Nové Zámky – Košice 1:2 (kon.) | Zvolen – Poprad 3:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – HC Slovan 1:3 (kon.)
Banská Bystrica – Detva 5:2 (kon.) | MAC Budapešť – Miskolc 5:3 (kon.) | Michalovce – Nitra 3:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
HC Slovan Bratislava
sk Neděle 15.09.2019, 17:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo

Hostia napokon v tretej tretine strhli vedenie na svoju stranu a víťazia výsledkom 1:3 po góloch Štajnocha, Bačíka a Vandasa. Za Liptovský Mikuláš sa presadil v druhej tretine Stehlík. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:29:06)

59:11
    Slovan Bratislava dal gól!
    Po strate puku sa do protiútoku dostala dvojica MICHAEL VANDAS a Radovan Bondra. Prvý menovaný napokon poslal puk do prázdnej brány a zvyšuje vedenie na 1:3. Asistencie: Radovan Bondra, Tomáš Zigo.

58:45
    Kuraliho strelu Habal vyrazil a hostia puk vyhodili mimo obranné pásmo.

58:40
    Domácim sa zatiaľ nedarí usadiť v útočnom pásme a po puk sa neustále vracajú do obranného pásma.

58:11
    Vhadzovať sa bude v útočnom pásme domácich. Liptáci odvolali Zalivina z brány a budu hrať v šestici.

58:11
    Oddychový čas domácich.

57:45
    Lištiakovu strelu zblokoval Puliš a puk vyviezol mimo obranné pásmo.

57:22
    Domáci v plnom počte.

56:49
    Hosťom sa to napokon podarilo. Následnú Pulišovu strelu Zalivin vyrazil na ochrannú sieť.

56:26
    Slovan sa nevie usadiť v útočnom pásme. Liptáci sa veľmi dobre bránia.

55:42
    Liptáci puk vyhadzujú a zbierajú cenné sekundy v útočnom pásme.

55:21
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Uhrík – 2 min., hákovanie).

55:20
    Vandas sa s pukom dostal medzi kruhy, kde bol faulovaný a bude sa vylučovať na domácej strane.

54:00
    Liptáci sa po inkasovanom góle snažia dostať do útočného pásma, ale zatiaľ neúspešne. Slovan veľmi dobre bráni modrú čiaru.

52:45
    Hostia napokon sedem minút pred koncom stretnutia idú do vedenia. PATRIK BAČÍK dostal puk na modrú čiaru a strelou švihom prekonáva Zalivina. Stav zápasu je 1:2. Michael Vandas, Milan Kytnár.

51:52
    Tesne po vhadzovaní sa k strele od modrej čiary dostal Bačík. Jeho delovka letela tesne ponad bránu Liptovského Mikuláša.