Jekatěrinburg – Kunlun 5:4 (po pr.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 4:3 (kon.) | Ufa – Omsk 2:5 (kon.)
CSKA Moskva – Vladivostok 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 4:1 (kon.)
Soči – N.Novgorod 5:4 (kon.)
Dynamo Moskva
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
SKA Petrohrad
Čtvrtek 19.09.2019, 18:30 • VTB Arena, Moskva • KHL

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:40:59)

Československá stopa v utkání
    Dmitrij Jaškin (DMS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:40.

Petrohrad si nakonec v naprostém klidu pohlídal dvoubrankové vedení, které získal ve druhé třetině. Domácí hokejisté se ani v jedné třetině moc nepředvedli a není tedy překvapvením, že Alexej Melničuk udržel čisté konto. Petrohrad si tak připisuje třetí vítězství v řadě, naopak Dynamo nenavázalo na předchozí výhru nad Vladivostokem.

59:25
    Georgij Kuzněcov už odjíždí na střídačku, ale domácí už opravdu nemají žádný čas na vyrovnání.

58:53
    SKA málem definitivně rozhodlo toto utkání, Georgij Kuzněcov v pádu s velkým štěstím kotouč vyrazil mimo nebezpečí.

58:10
    Kotouč je sice za Alexejem Melničukem, ale domácí už skoro nemají žádný čas na vstřelení dvou gólů. Hosté se navíc opět v klidu ubránili.

57:08
    Petrohrad kombinuje v útočné třetině a vypadá to, že toto utkání už nemůže ztratit.

56:23
    Dynamo marně rozehrává, kotouč sice nakonec dostalo do střední třetiny, ale tam o něj velmi rychle přišlo.

55:55
    Hosté stále drží hru daleko od své svatyně, kráčí si tak pro další dvoubodové vítězství.

55:03
    Moskva se sice osvobodilo, ale kotoču nemá stále pod kontrolou, takže za chvíli bude muset odrážet další útok soupeře.

54:08
    Hosté navíc získávají čas dost aktivním napadáním, což se opravdu vyplací, protože už nějakou tu minutku se hraje před Georgijem Kuzněcovem.

53:35
    Petrohrad si kráčí za dalšími třemi body, soupeře skoro ani nepouští do svého pásma.

52:36
    Ani další tlak nic nebezpečného nepřinesl, Dynamo vyhazuje kotouč až za Alexeje Melničuka, takže toto oslabení ustálo.

51:35
    Hosté se usazují v útočném pásmu a zkouší využít tuto přesilovku, ale po prvním neúspěšném zakončení se domácí osvobozují a stále udržují naději.

50:53
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Ivan Igumnov – 2 min., podrážení).

49:53
    Ke střele se konečně odhodhal Juuso Hietanen, ale ten svým bekhedovým zakončením nemohl Alexeje Melničuka překvapit.

48:58
    Dynamo už se usadilo v útočném pásmu, tam pomocí kombinace hledá nebezpečnou střeleckou pozici, což se ale zatím nedaří.