Skalica – Trnava 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 3:5 (kon.) | Martin – Topoľčany 4:1 (kon.)
Pov. Bystrica – Žilina 3:6 (kon.) | Levice – Bratislava Capitals 3:9 (kon.)

57:47
    Dubnica dáva gól! Avizované vylúčenie sa zrušilo gólom, po krásnej kombinácii na jeden dotyk. Tomáša Klimenta prišiel ako blesk z jasného neba.
    Asistencia Jakúbek Martin.

51:01
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Heqyi – 2 min., sekanie).

41:28
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Kover – 2+2 min, nebezpečná hra vysokou hokejkou).

35:17
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Domáci to zvládli i po druhý krát, zápas sa dramatizuje. Strelec gólu dostáva divákov do varu, je ním FRANTISEK KOKY.
    Asistencia Ondov

34:39
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Jarábek. J – 2 min., sekanie).

33:19
    Presilovka je využitá veľmi rýchlo, hráči sa rozostavili a premiešali si puk. Tvrdú strelu vyslal Maňák Filip.
    Asistencia: Koky

33:00
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Švec – 2 min., sekanie).

28:13
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Polomský – 2 min., držanie).

26:24
    František Koky prvý krát potešil domácich divákov.
    Asistencia Havrila

25:23
    Dubnica dáva gól! O tomto góle sa rozhodlo až po konzultácii rozhodcov pre posunú bránu no platí. Strelil ho BOGDIN
    Asistencia Kokavec

18:55
    V poslednej minúte prvej tretiny je to už stav o rozdielu triedy. Na 3:0 to zvládli zásluhou FILIPOM NEMČKOM.
    Asistencie Heqyii, Klimenta

17:04
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., vrazenie na mantinel).

11:44
    Domáci vo veľkej šanci, no nedokázali doraziť puk, ktorý sa točí von z tretiny.

6:39
    JAKUBEC RICHARD unikol obrane a sám zvýšil na narozdiel už dvoch gólov.
    Bez asistencie

5:29
    Domáci ustáli prvé oslabenie v zápase, no v plnom počte otvoril skoré MARTIN JAKUBEK
    Asistencia: MICHAL Chatrovach

3:00
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Boldižár – 2 min., napadnutie).

Dana Kontuľová

Branky a nahrávky: 27. Koky (Havrila), 34. Maňák (Koky), 36. Koky (Ondov) – 6. Jakubek (Chartovach), 7. Jakubec, 19. Nemček (Heqyii, Klimenta), 26. Bogdin (Kokavec), 58. Klimenta (Jakubek)

HK Spišská Nová Ves: brankári : Rabčan- Šimo
    obrancovia: Semeňák, Vantroba, Petrek, Štefánik, Maňak, Boldižár,Knižka, Ludányi
    útočníci: Koky, Bača, Ondov, Polomský, Štrauch, Halász, Findura, Kover, Novák. I, Novák. L., Havrila, Vartovník

TSS GROUP Dubnica: : Lakosil- Kutey
    Dužák- Švec, Kristin, Duriš, Kokavec, Bogin, Trška, Jakubek- Heqyi,Klimenta, Chatrauch, Jakubek. J