Mexiko – Česko 2:1 (kon.)
konec
Mexiko
2:1 (1:0)
Česko
Středa 09.10.2019, 14:30 • Perth (Austrálie) • MS v malé kopané • Čtvrtfinále
Předzápasové kurzy
   
  50
  Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.
  43. NUŇEZ - 2:1
   
  43
  Mexiko právě vstřelilo branku!
  Jenomže je tu branka na opačné straně! De la Fuente se dostával za protihráče, jenomže se mu nepovedlo ideálně zakončit. To napravil až jeho kolega MIGUEL NUŇEZ, jehož vysoká hlavička přeci jenom dopadla do branky.
   
  41
  Panečku, to bylo o vlásek! Herrera to zkoušel vzít sám na sebe, jeho technická navštívenka nakonec orazítkovala brankovou konstrukci.
  36. PADĚRA - 1:1
   
  36
  Česko právě vstřelilo branku!
  Fantazie, máme vyrovnáno! Naše reprezentace totiž podnikla nebezpečný kontr, který byl pro soupeře smrtící. Nakonec finální nahrávka směřovala na ONDŘEJE PADĚRU, kterému se povedlo překonat brankáře Solose.
   
  35
  Tutovka pro Kasala! Ten si dokázal ideálně narazit se Svobodou, jenomže následnou ránu poslal pouze doprostřed branky, kde stál Solos.
   
  34
  Žlutou kartu dostává Daniel Kasal (Česko).
   
  33
  Co scházelo! Zakončující Díaz to zkoušel chytrým lobem, který se snášel do branky. Na brankové čáře dokázal na poslední chvíli zakročit Hakl.
   
  29
  Žlutou kartu dostává Daniel Villela (Mexiko).
   
  23
  Pro přihrávku si seběhl také Araujo, který si nevěřil na průnik podél autové lajny. Naopak se Česko dostalo do šance, Jelínek zkoušel ještě najít spoluhráče, jenomže vracející se Espinoza na poslední chvíli odklidil balón.
  20. De la Fuente - 1:0
   
  20
  Mexiko právě vstřelilo branku!
  Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Mexiko totiž dostalo k dispozici standardní situace, ke které se postavil DE LA FUENTE. Jeho přímá rána pravým nártem byla natolik přesná, že směřovala přesně k tyči. Bíro zůstal pouze bezmocně stát.

  David Suchý

  Branky: 20. De la Fuente, 43. Nuňez – 36. Paděra

  Karty:   29. Villela (MEX) – 34. Kasal (CZE)


  Mexiko: Solos, Reyna – Espinoza, Gutierrez, Araujo, Martínez, Nuňez, Herrera, Moreno, De la Fuente, Villela, Díaz, Martínez, Mendez, Ortega
  Česko: Bíro, Kunický – Presl, Uhlíř, Kasal, Svoboda, Hakl, Šultes, Levčík, Paděra, Pozníček, Mařík, Koudelka, Jelínek, Doubravský