Olomouc – Chomutov 4:1 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Salzburg – Plzeň 0:3 (kon.)
Liberec – Pardubice 4:5 (kon.) | Vítkovice – Slavia 2:0 (kon.) | Třinec – Sparta 7:4 (kon.)
konec
HC Oceláři Třinec
7:4 (1:1, 3:0, 3:3)
HC Sparta Praha
Pátek 25.10.2019, 18:15 • Mini WERK ARENA, Třinec • turnaj O Pohár DHL • 13. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (20:27:21)
   
  59:30
  Třinec právě vstřelil branku!
  MICHAL MATIAŠKO rozhoduje o vítězi tohoto utkání! Kotouč vyslaný z jeho hole ze středního pásma, doputoval přímo do odkryté klece. Asistence: Šimon Jenáček.
   
  58:56
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparta přidává další branku! MICHAL KLIMO propálil Švehláka z levého kruhu a Pražané prohrávají už pouze o dvě branky. Asistence: Vojtěch Kropáček a Tomáš Tomek.
   
  58:21
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparta snižuje! Michal Vágner zachytil kotouč na modré čáře, od které se dostal až mezi kruhy. Tam vyslal střelu se kterou si Švehlák poradil, avšak na následnou dorážku PAVLA VAŇOUSE už nestihl zareagovat. Asistence: Michal Vágner a Tomáš Kulhánek.
   
  57:45
  Švehlák je nyní po delší době v akci. V krátkém sledu musel likvidovat střelu Bláhy od modré a také střelu z levého kruhu.
   
  56:21
  Oceláři tráví závěrečné minuty v pásmu soupeře. Sparta už ani nevytahuje forčeking. Zdá se, že tady už je hotovo.
   
  55:11
  Hosté v plném počtu.
   
  54:24
  Domácí v plném počtu.
   
  53:40
  Třinec právě vstřelil branku!
  Oceláři se prosazují také ve hře čtyři na čtyři! FILIP INDRST dostal přihrávku od Čmiela na vrchol levého kruhu, odkud střelou na bližší tyč překonal Mičána, který byl proti jeho krásně trefeném růžku bez šance. Asistence: Matouš Čmiel a Nico Geidl.
   
  53:00
  Síly na ledě se vyrovnají. Na trestnou lavici se posadil hostující hráč za hákování.
   
  53:00
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Arnošt – 2 min., hákování).
   
  52:40
  Počátek přesilovky se Spartě příliš nepovedl, Oceláři vyhazují.
   
  52:26
  Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Mastič – 2 min., vysoká hůl).
   
  51:54
  Oceláři se provinili faulem, hosté mají výhodu.
   
  50:32
  Kulhánek zachytil rozehrávku Třince a střelou příklepem z levé strany ohrozil Švehláka, který jeho tvrdou ránu vyrazil svým betonem.
   
  48:56
  Třinec právě vstřelil branku!
  Třinec odskakuje opět do tříbrankového vedení! Střelu Geidla Mičán vyrazil pouze před sebe a dorážející JIŘÍ PLANDOR už neměl žádný problém se zametením kotouče až za brankovou čáru. Asistence: Nico Geidl a Filip Indrst.
   
  48:06
  Jenáček se ocitl sám v oblasti levého kruhu, tam mohl střílet ale ještě hledal jednoho ze svých spoluhráčů. Jeho přihrávka však byla přesná a pár okamžiků později přesilovka Třince skončila.
   
  47:39
  Sparta vyhrála buly a vyhazuje.
   
  47:01
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Havlín – 2 min., podrážení).

  Dominik Stošek

  Branky a nahrávky: 9. Ramik (Jenáček, Čmiel), 23. Matiaško (Havránek), 29. Ramik (Šulák), 39. Matěj (Havránek, Matiaško), 49. Plandor (Geidl, Indrst), 54. Indrst (Čmiel, Geidl), 60. Matiaško (Jenáček) – 20. Kropáček (Gluzman), 46. Krchňák (Tomek, Rubeš), 59. Vaňous (Vágner, Kulhánek), 59. Klimo (Kropáček, Tomek)


  HC Oceláři Třinec: Švehlák (Švančara) – Jenáček, Vacula, Adámek, Šulák (C), Mituchovič– Havránek, Indrst, Pastor, Mikler,Geidl, Mastič, Lipianský, Čmiel, Matiaško, Plandor, Matěj (A), Ramik, Králík.
  HC Sparta Praha: Mičán (Čazimi) – Krutil, Bláha, Havlín (A), Prchal (C), Tomek, Vorobjev, Guryjevskij – Kulhánek, Krchňák, Vaňous, Kropáček, Rubeš, Vágner, Klimo, Arnošt (A), Gluzman, Kuracina.

  Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Konvička