2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
HC Dynamo Pardubice
Středa 07.08.2019, 14:15 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy dorostu

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi z plecharény a přeji pěkný zbytek středy. (16:28:21)

V tomto utkání byli lepším celkem Východočeši, kteří si za střeleckou aktivitu v tomto utkání odváží výhru 2:5. Olomoučtí hokejisté sice na konci třetí třetiny zabrali a dvěma rychlými góly dokázali snížit na 2:4, poté však Dynamo opět zvýšilo svůj náskok na tři branky a tento stav platil až do hvizdu sirény.

59:55
    Ale už z toho nic nebude.

59:40
    Pardubice postavily přesilovkový zámek.

59:05
    Posledních 55 vteřin třetí třetiny odehrají Pardubice s výhodou jednoho muže v poli navíc. Na trestnou lavici odjíždí Masare (OLO) za podrážení.

59:00
    Minuta do konce zápasu.

58:50
    Masareho střela skončila na plexiskle za Kadlcem.

58:00
    Vhazovat se bude před Kadlcem.

58:00
    Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:35
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hokejisté Dynama ale opět odskakují na rozdíl tří branek. Pátý gól Východočechů vsítil MATUŠKA. Asistence: Nekvida.

57:21
    Na druhé straně musel Hořejší odclonit střelu pardubického forvarda lapačkou na zadní mantinel.

56:44
    Přihrávka na najíždějícího Přidala byla moc prudká.

56:15
    Stratilova střela se odrazila od brusle pardubického hráče a tento nešťastný odraz poslal hosty do útoku.

55:54
    Z otočky to zkoušel Prísažný, ale Kadlc tentokrát odolal.

55:38
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu a je z toho kontaktní gól na 2:4. Autorem druhé branky Kohoutů je STANISLAV RUDA. Asistence: Přidal.

55:20
    Zelinka zavezl puk do útočného pásma.

53:26
    Domácí přece jen snižují! Po nahrávce Havla vystřelil jedovatou ránu PŘIDAL a Kohouti zaznamenávají první gól zápasu. Asistence: Havel.

53:10
    Naopak musí dávat pozor, aby ještě neinkasovali.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 54. Přidal (Havel), 56. Ruda (Přidal) – 2. Pavlata (Burda), 30. Burda (Matuška), 35. Formánek (Novotný), 42. Pavlata (Hiemer), 58. Matuška (Nekvida)

HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Stratil, Přecechtěl, Holcman, Nesvadba, Sedláček, Pekr, Mudrák – Ruda, Přidal, Zelinka, Prísažný, Fasner, Havel, Macháč, Lajoš, Masare, Václavský, Ševčík, Přidal
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (od 30. Kadlc) – Chabada, Koudelka, Tvrdík, Hebek, Kubíček, Špinka, Joudal – Formánek, Novotný, Kloz, Paleček, Hiemer, Palvata, Nekvinda, Burda, Matuška, Půlpán, Jaša

Rozhodčí: Stanislav Cik, Tomáš Pippal