Vsetín – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Zlín – Přerov 3:2 (kon.) | Technika Brno – Mountfield HK 1:7 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pardubice 3:4 (po pr.) | Mladá Boleslav – Jihlava 7:1 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 4:3 (kon.)
PZ Kladno – Třemošná 1:2 (po pr.) | Třinec – Olomouc 5:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 6:3 (kon.)
Poruba – HK MD Šumperk 3:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 8:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HC Motor České Budějovice
Sobota 28.09.2019, 16:00Extraliga dorostu • Skupina Střed

56:45
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tygři jdou tři minuty před koncem základní hrací doby zaslouženě do vedení! Opět se o to postarala první formace, Trunda krásně z pravé strany našel volného FILIPA KŘÍŽE, jenž sám před Lidákem zachoval chladnou hlavu a hezkou kličkou do bekhendu ho překonal. Asistence: Tomáš Trunda.

37:42
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Scénář z první třetiny se opakuje, hosté opět těsně před odchodem do šaten vyrovnávají! A opět se o to po přihrávce Kalčíka postaral TOMÁŠ BŘEZINA, jenž France prostřelil z prostoru mezi kruhy. Asistence: Jakub Kalčík.

29:40
    Tygři využívají přesilovku a jdou do vedení! Autorem branky je MIKULÁŠ JENČOVSKÝ, který z mezikruží propálil Lidáka a přidává tak svůj druhý gól v dnešním utkání.

16:10
    Je vyrovnáno! TADEÁŠ BŘEZINA svůj nájezd provedl skvěle, France si rozpohyboval a bekhendem mu kotouč poslal mezi betony.

00:31
    Tygři jdou po půl minutě do vedení! Hujer se dostal do samostatného úniku, bekhendovým blafákem na Martina Lidáka nevyzrál, ale ke kotouči se dostal Mikuláš Jenčovský, jenž posla ho poslal do poloodkryté branky. Asistence: Jakub Hujer.

Vladimír Vykoukal

Branky a nahrávky: 1. Jenčovský (Hujer), 30. Jenčovský, 57. Kříž (Trunda) – 17. Březina (TS), 38. Březina (Kalčík)

Bílí Tygři Liberec: Franc (Krátký) – Damašek, Böhm, Duschka, Meisel, Patzelt, Šíma, Culek, Tůma – Hujer (A), Vodlan, Trunda (C), Jenčovský (A), Kříž, Leden, Plos, Masař.
    HC Motor České Budějovice: Lidák (Slanina) – Fousek (A), Dohnal, Hail (A), Placek, Kovář, Dvořák- Kříž, Lukeš, Dub, Kašpar, Petrásek. Kantor, Březina, Pitel, Kalčík (C), Kundrát, Sochor.

Rozhodčí: Mareš – Kajínek, Grundler