Jastrzębie – Katowice 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Debreceni 5:2 (kon.)
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Debreceni EAC
Pátek 09.08.2019, 19:15 • RT TORAX ARENA • O pohár RT TORAX
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Z dnešního pátečního hokejového odpoledne je to z RT TORAX ARENY vše, já se s Vámi loučím, ale jen do zítřejšího dopoledne, kdy bude přenášet zbývající dvě utkání turnaje O pohár RT TORAX.

  Mějte krásný zbytek večer a zítra opět u hokeje na shledanou. (21:32:00)
   
  Třetí dějství přineslo nemalá překvapení. Hlavně to, že nám padal internet a tak se tímto omlouvám za nedokonalé zprostředkování této části utkání.
  Nicméně, Debreceni byl houževnatý tým, který to v žádném případě nezabalil a svým útočným snažením dával jasně najevo, že si hodlá nějaké ty body odvést. Na střelu Tomáše Gřeše okamžitě odpověděl Dominik Novotný a ne mnoho scházelo, aby se hosté dotáhli na jednobrankové manko. Foltán ustál i nepříjemný střed a utkání se ctí dohrál. V samém závěru třetiny trefil Hetenyiovu bránu přesně na střed Richard Nejezchleb a HC RT TORAX Poruba 2011 si po bojovném výkonu připisuje tři body do turnajové tabulky. A jestli jsou mé výpočty správné, zařazuje se na druhou pozici.
   
  Konec zápasu.
   
  59:26
  Poruba právě vstřelila branku!
  RICHARD NEJEZCHLEB prostřelil gólmana po velkém tlaku a v poslední minutě dal týmu tříbrankové vedení, které bylo po celou třetinu ohroženo. Asistence: Marek Špaček a Filip Dundáček.
   
  56:01
  Špaček vypálil na ose hřiště jen do připraveného Hetenyiho.
   
  53:35
  Střela Dluhoše končí v ochranné síti. Vhazuje se po pravici Hetenyiho.
   
  52:40
  Hraje se před Hetenyim. Prostoru pro zakončení je ale málo. Osobní souboje ukončují veškerou střelbu.
   
  51:59
  Domácí v plném počtu.
   
  51:25
  Hosté pálí ze všech pozic a dávají jasně najevo, že chtějí v utkání uspět. Obrana Poruby je ale kompaktní a za zády má skvělého Foltána.
   
  49:59
  Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Gřeš – 2 min., podrážení).
   
  49:03
  Střela od modré z hole Filbrandta končí nad hlavami hráčů. Puk dopadá na druhé straně hřiště, kde jej už domácí borci získávají do své moci.
  48:08 NOVOTNÝ - 4:2
   
  48:08
  Debreceni právě vstřelilo branku!
  Tříbrankové vedení domácím moc dlouho nevydrželo. DOMINIK NOVOTNÝ překvapil Foltána schovanou dorážkou a snížil opět na rozdíl dvou branek. Asistence: Jakub Ižacký.
  47:42 GŘEŠ - 4:1
   
  47:42
  Poruba právě vstřelila branku!
  Střela z kruhu od TOMÁŠE GŘEŠE končí v pravém rohu gólmanovy brány. Asistence: Tomáš Jáchym a Ivan Ďurač.
   
  46:32
  I Porubští zkusili dlouhou nahrávku. Špaček zpracoval pas na útočné modré a cloněn jen jedním obránce zkusil zakončit. Hetenyi vyrazil a následný puk z hole Nejezchleba už raději schovává.
   
  46:12
  Rychlý přechod po několika pokusech končí pro Debrecen ofsajdem.
   
  45:33
  Napadání Brodka až v útočné třetině znemožňuje soupeři rozehrávku.
   
  44:34
  Střela Novotného končí za brankou Foltána. Hosté se dál drží v útočné třetině.

  Gabriela Juříková

  Branky a nahrávky: 1. Zdeněk (Beták), 9. Hudeček (Ollender), 25. Urbanec (Zdeněk, Slavík), 48. Gřeš (Jáchym, Ďurač), 60. Nejezchleb (Špaček, Dundáček) – 34. Ižacký (Léránt), 49. Novotný (Ižacký)


  HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Šindelka) – Slavík, Urbanec, Dundáček, Pastor, Štěpánek, Dluhoš, Rudl, Šendera – Beták, Zdeněk, Sikora – Nejezchleb, Hlinka, Špaček – Gřeš, Jáchym, Ďurač – Ollender, Hudeček, Brodek
  Debreceni EAC: Hetenyi (Gönczi) – Vokla, Filbrandt, Lénárt, Kiss, Sándor, Markov, Korenko – Ďaloga, Piatak, Hari – Ižacký, Novotný, Sági – Mazzag, Berta, Kuleshov – Kozma, Salló, Molnár

  Rozhodčí: Mrkva, Trombík – Janda L., Hlavatý