Třinec – Kladno | 6:2 (kon.) | | | Litvínov – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 4:1 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 1:2 (po pr.) | | | K. Vary – Zlín | 2:1 (kon.) |
Prostějov – Chomutov | 4:3 (kon.) |
Třemošná – Chomutov | 4:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 4:2 (kon.) |
Vladivostok – Barys | 3:0 (kon.) | | | N.Novgorod – Jokerit | 6:5 (po pr.) | | | Kazaň – Magnitogorsk | 2:1 (kon.) |
Petrohrad – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) |
Poruba – Přerov | 1:8 (kon.) | | | Warriors Brno – Litomyšl | 5:3 (kon.) | | | Šumperk – Havířov | 2:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou | 5:3 (kon.) | | | Písek – Žďár n/S | 5:4 (po pr.) | | | Chrudim – Kobra | 3:4 (po pr.) |
Michalovce – Lipt. Mikuláš | 5:1 (kon.) | | | Nitra – MAC Budapešť | 3:2 (kon.) | | | Miskolc – Zvolen | 2:1 (kon.) |
Poprad – Banská Bystrica | 2:3 (kon.) | | | Detva – Trenčín | 1:2 (kon.) |
Skalica – Trnava | 3:5 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Dubnica | 3:5 (kon.) | | | Martin – Topoľčany | 4:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Žilina | 3:6 (kon.) | | | Levice – Bratislava Capitals | 3:9 (kon.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
Berani Zlín
Kamila Stříteská Ströer
Branky a nahrávky:
33. O. Beránek (Graňák, T. Mikúš), 46. Koblasa (Vondráček) – 18. Nosek (Szturc, Honejsek)
Rozhodčí: Pražák, Šindel – Gerát, Hynek
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
F. Novotný (Bednář) – Stříteský, Šenkeřík, Plutnar, Graňák (A), Eminger, M. Rohan, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – Hlava, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Kašík (60. Huf) – Žižka (C), Nosek (A), Freibergs, Gazda, Řezníček, Buchta, Ferenc – Köhler, P. Sedláček, Szturc – Kubiš (A), Herman, Šlahař – Honejsek, Palmberg, Okál – Fryšara, Popelka, Š. Kratochvil.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Kašík (60. Huf) – Žižka (C), Nosek (A), Freibergs, Gazda, Řezníček, Buchta, Ferenc – Köhler, P. Sedláček, Szturc – Kubiš (A), Herman, Šlahař – Honejsek, Palmberg, Okál – Fryšara, Popelka, Š. Kratochvil.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pražák, Šindel – Gerát, Hynek
Diváci:
Nejlepší hráči jsou David Nosek (ZLN) a Ondřej Beránek (KVA).
Ode mě je to pro dnešní večer vše, loučí se s Vámi Kamila Ströerová. (20:05:10)