Boston – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 2:3 (po pr.)
Buffalo – San Jose 4:3 (po pr.) | Detroit – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 6:1 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 2:3 (kon.) | Chicago – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Calgary – Washington 3:5 (kon.)
Calgary Flames
3:5 (0:0, 2:3, 1:2)
Washington Capitals
Středa 23.10.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary, AB • NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemné středeční vstávání! (06:00:38)

Calgary Flames vs Washington Capitals 3:5

Capitals uspěli na ledě Flames 5:3, přičemž tak zapsali čtvrtou výhru v řadě za sebou a pátou výhru z posledních šesti zápasů.

Obránce John Carlson vstřelil dva góly a stal se teprve čtvrtým bekem v historii NHL, jenž za měsíc říjen zaznamenal celkem 20 kanadských bodů.

59:44 Tobias RIEDER - 3:5

59:44
    Calgary právě vstřelilo branku!
    3:5! Necelých 16 vteřin před koncem doklepl puk za Holtbyho záda TOBIAS RIEDER. Asistence: Andrew Mangiapane, Derek Ryan.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a pochopitelně i celého utkání.
    58:15 John CARLSON - 2:5

58:15
    Washington právě vstřelil branku!
    Je hotovo! Opuštěnou bránu soupeře trefil z neutrální zóny od časoměřičů JOHN CARLSON. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Bez asistence.

57:58
    122 vteřin do konce třetí třetiny, důležité vhazování po Holtbyho pravé ruce. Souboj zde obstarávají Monahan a Kuzněcov, Talbot samozřejmě na střídačce.

57:58
    Nahození Giordana od modré čáry zleva, Holtby má touš ve své moci. Před námi je poslední reklamní přestávka.

57:53
    Zakázané uvolnění od Capitals, Calgary se jinak nedaří dostat do závěrečného tlaku.

56:15
    Talbot na střídačce, Flames už nyní vyzkouší hru bez brankáře.

55:20
    Čtyři minuty a 40 vteřin do konce třetí třetiny, vhazování po levici Talbota.

55:20
    Talbot kotouč přikryl pod svoji rukavici, následuje reklamní přestávka.

54:50
    Orlov pálil bez přípravy od modré z levé strany, Talbot puk vyrazil levým betonem.

53:47
    Brodie střílel zleva, Holtby dával pozor.
    52:34 Tom WILSON - 2:4

52:34
    Polovina třiapadesáté minuty, 4:2 pro Capitals! TOM WILSON dostal přihrávku od Ellera a následně zprava prostřelil Talbota. Jeho čtvrtý gól v sezoně! Asistence: Lars Eller, Michal Kempný.

52:11
    Střely na bránu: 30 – 25

51:47
    Giordano od levého mantinelu mířil nepřesně, Holtby tedy bez práce.

51:01
    Necelých devět minut do konce třetí třetiny, Capitals na hřišti Flames stále drží těsný náskok 3:2.

50:34
    Na opačné straně ledu zahrozil zleva Monahan, Holtby kotouč vykopl pravým betonem.

50:08
    Prudká střela Ellera z levé strany, Talbot puk vyrazil před sebe.

49:51

47:51
    Třetí přesilová hra Capitals a vhazování po pravé ruce Talbota.

47:51
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (TJ Brodie – 2 min., nedovolené bránění).

47:43
    Zakázané uvolnění od Washingtonu, hra se vrátí zpět před Holtbyho.

47:26
    Střelecký pokus Hanifina od modré minul tři tyče.

46:09
    Konec reklamní přestávky, Monahan a Dowd v souboji na vhazování po levici Talbota.

46:09
    Talbot znovu v akci, hru přerušil a proběhne první reklamní přestávka třetí třetiny.

45:22
    Eller obkroužil bránu soupeře, následně to z levé strany zkoušel bekhendem, Talbot připraven na správném místě.

44:56
    Střely na bránu: 28 – 20

44:06
    Hanifinova střela od modré čáry zleva, Holtby měl připravenou rukavici.

43:29
    Bekhend Bäckströma z pravé strany, Talbot pozorný.

42:29
    Gaudreau vystřelil z úhlu zleva, Holtby kotouč bez problémů vyrazil.

42:11
    Dvě minuty z třetí třetiny jsou pryč a nic jsme neviděli. Hra nyní poprvé přerušena, Capitals puk poslali přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

40:01

Hokejisté Calgary a Washingtonu jsou zpět na ledě Scotiabank Saddledome, závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět.

Calgary Flames vs Washington Capitals 2:3

V první třetině jsme byli bez gólu, prostřední část potom nabídla velkolepé představení. Spokojenější mohou být Capitals, kteří mají náskok 3:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59
    Washington ještě v posledních vteřinách zkoušel něco vymyslet, svůj útok ovšem překombinoval.

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:51

38:31
    Zatím se toho moc nestalo. Pouze nyní Brodie vystřelil od modré z levé strany, avšak Holtby připraven.

36:51
    Tři minuty a devět vteřin do konce druhé třetiny, Lindholm a Dowd na vhazování po Holtbyho pravici.

36:51
    Před čtvrtou početní převahou Flames ještě proběhne další z reklamních přestávek.

36:51
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (John Carlson – 2 min., podrážení).
    36:35 Alexandr OVEČKIN - 2:3

36:35
    Netrvalo dlouho a Capitals jsou zpět ve vedení! Z levého kruhu Talbota prostřelil bez přípravy ALEXANDR OVEČKIN. Jeho sedmý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Nicklas Bäckström, Radko Gudas.
    36:25 Austin CZARNIK - 2:2

36:25
    Čas 36:25, máme vyrovnáno 2:2! Díky pohotové dorážce z pravé strany se radoval AUSTIN CZARNIK. Jeho první gól v sezoně! Asistence: Milan Lucic, TJ Brodie.

36:21

35:14
    Od Calgary sice pobyt v útočném pásmu, chybí ale střelba na bránu.

34:21
    V pořadí třetí početní výhoda Flames, poslední byla úspěšná. Vhazování po Holtbyho pravé ruce.

34:21
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (T. J. Oshie – 2 min., sekání).

33:54
    Po reklamní přestávce se vhazuje po Holtbyho levici mezi hokejky Backlunda a Bäckströma.

33:54
    Střela Hamonica od modré čáry zprava, následně ještě dorážka Monahana z těsné blízkosti, Holtby ale v obou případech na jedničku.

32:50
    Dlouho se hraje bez přerušení, šance ale nejsou.

32:06
    Střely na bránu: 19 – 16

31:45
    Nahození Dowda od pravého mantinelu postrádalo na přesnosti, Talbot tedy mohl zůstat v klidu.

30:01
    Jsme v polovině utkání, Capitals přitom vedou na ledě Flames 2:1.

29:25
    Nepřesnost a zakázané uvolnění od Calgary.

28:32
    Zpět do akce! Backlund a Kuzněcov na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Washingtonu.

28:32
    Bekhendový pokus Orlova z pravé strany, Talbot neměl problém zakročit. Na řadu následně přichází reklamní přestávka.

27:15

26:16
    První polovina z Ryanova trestu je pryč, Talbot zatím zasahovat nemusel.

25:15
    Nyní také druhá přesilovka pro Capitals, vhazuje se po pravé ruce Talbota.

25:15
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Derek Ryan – 2 min., nedovolené bránění).

24:56
    Střely na bránu: 18 – 13

23:31
    Po bezbrankové úvodní periodě ve druhé třetině během necelých třech minut tři góly.
    23:19 Elias LINDHOLM - 1:2

23:19
    Využitá přesilovka Flames, 1:2 z jejich pohledu! Velmi dobrá křižná přihrávka Gaudreaua, z pravého kruhu pro vhazování potom skóroval pod horní tyč ELIAS LINDHOLM. Jeho šestý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Johnny Gaudreau, Mark Giordano.

22:51
    Druhá přesilová hra pro Calgary, vhazování po Holtbyho pravici.

22:51
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., nedovolené bránění).
    22:41 Chandler STEPHENSON - 0:2

22:41
    Třiadvacátá minuta utkání a dvougólové vedení pro Capitals! Autorem gólu je CHANDLER STEPHENSON, puk si do vlastní brány nešťastně srazil Andersson. Bez asistence.

22:15
    Postavení mimo hru ze strany Flames.

21:37
    Střelecký pokus Hathawaye z levé strany na Talbotovu bránu neprošel, zablokoval jej totiž Stone.
    20:35 John CARLSON - 0:1

20:35
    Skvělý vstup Capitals do druhé třetiny! Od pravého mantinelu uspěl střelou JOHN CARLSON, Talbot si tohle za rámeček rozhodně nedá. Asistence: Alex Ovečkin, T.J. Oshie.

20:01

Obě mužstva se vrátila ze šaten zpět na led Scotiabank Saddledome, druhá část začne za malou chvíli.

Calgary Flames vs Washington Capitals 0:0

Úvodní dvacetiminutovka utkání mezi Flames a Capitals gól nenabídla. Lepším týmem byli hokejisté Calgary, což také dokazuje statistika střel na bránu (poměr 15 – 9).

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58
    V první třetině gól neuvidíme, do šaten se půjde za stavu 0:0.

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:13
    Gudas od modré z pravé strany otestoval Talbotovu pozornost.

17:58
    Vrána nahazoval na bránu od pravého mantinelu, trefil ale pouze její boční oblouk.

17:16
    Neúspěšná snaha o přechod do útočného pásma v podání Flames. Aktuálně se toho na ledě moc neděje.

15:21
    Touš mezi diváky, vhazovat se bude za malý moment před Holtbym.

14:59
    Pět minut a jedna vteřina do konce první třetiny, vhazuje se po levici Talbota mezi hole Backlunda a Oshieho.

14:59
    Bekhend Ellera z pravého kruhu, Talbot má kotouč ve své moci. Následuje reklamní přestávka.

14:33
    Střelecký pokus Frolíka z levé strany, Holtby puk vyrazil levým betonem před sebe.

13:12
    Icing od Capitals. Holtby se nyní mezi třemi tyčemi rozhodně nenudí, Calgary totiž diktuje tempo hry.

12:26
    Střely na bránu: 11 – 6

12:10

11:48
    Backlund se prokličkoval do dobré šance, zleva Holtbyho ale nakonec nepřekonal.

11:10
    Giordano střílel od modré čáry bez přípravy, Holtby měl připravenou rukavici.

10:10

10:10
    Po reklamní přestávce budeme moci sledovat první dnešní přesilovku Flames.

10:10
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nic Dowd – 2 min., držení).

09:55
    Krátce před polovinou první třetiny hrají Flames doma s Capitals bez branek.

09:02
    Střelecký pokus Hanifina od modré z pravé strany, Holtby si svým zákrokem nebyl vůbec jistý, touš jej trefil do masky.

08:34

08:19
    Ovečkin vystřelil zleva bez přípravy, Talbot přitom předvedl efektivní zákrok lapačkou.

07:13
    Postavení mimo hru ze strany Washingtonu, Talbot doposud bez práce.

06:34
    Konec reklamní přestávky, Jankowski a Oshie v souboji na vhazování po levici Talbota.

06:34
    Capitals si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání, ještě předtím ale proběhne první reklamní přestávka.

06:34
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., sekání).

05:25
    Střela Lucice z levé strany, Holtby touš vyráží mimo nebezpečí.

05:02
    Ryanův bekhendový pokus z mezikruží, Holtby připraven na správném místě.

04:31
    Střely na bránu: 1 – 3

03:22
    Bäckström se zprava tlačil před bránu, dokázal i zakončit, Talbot ale pozorný.

03:10
    Kotouč si to namířil mimo hrací plochu, následovat bude podle rozhodčích vhazování v neutrální zóně.

01:55
    Nahození Ryana od levého mantinelu, Holtby neměl žádné problémy zakročit.

01:20
    Hagelinova střela z pravého kruhu pro vhazování, Talbot puk vyrazil vyrážečkou do rohu.

00:53
    Oba týmy mají za sebou první střídání, zatím čekáme na první akci.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Lindholm a Bäckström, jdeme na to!

Hymny jsou minulostí, duel mezi Flames a Capitals odstartuje za několik málo okamžiků.

Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, ve Scotiabank Saddledome zazní americká a kanadská státní hymna.

→ Z:7 REC:3-1-2 PR:3.70 %ÚS:87.8

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Hamonic, Brodie, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Rieder – Lucic, Jankowski, Frolík.

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – Hagelin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Hathaway – Leipsic, Dowd, Stephenson.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Chris Lee – Darren Gibbs, Kiel Murchison.

Příjemnou středeční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Calgary Flames a Washington Capitals.