Tisková konference Svazu futsalu ČR | (kon.) | | | Tisková konference BK Mladá Boleslav | (kon.) |
Tisková konference Mountfieldu HK | (kon.) | | | Tisková konference Handball Club Zubří | (kon.) |
10. etapa: Jurançon - Pau | Vítěz: P. Roglič (Jumbo - Visma) (kon.) |
konec
10. etapa: Jurançon - Pau
Vítěz: P. Roglič (Jumbo - Visma)
Viktor Sandev
Konečné pořadí 10. etapy:
1. Primož Roglič (Team Jumbo – Visma) 47:05
2. Patrick Bevin (CCC Team) +0:25
3. Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick – Step) +0:27
4. G. Lawson Craddock (EF Education First) +0:48
5. Nelson Oliveira (Movistar Team) +1:02
6. Pierre Latour (AG2R La Mondiale) +1:14
7. Thomas de Gendt (Lotto Soudal) +1:21
8. Marc Soler (Movistar Team) +1:22
9. Dylan Teuns (Bahrain – Merida) +1:27
10. Daniel Felipe Martinez Poveda (EF Education First) +1:28
-----------------------------------------
34. Zdeněk Štybar (Deceunink – Quickstep) +3:28
Průběžné pořadí Vuelty po 10. etapě
1. Primož Roglič (Team Jumbo – Visma) 36:05:29
2. Alejandro Valverde (Movistar Team) +1:52
3. Miguel Angel Lopez Moreno (Astana) +2:11
4. Nairo Quintana (Movistar) +3:00
5. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) +3:05
6. Carl Fredrik Hagen (Lotto Soudal) +4:59
7. Rafal Majka (Bora) +5:42
8. Nicolas Edet (Cofidis) +5:49
9. Dylan Teuns (Bahrain – Merida) +6:07
10. Wilco Kelderman (Team Sunweb) + 6:25
---------------------------------------------------
73. Zdeněk Štybar (Deceunink – Quickstep) +1:09:39
1. Primož Roglič (Team Jumbo – Visma) 47:05
2. Patrick Bevin (CCC Team) +0:25
3. Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick – Step) +0:27
4. G. Lawson Craddock (EF Education First) +0:48
5. Nelson Oliveira (Movistar Team) +1:02
6. Pierre Latour (AG2R La Mondiale) +1:14
7. Thomas de Gendt (Lotto Soudal) +1:21
8. Marc Soler (Movistar Team) +1:22
9. Dylan Teuns (Bahrain – Merida) +1:27
10. Daniel Felipe Martinez Poveda (EF Education First) +1:28
-----------------------------------------
34. Zdeněk Štybar (Deceunink – Quickstep) +3:28
Průběžné pořadí Vuelty po 10. etapě
1. Primož Roglič (Team Jumbo – Visma) 36:05:29
2. Alejandro Valverde (Movistar Team) +1:52
3. Miguel Angel Lopez Moreno (Astana) +2:11
4. Nairo Quintana (Movistar) +3:00
5. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) +3:05
6. Carl Fredrik Hagen (Lotto Soudal) +4:59
7. Rafal Majka (Bora) +5:42
8. Nicolas Edet (Cofidis) +5:49
9. Dylan Teuns (Bahrain – Merida) +6:07
10. Wilco Kelderman (Team Sunweb) + 6:25
---------------------------------------------------
73. Zdeněk Štybar (Deceunink – Quickstep) +1:09:39
1. Primož Roglič (Team Jumbo – Visma) 36:05:29
2. Alejandro Valverde (Movistar Team) +1:52
3. Miguel Angel Lopez Moreno (Astana) +2:11
4. Nairo Quintana (Movistar) +3:00
5. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) +3:05
6. Carl Fredrik Hagen (Lotto Soudal) +4:59
7. Rafal Majka (Bora) +5:42
8. Nicolas Edet (Cofidis) +5:49
9. Dylan Teuns (Bahrain – Merida) +6:07
10. Wilco Kelderman (Team Sunweb) + 6:25
-------------------------------------------------------
73. Zdeněk Štybar (Deceunink – Quickstep) +1:09:39
1. Primož Roglič (Team Jumbo – Visma) 47:05
2. Patrick Bevin (CCC Team) +0:25
3. Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick – Step) +0:27
4. G. Lawson Craddock (EF Education First) +0:48
5. Nelson Oliveira (Movistar Team) +1:02
6. Pierre Latour (AG2R La Mondiale) +1:14
7. Thomas de Gendt (Lotto Soudal) +1:21
8. Marc Soler (Movistar Team) +1:22
9. Dylan Teuns (Bahrain – Merida) +1:27
10. Daniel Felipe Martinez Poveda (EF Education First) +1:28
------------------------------------------
34. Zdeněk Štybar (Deceunink – Quickstep) +3:28
Bodovací soutěž (zelený dres)
1. Nairo Quintana (MOV) – 70 bodů
2. Primož Roglič (TJV) – 64 bodů
3. Alejandro Valverde (MOV) – 58 bodů
Vrchařská soutěž (puntíkatý dres)
1. Ángel Madrazo Ruiz (BBH) – 29 bodů
2. Geoffrey Bouchard (FRA) – 21 bodů
3. Alejandro Valverde (MOV) – 18 bodů
Kategorie jezdců do 25 let (bílý dres)
1. Miguel Ángel Lopéz Moreno (AST) – 35:18:35
2. Tadej Pogačar (UAD) – + 1:25
3. Sergio Andres Higuita Garcia (EEF) – + 6:24
Týmová soutěž
1. Movistar Team – 105:18:24
2. Team Jumbo-Visma – + 15:44
3. Astana Pro Team – + 18:36
1. Nairo Quintana (MOV) 35:18:18
2. Primož Roglič (TJV) + 6
3. Miguel Ángel López Moreno (AST) + 17
4. Alejandro Valverde (MOV) + 20
5. Tadej Pogačar (UAD) + 1:42
6. Carl Fredrik Hagen (LTS) + 1:46
7. Nicolas Edet (COF) + 2:21
8. Rafal Majka (BOH) + 3:22
9. Wilco Kelderman (SUN) + 3:53
10. Dylan Teuns (TBM) + 4:46
----------------------------------------------------
75. Zdeněk Štybar (DQS) +1:06:17