Lublaň – Most 29:31 (kon.)
Krim Mercator Lublaň
29:31 (14:13)
DHK Baník Most
Neděle 06.10.2019, 17:00 • Sportni Park Kodeljevo, Lublaň (SLO) • EHF Liga mistrů žen • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek víkendu. (18:35:52)

Celé utkání se oba dva týmy přetahovaly o jeden, dva góly. Opravdu neskutečně vyrovnané utkání. Ve 49. minutě Most odskočil na rozdíl čtyř branek, ovšem Krim ihned zareagoval a srovnal. V 56. minutě vstřelila nakonec rozhodující gól na 30:29 Jana Šustková, skvěle chytající Müllnerová za svá záda už další balon nepustila a Baník si došel pro ohromně cenné vítězství na půdě slovinského velkoklubu 31:29. Při svém prvním zápase tak hned bere dva body do tabulky.

Konec zápasu. (29:31)
    60. ZACHOVÁ - 29:31
    60
    Je to doma! Dominika Zachová sedm sekund před koncem střílí definitivně rozhodující gól z pravého křídla a Most vítězí! (29:31)

60
    Vyloučení v týmu RK Krim Mercator (Rebićová). (29:30)

60
    Šustková stažena ve výskoku, 22 sekund do konce a Most bude hrát přesilovku! (29:30)

60
    Most si připravuje při timeoutu poslední útok, hlavně neztratit míč. Baník nebude nikam spěchat, do konce zápasu zbývá 34 sekund. (29:30)

60
    Oddechový čas pro Baník. (29:30)

60
    Důležitý moment, Varagićová ze spojky necelou minutu před koncem nepřekonala Müllnerovou. Most má míč a vede o gól! (29:30)

59
    Katarína Kostelná se dopustila prorážení. (29:30)

58
    Kojićová z pravého křídla neměla špatný úhel, ale trefila ruce Müllnerové! Patnáctý zákrok hostující brankářky. (29:30)

58
    Dobrá práce Mostu v defenzivě, ale znovu se chtěly hostující házenkářky vrhnout do rychlého útoku, který nevyšel. (29:30)

57
    Před Zulićovou se rozestoupila defenziva, domácí spojka trefila jen tyč. Baník se snažil vyrazit do rychlé protiakce, ale přihrávka skončila až u Mamićové. (29:30)

57
    Mikulčík z velkého úhlu neuspěla. (29:30)

56
    Nedorozumění domácích a souhra do křídla, kde chyběla hráčka! Most může do útoku. (29:30)

56
    Zulićová trefila jen tyč, ale bylo to podle rozhodčích s faulem. Krim zůstane u balonu. (29:30)