Ústí n/L – Sokolov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:0 (kon.) | Kadaň – Prostějov 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Havířov 4:1 (kon.) | Slavia – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Madeta Motor ČB – Poruba 2011 2:3 (0:1 po s.n.)
Přerov – Chomutov 2:1 (kon.) | Jihlava – Vsetín 2:4 (kon.)
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
HC Baník Sokolov
Sobota 05.10.2019, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance Liga • 10. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Máme tu konec utkání, který vyzněl nakonec lépe pro ústecký Slovan. Sokolov to sice v závěru zkoušel bez brankáře, ale naopak udeřili domácí. Nováček soutěže tak odjíždí bez brankového přídělu zpět domů.
  Ode mě je to vše, já vám děkuji za pozornost a u příštího onlajn přenosu napočtenou! (18:30:38)
   
  Konec zápasu.
  59:53 Daniel KRUŽÍK - 4:2
   
  59:53
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  3 body zůstanou v Ústí! Definitivní pojistku do prázdné branky přidal DANIEL KRUŽÍK. Asistence: Jan Havel.
   
  58:30
  Hosté v šesti se snaží o vyrovnání, domácí obrana je však proti a nenechává hostům prostor.
   
  58:19
  Nyní Baník dlouho držel Ústecké v pásmu, ti se uvolnili výhozem přes všechny čáry a berou si také time-out.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  56:48
  Hosté si berou oddechový čas.
  55:31 Pavel KUBĚNA - 3:2
   
  55:31
  Baník právě vstřelil branku!
  A Baník snižuje! To bude ještě drama. Nenápadné nahození PAVLA KUBĚNY končí v brance domácích a necelých pět minut před koncem tak snižuje na 3:2. Asistence: Petr Vodička, Jan Bečvář.
   
  55:20
  Z levé strany nabral rychlost sokolovský Kverka, zkoušel to na bližší tyč, ale Brízgala si pohlídal volné místo na pokus od jediného střelce Sokolova.
   
  54:48
  Krejčí nenápadně nahodil, puk se asi dvakrát odrazil před clonícími hráči, a tak měl Kuchař co dělat s neposedným toušem.
   
  Dnešní utkání sleduje 812 diváků.
   
  53:02
  Prudký švih Vodičky končí v náruči domácího brankáře.
   
  52:45
  Je vidět, že Ústečtí se snaží kombinovat a vyšperkovávat své akce až do prázdné brány. Tentokrát to však lajna Merta – Pšenička – Havel překombinovali.
   
  52:31
  Z levé straně nebezpečně zahrozil Kverka, který orazítkoval tágo hokejky domácího brankáře. Z následné dorážky ještě pověřil Brízgalovu pozornost Vracovský. Brízgala pozorný a dáme si komerční přestávku.
   
  51:24
  Sokolov dlouho kroužil s pukem v obranném pásmu a nedařilo se mu se dostat před Brízgalu. Kotouč si vzal na svoji hůl Kovařík, s ničím se nepáral, projel rozjetý jak vlak až do útočného pásma a svým švihem provětral Brízgalovu lapačku.
   
  49:51
  Koho bych vyzdvihl, co se týče aktivity z domácích, tak je jednoznačně Tomáš Vildumetz, který hraje dnes dobrý zápas. Nyní to prokázal, když si vypracoval šanci a přes obránce zkusil nenápadnou střelu. Tu mu však s mírnými obtížemi Kuchař chytil.
   
  48:40
  A jako blesk z čistého nebe se dostali hosté do velké šance, na jejímž konci stál dnes aktivní Vracovský. Snažil se na několikrát vydolovat puk z ležícího Brízgaly, ten jeho náletům s pomocí obránců dokázal úspěšně čelit.

  Vojtěch Červinka

  Branky a nahrávky: 30. Maršoun (Vildumetz), 34. Filip (Vildumetz, Maršoun), 43. Tůma (O. Bláha), 60. Kružík (J. Havel) – 2. Kverka (Vracovský, Stříbrný), 56. Kuběna (Vodička, Bečvář)


  HC Slovan Ústí nad Labem: Brízgala (Stahl) – Klikorka, D. Krejčí, Vl. Brož, Hes, Veber, D. Málek, M. Zdvořáček – J. Havel, Pšenička, D. Merta – Kružík, Roubík, Severa – Filip, Vildumetz, Maršoun – Tůma, Kordule, O. Bláha.
  HC Baník Sokolov: Kuchař (Fečo) – Kadeřávek, A. Rulík, Vodička, Michálek, Přindiš, J. Tomeček – Osmík, Kovařík, Kuběna – Kverka, Vracovský, Bečvář – Křemen, Stříbrný, Švec – Vrána, M. Zadražil, T. Rohan.

  Rozhodčí: Petružálek, Doležal – Votrubec, Ševic

  Diváci: 812