Dubnica – FC Košice 0:1 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:3 (kon.) | Žilina B – Skalica 4:2 (kon.)
Slovan Bratislava U21 – Púchov 2:0 (kon.)
Partizán Bardejov
1:3 (0:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 12.10.2019, 15:00 • Partizán Bardejov • MONACObet liga • 13. kolo

87
    Bardejov dal gól! Alebo žeby nie? Je tu korekcia skóre v podaní MARKA MILUNOVIĆA. Bude to stačiť na vyprovokovanie ďalších dvoch zásahov?

85
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Tak tu už nie je o čom. Bardejov nezvládol defenzívne záležitosti hry a inkasuje druhýkrát v záverečnej desaťminútovke. Tri body pôjdu hosťom. Do streleckej listiny sa zapísal i MAREK BOBČEK.

83
    Zdá sa, že je rozhodnuté! Rohový kop domáci neubránili, Liptáci navyšujú svoje vedenie sedem minút pred koncom na dva góly! Autorom zásahu je striedajúci ADRIÁN KAČERÍK.

12
    Ešte v tej istej minúte však hostia dokázali Pillára prekonať zásluhou kapitána RICHARDA BARTOŠA!