Ústí n/L – Sokolov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:0 (kon.) | Kadaň – Prostějov 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Havířov 4:1 (kon.) | Slavia – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Madeta Motor ČB – Poruba 2011 2:3 (0:1 po s.n.)
Přerov – Chomutov 2:1 (kon.) | Jihlava – Vsetín 2:4 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 05.10.2019, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 10. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Pro dnešek je to ode mne odsud z Kalich Areny vše. Přeji vám hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů na počtenou! (19:21:31)
   
  Třetí třetina už patřila téměř výhradně litoměřickým hokejistům. Ti ji ovládli 2:0 a celkově zvítězili 4:0. Tím přerušili vítěznou sérii Horácké Slavie a prodloužili čekání Třebíče na výhru v Kalich Areně minimálně o další půlsezónu.
   
  Konec zápasu.
   
  59:49
  Ještě poslední šanci měl Ondřej Malec. Ten ale nedokázal přesně zareagovat a odkrytý prostor Škorpíkovy branky netrefil.
   
  59:17
  Stadionu se povedlo narušit třebíčskou kombinaci a vyvézt kotouč na opačný konec kluziště. Tam se ale nijak dlouho neudržel.
   
  58:16
  Souhra Horácké Slavie v útočném pásmu pokračuje kombinací na jeho vnějším obvodu.
   
  57:32
  Po vyrovnání početních sil se ke kotouči opět dostali litoměřičtí hokejisté. Postupnou kombinací se snaží dostat do útočného pásma. Namísto toho ale Třebíč otočila hru a pokouší se alespoň o symbolickou branku.
   
  56:44
  Domácí v plném počtu.
   
  56:29
  Kališníkům se povedlo uvolnit hru a přesunout ji do středního pásma.
   
  55:35
  Stadion pokračuje ve čtyřech.
   
  55:06
  Tvrdý Vodného projektil na hranici levé tyče. Jan Škorpík ale dokázal kotouč včas vyrazit nad sebe. Třebíč ale pokračuje ve vytrvalém tlaku na kališnickou branku.
   
  54:44
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Daniel Voženílek – 2 min., krosček).
   
  53:57
  Další početní výhodu začíná Třebíč rozehrávkou od vlastní branky. Nemůže se ovšem dostat přes sevření litoměřické obrany, která blokuje jakoukoliv snahu o průjezd na modré čáře.
   
  53:35
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Strejček – 2 min., podrážení).
   
  52:39
  Domácím se nedaří probít se přes modrou čáru a vyjet mimo vlastní obranné pásmo. Naproti tomu Třebíč nedokáže ukořistit kotouč a střelou ohrozit gólmana Škorpíka.
   
  51:28
  Zahrozit na Škorpíkovu branku se pokusil David Michálek. Litoměřický gólman ale kotouč včas vyrazil hokejkou za sebe.
   
  50:59
  První střela na Dominika Svobodu! Nováček v třebíčské brance ale dokázal kotouč pokrýt a přivinout jej k tělu. Přesto se Třebíči nedaří vytlačit domácí ven ze třetiny.
   
  50:26
  Svou další přesilovku sehrává Stadion v relativním poklidu. Minimálně se ovšem zvládá dostat do předbrankového prostoru, neřkuli zakončovat.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 17. M. Beran (Jánský, Marcel), 29. Vitouch (Jánský, M. Beran), 43. Korkiakoski (Voženílek), 45. Vitouch (M. Beran)


  HC Stadion Litoměřice: Škorpík (A. Beran) – Mlčák, Klejna, Dajčar, Strejček, Marcel (A), Kukla – Voženílek (C), Korkiakoski, M. Kadlec – Jícha, Střondala, Jánský – M. Beran, Přikryl, Šik – Štohanzl, Vitouch, Kangas – D. Sklenář.
  SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (45. Do. Svoboda) – D. Mikyska, Nedbal (A), Forman, Hort, Jenáček, Furch – Michálek, Šťovíček (A), T. Havránek – Vodný (C), Nedvídek, Bittner – Malec, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Havlát, Václavek, Podlaha – Paták.

  Rozhodčí: Zubzanda, Šindel – Flegl, Janíček

  Diváci: 912