Gruzie – Irsko | 0:0 (kon.) | | | Dánsko – Švýcarsko | 1:0 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Rumunsko | 0:3 (kon.) |
Bosna – Finsko | 4:1 (kon.) | | | Malta – Švédsko | 0:4 (kon.) | | | Norsko – Španělsko | 1:1 (kon.) |
Itálie – Řecko | 2:0 (kon.) | | | Lichtenštejnsko – Arménie | 1:1 (kon.) |
Kolumbie – Chile | 0:0 (kon.) | | | Tunisko – Kamerun | 0:0 (kon.) |
Švédsko – Island | 5:0 (kon.) |
Česko – Ázerbájdžán | 4:0 (kon.) |
Vltavín – Karlovy Vary | 3:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Benešov | 4:1 (kon.) | | | Rakovník – Motorlet | 0:4 (kon.) |
Domažlice – Hostouň | 3:2 (kon.) |
Pardubice B – Velvary | 3:1 (kon.) | | | Zbuzany – Bohemians B | 3:3 (3:4 po pen.) | | | Přepeře – Ml. Boleslav B | 3:1 (kon.) |
Živanice – Teplice B | 1:1 (2:4 po pen.) |
Blansko – Frýdek-Místek | 1:0 (kon.) | | | Uh. Brod – Zlínsko | 5:0 (kon.) | | | Vyškov – Petřkovice | 2:2 (kon.) |
Vrchovina – Slovácko B | 2:0 (kon.) | | | D. Benešov – Olomouc B | 3:4 (kon.) |
Zlín – Opava | 2:3 (kon.) | | | Meteor – Č. Budějovice | 3:2 (kon.) | | | Brno – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Olomouc | 0:5 (kon.) | | | Příbram – Karviná | 4:2 (kon.) |
Zlín – Opava | 1:1 (2:3 po pen.) | | | Meteor – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Brno – Mladá Boleslav | 5:1 (kon.) |
Pardubice – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | Příbram – Karviná | 2:1 (kon.) |
Dubnica – FC Košice | 0:1 (kon.) | | | Bardejov – L. Mikuláš | 1:3 (kon.) | | | Žilina B – Skalica | 4:2 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Púchov | 2:0 (kon.) |
Habartov – Skalná | 1:4 (kon.) |
konec
ČSK Uherský Brod
5:0
(0:0)
FC Zlínsko
67
|
Žlutou kartu dostává Vavřík (FC Viktoria Otrokovice).
|
|
64
|
Žlutou kartu dostává Přikryl (FC Viktoria Otrokovice).
|
Branky:
63. Chwaszcz, 65. Josefík, 68. Chwaszcz (pen.), 71. Pospíšil, 76. Pospíšil
Rozhodčí: Páral – Macrineanu, Slováček
Diváci:
Karty: 64. Přikryl (OTR), 67. Vavřík (OTR)
Neproměněná penalta:
ČSK Uherský Brod:
Dostál – Pospíšil (86. Franc), Flasar (81. Sedláček), Malenovský, Chwaszcz, R. David, Mančík (77. Jaroněk), Sklenář, M. David, Josefík (88. Kociňák), Vrága (C)
Náhradníci: Horáček – Jaroněk, Kociňák, Mléčka, Franc, Sedláček
Trenér:
FC Zlínsko: Semanko – Fiala, Vavřík, Minx (65. Dnistrianskyi), Jasenský (C) (72. Mozol), Vybíral, Bahounek (60. Minář), Vašulka (72. Novák), Dekleva, Mlýnek, Přikryl
Náhradníci: Hrnčiřík – Mozol, Novák, Minář, Dnistrianskyi
Trenér:
Náhradníci: Horáček – Jaroněk, Kociňák, Mléčka, Franc, Sedláček
Trenér:
FC Zlínsko: Semanko – Fiala, Vavřík, Minx (65. Dnistrianskyi), Jasenský (C) (72. Mozol), Vybíral, Bahounek (60. Minář), Vašulka (72. Novák), Dekleva, Mlýnek, Přikryl
Náhradníci: Hrnčiřík – Mozol, Novák, Minář, Dnistrianskyi
Trenér:
Rozhodčí: Páral – Macrineanu, Slováček
Diváci:
Jakub Kopřiva