Florida – Tampa 6:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:2 (kon.)
Edmonton – Arizona 2:4 (kon.) | Calgary – Winnipeg 2:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:1 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    DEREK GRANT na pravém křídle vybojoval puk a z mezikruží zamířil pod horní tyč prázdné brány!

59:29
    Chase De Leo dostal dvě minuty za nedovolené bránění a San Jose bude hrát ještě přesilovou hru.

58:09
    Aaron Dell opustil bránu San Jose a Sharks zkouší vykřesat naději při hře bez brankáře!

56:10
    San Jose mohlo skórovat v oslabení a dostat se na dostřel jedné branky, jenže John Gibson se mezi betony překonat nenechal! Skvělý zákrok.

55:12
    Joachim Blichfeld fauloval jednoho z hráčů Ducks, který se ocitl u levé tyče brány ve velmi slibné šanci, a dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra Ducks.

50:40
    Cam Fowler byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Sharks si zahrají přesilovou hru čtyři na tři.

50:38
    Antti Suomela na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a orazítkoval přední levou tyč brány!

49:45
    Timo Meier dostal dvě minuty za krosček, zatímco Jacob Larsson dvě minuty za hrubost. Hra 4 na 4.

44:54
    Brendan Guhle dostal dvě minuty za nedovolené bránění a San Jose má nyní šanci snížit na rozdíl jednoho gólu. Sharks si nyní zahrají přesilovou hru.

40:55
    Před bránou San Jose vznikl obrovský závar, Aaron Dell ale předvedl sérii skvělých zákroků!
    39:06 Jonny BRODZINSKI - 3:1

39:06
    San Jose právě vstřelilo branku!
    JONNY BRODZINSKI si nyní najel před bránu na nádhernou bekhendovou přihrávku od Dylana Gambrella, který předvedl u levé tyče parádní otočku a přihrával zády ke hře, a poté výstavní střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány! Gól naděje pro hosty. Asistence: Dylan Gambrell.

37:51
    Max Jones dostal dvě minuty za vysokou hůl a připravil svůj tým o dvě minuty z dlouhé přesilové hry. Škoda.

37:18
    Dalton Prout usedl podruhé v zápase na trestnou lavici, tentokrát za faul kolenem, a Ducks si nyní po reklamní přestávce zahrají třetí přesilovou hru, která potrvá dlouhých pět minut! Bude to 4:0 pro Ducks? Dalton Prout dostal 10 minut za nesportovní chování.

33:28
    Michael Del Zotto za vlastní bránou dohrál Tima Meiera a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka.

29:14
    Alexander True dostal dvě minuty za hákování a Anaheim si zahraje druhou přesilovou hru v zápase.

23:13
    Chase De Leo jel sám na bránu, Aarona Della ale mezi betony nepřekonal! Obrovská šance Ducks.
    21:10 Brendan GUHLE - 3:0

21:10
    BRENDAN GUHLE krásně zamíchal s pukem na vrcholu levého kruhu a fantastickou střelou zápěstím vymetl nad lapačkou Aarona Della vzdálenější pravý horní roh brány! Anaheim vede 3:0! Asistence: Daniel Sprong a Devin Shore.
    Nádherná bitka, kterou svedli Sam Carrick a Dillon Hamaliuk

17:08
    Sam Carrick svedl nádherný pěstní souboj s Dillonem Hamaliukem, na jehož konci oba borci zůstali stát na nohou a dostali pět minut za bitku. Tohle je NHL!
    14:17 Jakob SILFVERBERG - 2:0

14:17
    JAKOB SILFVERBERG si najel před bránu na krásnou přihrávku Rickarda Rakella zpoza brány a parádní střelou z blízkosti vymetl pravý horní roh brány Aarona Della, který máchl lapačkou do prázdna! Ducks vedou nad Sharks rychle 2:0. Asistence: Rickard Rakell a Isac Lundeström.
    11:01 Andreas MARTINSEN - 1:0

11:01
    Aaron Dell sice dokázal vyrazit střelu Brendana Guhla od modré čáry a poradil si i s dorážkou Jakoba Silfverberga, volný puk poté ale poslal z blízkosti do prázdné sítě ANDREAS MARTINSEN! Asistence: Jakob Silfverberg a Brendan Guhle.

07:26
    Dalton Prout dostal dvě minuty za sekání a tentokrát už z toho úvodní přesilová hra Ducks skutečně bude.

06:25
    Z přesilové hry Anaheimu Ducks nakonec nic nebude, protože souběžně byl vyloučen Andreas Martinsen za hrubost. Hrát se tedy bude dvě minuty ve hře 4 na 4.

06:25
    Timo Meier fauloval a dostal dvě minuty za sekání. Úvodní přesilovou hru si nyní zahrají hráči Anaheimu.

03:11
    Jacob Larsson dostal dvě minuty za držení a San Jose si zahraje první přesilovou hru dnešního střetnutí.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Martinsen (Silfverberg, Guhle), 15. Silfverberg (Rakell, Lundeström), 22. Guhle (Sprong, Shore), 60. Grant – 40. Brodzinski (Gambrell)

Anaheim Ducks: Gibson (Boyle) – Guhle, Fowler (A), Mahura, Del Zotto, Larsson, Holzer – Rakell (A), Lundeström, Silfverberg (A) – Martinsen, Shore, Sprong – Jones, Grant, Rowney – De Leo, Carrick, Sherwood. Hlavní trenér: Dallas Eakins.
    San Jose Sharks: Dell (Shortridge) – Dillon (A), Knyžov, Heed, Ferraro, Middleton, Prout – Meier (A), Gambrell, Radil – Suomela, Goodrow (A), Brodzinski – Chmelevski, Hamaliuk, True – Gregor, Čechovič, Blichfeld. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Travis Gawryletz, Darren Gibbs

Diváci: 13566