! Adam Kubík postrčil puk na sjíždějícího si RADIMA ŠALDU, který se do kotouče opřel a umístil ho přesně do horní části branky – 2:1. Asistence: Adam Kubík.
   
  11:28
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Pardubice se ale rychle oklepaly a prvním gólem na turnaji srovnávají se soupeřem krok! Hradečtí si nepohlídali zadní vrátka, čehož využil rychlonohý FILIP KUŤÁK. Ujel do samostatného úniku, předvedl svižnou kličku a rychle zakončil do odkryté části branky – 1:1. Asistence: Michal Machač.
   
  10:30
  Hradec právě vstřelil branku!
  Teď už je ale kotouč v brance a Hradečtí slaví první gól! Jan Berger nahodil puk na pardubickou svatyni a černá pryž se odrazila příhodně na hokejku PATRIKA MIŠKÁŘE. Ten se s ničím nepáral a zavěsil do vzdálenějšího vinglu – 1:0. Asistence: Jan Berger.

  Klára Petrásková

  Branky a nahrávky: 11. Miškář (Berger), 19. Šalda (Kubík), 42. Bičevskis (Berger, Miškář), 60. Kubík (Perret) – 12. Kuťák (Machač), 52. Nedbal (Škvrně)


  Mountfield HK: Lukeš (Mazanec) – Váňa, Čáp, Šalda, Havránek, Gaspar, Nedomlel, Váchal – Vincour (C), Kubík, Perret – Vopelka, Pilař, Chalupa – Berger (A), Bičevskis, Miškář (A) – Zabloudil, Matějček, J. Dvořák.
  HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Vlk) – Ivan, Mert, Kozák, Bučko, Nedbal, Blažej, Oliva – Bondra, Pochobradský, Kusý – Mandát (C), Kuťák, Machač – Matýs, Škvrně, Koblížek – Rouha, Rohlík, Antoníček.

  Rozhodčí: Úlehla, Veselý – Lhotský, Svoboda

  Diváci: 3 530