Barys – Viťaz 3:2 (po pr.) | Magnitogorsk – Omsk 3:0 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 2:3 (kon.)
Riga – Nižněkamsk 1:2 (kon.)
Dinamo Riga
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 20.10.2019, 16:30 • Arena Riga • KHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek nedělního večera! (18:59:12)

Česká a slovenská stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Dinamo Riga – Neftěchimik Nižněkamsk 1:2

Hokejisté Nižněkamsku vyhráli třetí utkání po sobě, v tabulce Východní konference se posunuli na osmé místo.

Brankář Konstantin Barulin předvedl celkem 24 úspěšných zákroků, vítězný gól potom připadl obránci Ryanu Murphymu.

59:55
    Je hotovo, Nižněkamsk si z Rigy odveze výhru 2:1.

59:34
    Ofsajd Dinama, do konce zbývá ještě 26 vteřin. Domácí sice měli tlak, avšak střel na bránu moc nebylo.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:27
    Konec oddechového času, jedna minuta a 33 vteřin do konce třetí třetiny. Důležité vhazování po pravici Barulina.

58:27
    Makarov zůstává na střídačce, Riga zkusí štěstí bez brankáře.

58:27
    Oddechový čas pro domácí.

58:27
    Střela Darzinše od levého mantinelu, Barulin má kotouč v lapačce.

57:03
    Sotnieks z levé strany minul tři tyče.

56:01
    Zakázané uvolnění Neftěchimiku, vhazovat se bude opět před Barulinem.

55:10
    Marshall střílel z pravého kruhu pro vhazování, Barulin puk vyrazil do ochranné sítě.

54:43
    Pět minut a 17 vteřin do konce třetí třetiny, vhazuje se po levé ruce Barulina. Dokáže ještě Riga vyrovnat?

54:43
    Touš si to namířil mimo hrací plochu, před námi je poslední reklamní přestávka.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 30. M. Redlihs (Darzinš, McMillan) – 20. Šiksatdarov (P. Kulikov, Padakin), 24. R. Murphy (Grošev, Fazlejev)

Dinamo Riga: An. Makarov (Salák) – Ališauskas, Bartulis, Mamčics, Marshall, Berglund, Sotnieks (A), Gimajev – Darzinš (C), McMillan (A), M. Redlihs – Meija, Berzinš, Ashton – Pavlovs, Džerinš, Lipsbergs – Marenis, Batna, Gillies – Trastašenkovs.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Pajgin, R. Murphy (A), Bryncev, Šaripzjanov, An. Sergejev (A), S. Zacharčuk (C), Volgin – White, Z. Mitchell, Porjadin – Chisamutdinov, P. Kulikov, Chajrullin – Padakin, Rybakov, Šiksatdarov – Grošev, Fazlejev, Bikmullin – Šarifjanov.

Rozhodčí: Alexej Bělov, Maxim Sidorenko – Alexandr Zacharenkov, Alexandr Sadovnikov

Diváci: 7 089