29:25 (16:11)
SHC Maloměřice Brno
Neděle 06.10.2019, 18:00Chance Extraliga mužů • 5. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:42:39)

Je dobojováno! Frýdek-Místek potvrdil roli favorita a bere dva body, ovšem zase tak jednoznačné to nebylo. Brňané si připsali částečný úspěch, protože ve druhém poločase byli o gól lepší. Skvěle dnes zachytal Mazač, který ve druhém poločase předvedl několik bravurních zákroků, celkově dnes byla minimálně desetkrát nastřelena branková konstrukce!

Konec zápasu. (29:25)
    60
    Snad už sedmý samostatný únik hostujícího hráče ve druhém poločase. Jirák teď kosmeticky upravil skóre! (29:25)

59
    Pěkně sehraná akce do pravého křídla. Unger ale přes ruku ztroskotal na Mazačovi! (29:24)

59
    Rozeběhly se poslední dvě minuty zápasu. (29:24)
    58
    Hardt to vzal na sebe a přes pozornou obranu soupeře překvapil Mazače střelou k bližší tyčce! (29:24)

58
    Signalizována je pasivita, Frýdek bude muset zakončovat. (28:24)
    57
    Po další domácí ztrátě šel do samostatného úniku Žďánský. Ten dolétl skoro až do branky! (28:24)
    56
    Střelou pod břevno odpovídá Hardt! Hostující gólman se opět snaží rychle rozehrát. (28:23)
    56
    Kolář obdržel milimetrově přesnou přihrávku od Mazače a snížil na čtyři branky! (27:23)

55
    Přihrávka Stracka na Ungera. Druhý jmenovaný nezpracoval balón podle svých představ. (27:22)
    55
    Obrany jsou v závěru hodně otevřené! Žďánský toho využil na středu a snížil! (27:22)
    54
    Strack napřáhl z osmi metrů. Balón se po jeho ráně zastavil v šibenici! (27:21)
    54
    Přechod hostů do rychlého brejku nebyl úplně ideální. Přesto se k míči dostal Horák, který se tváří v tvář Pyškovi nemýlil! (26:21)

53
    Krátce poté, co Rajnoha skóroval, upadl na hrací plochu a nevypadalo to s ním vůbec dobře. Domácí házenkář se ale za hlasitého potlesku zvedl z palubovky a i s pomocí hostujícího hráče odešel na střídačku. (26:20)
    53
    Rychlá změna pohybu Jana Rajnohy, poté zakončení o palubovku na vzdálenější tyčku! (26:20)