Slovan Bratislava – Dundalk 1:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
1:0 (0:0)
Dundalk FC
Středa 07.08.2019, 20:15 • Národný futbalový štadión, Bratislava • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

90+2
    Cleary (DAK) strčil do Greifa, který držel míč ve svém vápně a dostává tak kartu.
    90+2. Brankář Greif podržel Slovan reflexivním zákrokem.

90+2
    Málem pohroma pro Slovan! Centr zleva a poté zakončení hlavou k pravé tyči, ale Greif vymrštil svou levou ruku.

90+1
    Čtyři minuty se nastavují!

87
    Střídání v týmu Dundalk FC: ze hřiště odchází Duffy, přichází D. Kelly.
    Střídání v týmu Dundalk FC: ze hřiště odchází Hoban, přichází Dummigan.
    86. Dávid HOLMAN - 1:0

86
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
    Slovan se v závěru dočkal zaslouženého gólu! Po střele Dražiće pravačkou z levé strany do zadní tyče se balón odrazil na nohu DÁVIDA HOLMANA a ten dorazil míč skákavým pokusem do pravé poloviny brány.

80
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Šporar, přichází Čavrić.

77
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Rharsalla, přichází Daniel.
    71. Abenovu hlavičku fantasticky vyškrábl Rogers.

71
    Slovan sahal po vedení! Holman posadil centr zprava zřejmě na hlavu Abeny a proti němu vytasil brankář Rogers parádní pravou ruku na bližší tyči!

70
    Střídání v týmu Dundalk FC: ze hřiště odchází Murray, přichází McEleney.

67
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ratao, přichází Dražić.

67
    Žlutou kartu dostává Šporar (ŠK Slovan Bratislava).
    66. Boyle zablokoval Abenovo zakončení rukou. Ani tentokrát z toho nebude penalta.

66
    Slovan se potřetí ve druhém poločase dožadoval ruky. Opět Boyle zasáhl balón svou horní končetinou při zakončení Abeny. Nicméně penalty se slovenský celek prostě nedočká.
    50. Velký závar v šestnáctce hostí. Skórovat nedokázali Šporar ani Medveděv.

50
    Po zisku míče na půli se Slovan hnal na branku Dundalku. Rharsalla odcentroval z levé strany na přední tyč, kam si seběhl Šporar. Následná střela Medveděva z bezprostřední blízkosti skončila těsně vedle branky ve vyložené šanci.

48
    Slovan se dožadoval odpískání ruky ve vápně a tím pádem penalty. Rozhodčí však nechal hru pokračovat a VAR na stadionu určitě není.

44
    Hlavní rozhodčí pomohl faulovanému Mountneymu na pravé straně na nohy, Cleary nikam nespěchá s rozehrou.

Domácí De Marco vyfasoval za tento nedovolený zákrok žlutou kartu.
    40. Rogers podskočil centr z rohového kopu a Abena míč nedokázal usměrnit do odkryté brány.

40
    Domácí kopali roh z levé strany a balón propadl ke vzdálenější tyči. Rogers vytaženou rukou promáchl míč a Boyle neubránil nabíhajícího Abenu, kterému stačilo sklepnout balón do prázdné branky!
    30. Duffyho střelu na přední tyč vyrazil na roh domácí brankář Greif.

30
    Zajímavá loženka! Duffy si seběhl na levou stranu za tři soupeře a zakončil na přední tyč, kde Greif zaznamenal svůj nejtěžší zákrok v prvním poločase!

28
    Zajímavá šance! Po nahrávce kolem Gannona si Rharsalla navedl míč ve velkém vápně na pravou nohu a vypálil přes Murrayho vedle vzdálenější šibenice.

Vít Muzikář

Branky: 86. Holman

Karty:   44. De Marco (SBA), 67. Šporar (SBA) – 90+2. Cleary (DAK)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:10.
    ŠK Slovan Bratislava: Greif – Medveděv, Abena, Božikov (C), De Marco – M. Ljubičić, de Kamps – Ratão (67. Dražić), Holman, Rharsalla (77. Daniel) – Šporar (80. Čavrić).
    Náhradníci: Šulla – Apau, Ibrahim, Dražić, Daniel, Nono, Čavrić.

Dundalk FC: Rogers – Gannon, Cleary, Boyle, Massey – Mountney, Shields, McGrath – Murray (70. McEleney) – Duffy (87. D. Kelly), Hoban (C) (87. Dummigan).
    Náhradníci: McCarey – Gartland, Hoare, P. McEleney, G. Kelly, Dummigan, D. Kelly.

Rozhodčí: Schneider – Debart, Zitouni (vš. FRA)