K. Vary – Plzeň | 0:3 (kon.) |
Slavia – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Frýdek-M. | 4:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Vsetín | 2:3 (kon.) |
Motor ČB – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Litoměřice – Prostějov | 6:1 (kon.) | | | Kadaň – Havířov | 1:4 (kon.) |
Jihlava – Chomutov | 4:0 (kon.) | | | Třebíč – Sokolov | 4:2 (kon.) |
Vsetín – Kometa Brno | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Technika Brno – Mountfield HK | 1:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Pardubice | 3:4 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 7:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Plzeň | 4:3 (kon.) |
PZ Kladno – Třemošná | 1:2 (po pr.) | | | Třinec – Olomouc | 5:1 (kon.) | | | Havířov – Vítkovice | 6:3 (kon.) |
Poruba – HK MD Šumperk | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 8:1 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 3:2 (kon.) |
Chabarovsk – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Jokerit – Jekatěrinburg | 4:2 (kon.) | | | Čerepovec – Ufa | 4:3 (kon.) |
Kazaň – Kunlun | 5:0 (kon.) | | | Nižněkamsk – Minsk | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Petrohrad – Dynamo Moskva | 4:1 (kon.) |
Viťaz – Magnitogorsk | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Omsk – Spartak Moskva | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Salzburg – Znojmo | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Písek – Tábor | 0:6 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Nová Paka | 5:1 (kon.) | | | Kopřivnice – Mor. Budějovice | 6:1 (kon.) |
Opava – Žďár n/S | 8:4 (kon.) | | | Nový Jičín – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Šumperk | 2:3 (kon.) |
Příbram – David Servis | 8:3 (kon.) | | | Bílina – Mostečtí Lvi | 1:7 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 5:2 (kon.) |
Děčín – Trutnov | 9:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Jablonec n/N | 10:3 (kon.) | | | Kobra – China Golden Dragon | 11:2 (kon.) |
Columbus – New Jersey | 0:2 (kon.) | | | Carolina – Nashville | 1:2 (po pr.) | | | Detroit – Toronto | 3:4 (0:1 po s.n.) |
St. Louis – Washington | 4:3 (kon.) | | | Vegas – Los Angeles | 2:3 (kon.) | | | Boston – Chicago | 8:2 (kon.) |
Pittsburgh – Buffalo | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Velká Bíteš – SHKM Hodonín | 4:5 (po pr.) | | | Mladá Boleslav B – Kolín B | 7:5 (kon.) | | | Blansko – Břeclav | 0:0 (18:00) |
Studénka Sledge – Karlovy Vary | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 5:0 (kon.) |
konec
Rytíři Kladno
8:1
(3:1, 2:0, 3:0)
Piráti Chomutov
Štěpán Slovák
Branky a nahrávky:
1. Vimmer (Šapovaliv, Ullrych), 2. Sojka (Gabriška), 14. Havel (Adam, Šapovaliv), 23. Adam (Sýkora, Sojka), 24. Ullrych (Šapovaliv), 44. Kohlíček (Sojka), 49. Sojka (Havel), 52. Hurta (Nedvěd) – 13. Šilar (Koblížek, Šugár)
Rozhodčí: Vyštejn – Kučera, Kotek
Diváci: 90
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Suk (Gabriška) – Danda, Malý, Hvězda, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora – Vimmer, Hurta, Ullrych, Nedvěd, Adam, Šapovaliv, Sojka
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Malant (Bajgar) – Poch, Strážovský, Frollo, Perný, Rykl, Jenček, Döring – Spudich, Koblížek, Šugár, Šilar, Kulich, Svoboda, Čech, Vostiňák, Pavlák
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Malant (Bajgar) – Poch, Strážovský, Frollo, Perný, Rykl, Jenček, Döring – Spudich, Koblížek, Šugár, Šilar, Kulich, Svoboda, Čech, Vostiňák, Pavlák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vyštejn – Kučera, Kotek
Diváci: 90
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Lukáš Koblížek – 2 min., hrubost).
Autorem branky je VOJTĚCH HURTA. Asistence: Zdeněk Nedvěd.
Autorem branky je ADAM SOJKA. Asistence: Jan Havel.
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ondřej Čech – 2 min., hrubost).
Autorem branky je DAVID KOHLÍČEK. Asistence: Adam Sojka.
Autorem branky je PETR ULLRYCH. Asistence: Matyáš Šapovaliv.
Autorem branky je MARTIN ADAM. Asistence: Lukáš Sýkora a Adam Sojka.
Autorem branky je JAN HAVEL. Asistence: Martin Adam a Matyáš Šapovaliv.
Autorem branky je TOMÁŠ ŠILAR. Asistence: Luká Koblížek a Pavel Šugár.
Autorem branky je ADAM SOJKA. Asistence: Ondřej Gabriška.
Autorem branky je ŠTĚPÁN VIMMER. Asistence: Matyáš Šapovaliv a Petr Ullrych.
Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Danda, Malý, Hvězda, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora – Vimmer, Hurta, Ullrych, Nedvěd, Adam, Šapovaliv, Sojka
Piráti Chomutov: Malant (Bajgar) – Poch, Strážovský, Frollo, Perný, Rykl, Jenček, Döring – Spudich, Koblížek, Šugár, Šilar, Kulich, Svoboda, Čech, Vostiňák, Pavlák
Rozhodčí: Vyštejn – Kučera, Kotek.