Carolina – Montreal 4:3 (1:0 po s.n.) | NY Rangers – Winnipeg 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 1:3 (kon.)
Tampa – Florida 5:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 5:2 (kon.) | Dallas – Boston 1:2 (kon.)
Colorado – Calgary 5:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:1 (kon.) | Philadelphia – Chicago 4:3 (kon.)
Colorado Avalanche
5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
Calgary Flames
Pátek 04.10.2019, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

36:42
    Mikael Backlund byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Avalanche si zahrají po reklamní přestávce přesilovku.

35:42
    Nikita Zadorov dostal ještě dvě minuty za vražení na hrazení, zatímco Milan Lucic 2 minuty za vyprovokování bitky a k tomu ještě 10 minut za nesportovní chování.

35:42
    Milan Lucic dostal pět minut za bitku a stejnému trestu se nevyhnul Nikita Zadorov. Počet na ledě se nemění.

33:57
    Matt Nieto dostal dvě minuty za hákování a Flames si zahrají krátce po inkasování gólu přesilovou hru.

30:14
    Oliver Kylington byl vyloučen za podražení a Colorado si zahraje po reklamní přestávce pátou přesilovou hru.

22:02
    Český útočník Michael Frolík dostal dvě minuty za hákování a tentokrát je zde přesilová hra Colorada.

21:37
    André Burakovsky dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Calgary si nyní zahraje třetí přesilovou hru.

12:40
    Michael Frolík fauloval Mikka Rantanena a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilová hra pro Avs.

07:50
    Nikita Zadorov byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Calgary si zahraje přesilovou hru 5 na 3! Příležitost.

06:26
    Pierre-Édouard Bellemare nyní dostal dvě minuty za nedovolené bránění a po komerční přestávce si zahraje první přesilovou hru Calgary, které má šanci vyrovnat.

04:08
    TJ Brodie dostal dvě minuty za hákování a Colorado si zahraje druhou přesilovou hru. Dokáže ji využít?
    00:10 Představení brankářů: Philipp Grubauer a David Rittich

00:10
    Sean Monahan byl vyloučen po pouhých deseti sekundách a Colorado si zahraje úvodní přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. Donskoi (Girard, Burakovsky), 17. Rantanen (Landeskog), 33. Compher (Calvert, Zadorov), 37. Rantanen (MacKinnon, Makar), 59. Donskoi – 9. Monahan (J. Gaudreau, E. Lindholm), 22. J. Gaudreau (Monahan, Tkachuk), 38. Giordano (S. Bennett, D. Ryan)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Makar, Zadorov, E. Johnson (A), Girard, Timmins, Graves – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Kadri, Burakovsky – Nieto, Compher, Donskoi – Calvert, Bellemare, Ničuškin. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Frolík – Lucic, D. Ryan, S. Bennett – Mangiapane, Jankowski, Czarnik. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Francis Charron, Ghislain Hebert. Čároví: Shandor Alphonso, Bevan Mills

Diváci: 18016