Lyon – Dijon 0:0 (kon.) | Angers – Brest 0:1 (kon.) | Méty – Nantes 1:0 (kon.)
Nîmes – Amiens 1:1 (kon.) | Remeš – Montpellier 1:0 (kon.) | Toulouse – Lille 2:1 (kon.)
Stade de Reims
1:0 (1:0)
Montpellier HSC
Sobota 19.10.2019, 20:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:50:36)

Dnešní utkání končí těsným vítězstvím domácích, kteří o své výhře rozhodli hned ve třetí minutě zápasu, kdy se prosadil Abdulhamíd. Pak se sice ještě domácím podařilo jednou skórovat, ale gól neplatil pro ofsajd. Ve druhém poločase hosté mocně bojovali o vyrovnání, ale gól jim dnes dopřán nebyl. Navíc to bylo hlavně trochu chaotickou koncovkou, kdy se sice Montpellier dostával k vápnu Remeše, ale to bylo asi tak všechno. Slovy českého trenéra Csaplára tomu scházel kvalita v pokutovém území...

90+2

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Boulaye Dia (Reims) se žene středem k vápnu soupeře, před nímž padá na trávník, pravděpodobně vysílením... nebyl to faul.

88
    Petar Škuletić (Montpellier) hlavičkuje po rohovém kopu, míč ale letí nad branku, vše ještě jistí svým zákrokem Predrag Rajković (Reims).

87
    Ghislain Konan (Reims) zabojoval u levého praporku, na vlastní polovině, ale bylo mu to málo platné, je to roh pro Montpellier.

85
    Ale v podání domácích je to spíše o přidržování míče na polovině soupeře, domácí nechvátají.

84
    Po delší době sledujeme také Remeš v útoku.

83
    Žlutou kartu dostává Jacques-Alaixys Romao (Stade de Reims).

82
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Marshall Munetsi.

80
    Čeká nás posledních deset minut zápasu, hosté usilují o vyrovnání, jsou zhruba v posledních dvaceti minutách lepším týmem.

78
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Petar Škuletić.

78
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Hassane Kamara.

77
    Montpellier opět na útočné polovině, pokus o přihrávku na střed nevyšel a je z toho rychlý brejk, Anastasios Donis ale neprostřelil gólmana Rulliho.

76
    Jenže to by museli hosté být přesnější i při zahrávání standardek, z nich dnes vůbec nehrozí.

75
    Montpellier vybojoval další roh, domácí si aktuální pasivitou koledují o vyrovnávací gól!