Ústí n/L – Hvězda Praha 8:3 (kon.)
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
8:3 (3:0, 2:0, 3:3)
HC Hvězda Praha
Pátek 09.08.2019, 17:20 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy juniorů
Partner:
   
  Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek pátečního večera. (19:25:40)
   
  Gólově velmi bohatá třetí třetina nakonec na vítězi nic nezměnila. Oba týmy hrály vyrovnanou partii a vstřelili po třech gólech. Šťastnější ale může být ústecký Slovan, jemuž se na začátku přípravy povedlo zvítězit.
   
  Konec zápasu.
   
  59:32
  Hvězda právě vstřelila branku!
  Pražané ještě krátce před závěrečnou sirénou upravují skóre! Odraženou střelu Guselnikova převzal PETR KLEPÁČEK, který ji z první poslal do volného prostoru k pravé tyči. Asistence: Alex Guselnikov.
   
  59:08
  Další samostatný nájezd Jana Smoly, se kterým si obrana Hvězdy poradila.
   
  58:37
  V posledních minutách se drží u kotouče domácí, byť musí rozehrávat od vlastní branky.
   
  57:00
  Načež se ale domácí dostali do protiakce. Díky té se usadili v prostoru před brankou Himmela a pokoušejí se jí na devátý pokus dobýt. To jim ovšem obrana Hvězdy nechce dovolit.
   
  55:54
  Znovu to byl Najman, který z hranice pravého kruhu vyslal tvrdou střelu na Kmocha. Gólmana Ústí ale tentokrát zachránilo ochranné plexisklo, které se nachází nad jeho brankou.
   
  54:45
  Na druhé straně se přes několikanásobnou přesilu dostal ke střele Matouš Najman. Už ji ovšem nedokázal přesně namířit na branku, navíc po zásahu jednoho z domácích hráčů letěl puk vysoko nad branku ústeckého týmu.
   
  53:59
  Domácí se pokouší o výjezd od vlastní branky. Ten jim sice nějakou chvíli trval, nakonec však byli úspěšní a navíc se dostali i do zakončení. Tentokrát ovšem na Himmela nevyzráli.
   
  53:07
  Domácí v plném počtu.
   
  53:07
  Hvězda právě vstřelila branku!
  I Hvězda ukázala, že umí využívat přesilovky! Po krátkém ostřelování Kmochovy branky našel volnou skulinu mezi třemi tyčemi JAKUB TOPOL a odkrytý prostor také nekompromisně vytrestal. Asistence: Alex Guselnikov.
   
  52:37
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Samuel Hampl – 2 min., podrážení).
   
  51:58
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Už se Hvězda vydávala k dalšímu brejku, když zaúřadoval JAN MACEL, který vypíchl pronikajícímu hráči Hvězdy kotouč od hokejky a zcela sám se dostal před branku, kterou také prostřelil. Bez asistence.
   
  50:36
  O další šanci se postarala Hvězda. Ovšem jejich křižnou nahrávku těsně před brankovištěm nedokázal nikdo z hosté včas doklepnout do branky, tedy se puk odrazil o mantinel na opačné straně kluziště.
   
  49:24
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Druhá využitá přesilovka Slovanu v tomto utkání! Křižmo z pravé strany si před branku najížděl Tomáš Čermák, který v době, kdy se k němu sjížděla dvojice obránců v soupeřově dresu, poslal kotouč na ADAMA JANOUŠKA, který jej obloučkem dotečoval mezi tři tyče a připsal si tak již svou čtvrtou trefu v dnešním utkání. Asistence: Tomáš Čermák, Ondřej Polata.
   
  48:26
  Další přesilovku mohl rozhodnout Samuel Hampl a jeho střela z mezikruží. Marek Himmel ale nakonec dokázal kotouč vyrazit za sebe a Hvězda se po dlouhém váhání odhodlala k brejku.
   
  48:05
  Vyloučení v týmu HC Hvězda Praha (Daniel Kulich – 2 min., podrážení).
   
  47:33
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Naproti tomu ale domácí opět zvýšili odstup od svého soupeře! Svůj samostatný průnik napříč celou ledovou plochou proměnil v další trefu Slovanu JAN MACEL. Bez asistence.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 1. Janoušek (Tot, Čermák), 10. Polata (Tot), 13. Čermák (Janoušek, Tot), 30. Janoušek (Stuchlý, Tot), 36. Janoušek (Tot), 48. Macel, 50. Janoušek (Čermák, Polata), 52. Macel – 42. Černý (Čurda), 54. Topol (Guselnikov), 60. Klepáček (Guselnikov)


  HC Slovan Ústí nad Labem: Kmoch (Volke) – Mareš, Stuchý, Šešina, Štěpánek, Polata, Jarábek, Tot, Čermák, Janoušek, Gottfried, Macel, Matloch, Kušej, Hampl.
  HC Hvězda Praha: Himmel – Searle, Najman, Topol, Kulich, Guselnikov, Klepáček, Richtr, Černý, Čurda, Šrámek, Zemčenov.

  Rozhodčí: Knapík – Zítka, Ptáček