Spišská N. Ves – Martin 7:4 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 3:1 (kon.) | Žilina – Skalica 2:4 (kon.)
Levice – Trnava 4:3 (kon.) | Bratislava Capitals – Dubnica 7:2 (kon.)
MsHK Žilina
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
HK Skalica
sk Pátek 18.10.2019, 18:00 • Tipsport Aréna, Žilina • 1. liga (SR) • 13. kolo

S konštatovaním, že Žilina na domácom ľade podľahla Skalici pomerom 2:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok piatkového večera. Dočítania priatelia. (20:30:47)

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:53
    Skalica dala gól!
    MARTIN ANDRISÍK z ľavej strany parádne trafil do vinkla Mikolášovej bránky a rozhoduje o osude dnešného zápasu! Asistencie: Ronald Dvonč, Ondrej Janík.

58:33
    Hostia držia umne puk čo najďalej od svojej bránky, domácim sa nedarí dostať do aspoň akého takého tlaku.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:34
    Vhadzovanie po ľavej ruke Maroša Mikoláša.

57:12
    Filip Ondruš sa snažil presadiť v útočnom pásme, cez dvojicu obrancov Skalice sa mu to však nepodarilo.

56:53
    Domáci to znovu skúšajú nahodením puku na zadný mantinel.

56:02
    Máme tu poslednú reklamnú prestávku v zápase, ideálny čas pre oboch trénerov na taktické pokyny do záveru zápasu.

55:43
    Domáci kombinujú v útočnom pásme, strela od modrej čiary však končí vedľa skalickej bránky.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:22
    Skalica sa po dlhšom čase vydala do útoku, Dvonč však pred Mikolášom neuspel.

53:12
    Nahodený puk Vlkov do útočného pásma, Skalica sa však umne bráni.

52:29
    Dnešné stretnutie sleduje 362 divákov.

51:52

50:58
    Hrá sa pred domácou bránkou, Žilinčania sa v týchto momentoch nedokážu dostať do tempa.